czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pod domkiem dyktatorka

a co do przykładów - to tak jakby teraz na tym forum wpisać jak nazywasz się i podać login - internet nawet zezowatemu szczesciu pozwala byc anonimowym, gdyby ludzie dowiedzieli sie jak nazywa sie ów osobnik sądzę że niejedna osoba coś zrobiłaby z tym.
i to jest odpowiedni przykład dla porównania z tą dziewczyna

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pod domkiem dyktatorka

Cała ta afera to być może jest wierzchołek góry lodowej z polską zywnością. Skąd pewność że i w innych produktach nie są stosowane zakazane dziadostwa? Pomijając sól wypadową. Nikt tego nie wie. Jak tacy znani producenci żywności jak JBB w ramach oszczedności oraz zarobku stosowały sól przemysłową i jeszcze kłamią i idą w zaparte to co z mniejszymi zakładami które ledwo wiążą końiec z końcem tam to muszą robic dobre giszefty.
A co do szkodliwości tej soli to może właśnie stosowanie jej w zywności przez 10 lat doprowadziło do zwiększenia się chorób serca,raka, plagi z samoistnym nadciśnieniem tętniczym i wielu innych powikłań których jest teraz pełno. Być może jemy właśnie trucizny jak przez te 10 lat nikt tego nie zbadał i nie kontroluje jak na przykładzie tej soli hulaj dusza piekła nie ma.
A co do wyrobów JBB powiem krótko omijac łukiem nawet jak już nie stosują tej soli bo jednak runął mit o wysokich standardach higieny oraz dobrej jakości wyrobów z tego zakładu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pod domkiem dyktatorka

podajcie może nazwy drużyn swoich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pod domkiem dyktatorka

udostępnianie wszytskim tresci SAMEMU to jedno a udostepnianie przez innych bez wyrazenia zgody na innych forach (nie do uzytku prywatnego) - to DRUGIE!. nie mylić pojęć.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pod domkiem dyktatorka


raqlan

5. Zabronione jest wykorzystanie otrzymanych od nas danych na temat użytkownika w jakimkolwiek materiale reklamowym.

Czy ja to wykorzystałem w materiale reklamowym ? gdzie ?



3. Zabronione jest przekazywanie nam informacji uzyskanych od użytkowników niezależnie lub treści użytkowników bez ich zgody.

Czy ja przekazywałem im ( Facebookowi ) , jakieś informacje ?



8. Przyznajemy użytkownikowi wszystkie prawa niezbędne do korzystania z otrzymanego od nas kodu, API, danych i narzędzi.

Co to za bzdura ? , nie jestem użytkownikiem .




Piszesz głupoty " prawniku " , brak Ci argumentów i podpierasz się wklejkami , które nie dotyczą KONKRETNEJ sytuacji .



Co mnie interesują trzy wersje ustawień . TU MAMY PRZYPADEK Z USTAWIENIEM - PUBLICZNE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pod domkiem dyktatorka

OjciecR ich jest setki i dziesiątki tysięcy pracowników a nas sa miliony i mamy rodziny i dzieci które te dziadostwa spożywają a skąd pewność że przez 10 lat ta sól nie przyczyniła się do zgonu niejednego człowieka? masz taką pewnośc?
Jest takie powiedzenie co za dużo to niezdrowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pod domkiem dyktatorka

i teraz oszołomy będą powtarzać swoje mądrości... ludzie zrozumcie że na tej soli nie było napisane że to jest jakaś sól wypadowa, że jest jakaś oszukana, była tańsza, więc ją kupowali... i nie można pisać że "nawet tacy producenci w ramach oszczędności stosowali sól wypadową", oni kupowali tańszą sól, tak jak ty chodzisz do biedronki aby kupić tańszy pasztet...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pod domkiem dyktatorka

odpadła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pod domkiem dyktatorka

:|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pod domkiem dyktatorka

chodzi mi o spodnie dla chłopaaka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pod domkiem dyktatorka

no i co z tego że test, to co? maja brać jak leci? do kogo ta pretensja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pod domkiem dyktatorka

RZEPICHA PRZESTAŃ PŁAKAC JAK MAŁA DZIECKO . TRAFIŁO CI SI WADLIWY PRODUKT WIEC TRZEBA PRZED GOTOWANIEM WYMYC I NIE BEDZIE ŚMIERDZIAŁO . I PO CO TA AFERA ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org