czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Państwo w państwie.

jestem za allegro sama kupowałam i jestem zadowolona i co najważniejsze zapłaciłam połowe co w sklepie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo w państwie.

konkretna sytuacja jeszcze się może nie wytworzyła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo w państwie.

mafia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo w państwie.


Autor: k4t

" ARGELOTH - FAŁSZYWA TREŚĆ - NIGDZIE W REGULAMINIE FACEBOOKA NIE MA TAKIE WZMIANKI,. A GDYBY BYLA BYLABY SPRZECZNA Z POSTANOWIENIAMI REGULAMINU, KTORE NAWET WYZEJ ZOSTALY PRZYTOCZONE. "

nie wprowadzaj ludzi w błąd , każdy sam może to sprawdzić CO JEST w regulaminie Facebooka,

nie ładnie tak kłamać i naginać FAKTY , Autor: k4t niby " prawnik "


MOŻECIE SAMI SPRAWDZIĆ REGULAMIN :


Punkt 2 , podpunkt 4 :

Gdy użytkownik publikuje treści lub informacje, korzystając z ustawienia Publiczne, zezwala on wszystkim, w tym osobom niebędącym użytkownikami Facebooka, na uzyskiwanie dostępu i wykorzystywanie informacji, a także wiązanie ich z użytkownikiem (tj. jego imieniem i nazwiskiem oraz zdjęciem profilowym).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo w państwie.

A wklejanie linków to też nie reklama :) bo wlaśnie zrobiłeś reklamę poprzez rozpowszechnianie to jedno i to samo .

O zgodę nie pytałeś więc prawo złamaleś .


A jezeli o pkt 8 chodzi to użytkownikiem jest osoba która się tam zarejestruje jak pisałem ci wyzej - otrzymuje wszystkie prawa o ochronie dóbr i danych automatycznie po zarejestrowaniu na portalu facebook .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo w państwie.

:) mam dylemat i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo w państwie.

Dzięki :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo w państwie.

??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo w państwie.

w Polsce trudno określić kto to jest lewica, a kto prawica, najwięcej jest populistów więc podział może być na ty z lekka rozgarniętych i PiS_dowatych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo w państwie.

santreo, do jakiego błędu mają się przyznawać, że byli oszukiwani? że ktoś im wcisnął tą sól? takich firm jest tysiące jak JBB, to że jest taka cisza, służby nie piętnują zakładów, ma swoje uzasadnienie, raz że pierwsze badania potwierdzają że sól była nie szkodliwa, a dwa, że lament w kraju to zamykanie granic przed polską żywnością na świecie i armagedon w branży spożywczej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo w państwie.

OjciecR obejrzyj sobie oszołomie jak pracownicy JBB kłamią.

http://uwaga.tvn.pl/338095,reportaze,co_nowego_w_sprawie_afery_solnej,wideo_detal.html

http://uwaga.tvn.pl/337550,reportaze,afera_solna_czesc_druga,wideo_detal.html

Oni wszyscy o wszystkim wiedzieli i mieli świadomość której brakuje takim ćwokom jak ojciecR. Powinni zgnić w więzieniu wszyscy po kolei.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo w państwie.

mam kupowac i karmic koty i psy???

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo w państwie.

LEPIEJ popatrz na UlllaPopken(drogie) lub na innych renomowanych firmach.- przynajmniej ja tak kupuje i jestem zadowolona.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo w państwie.

>>>>>>>>>> A.K.T.I.V.I.A R.Z.Ą.D.Z.I <<<<<<<<<<

Pozdrawiam Największych HARDKOROWYCH uczestników SIŁOWNI - PRAWDZIWA MOC TYLKO W AKTIVI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo w państwie.

raqlan

nie odkręcaj kota ogonem , napisałem : czekam na pozew .


trollu ,

jak nic nie kumasz to się głupio nie wypowiadaj , a jak ci nie pasuje MÓJ , temat , to go zmień na inny , nie musisz czytać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Państwo w państwie.

reklama to fakt i towar mam inny i nie w takiej cenie. Myslicie ze sie opłaca? 3000zł za wszystko,nie chce ostatnich oszczednosci zmarnowac,moze ludzie bu przychodzili....kto wie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org