piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tylko PiSlamista może okradać biednych


raqlan

nie wklejaj bzdur , które mnie nie dotyczą !
to dotyczy UŻYTKOWNIKA !


Podaj KTÓRY z ww punktów naruszyłem ?

I jeszcze to :



Regulamin zasad Facebooka :

Punkt 2 , podpunkt 4 :

Gdy użytkownik publikuje treści lub informacje, korzystając z ustawienia Publiczne, zezwala on wszystkim, w tym osobom niebędącym użytkownikami Facebooka, na uzyskiwanie dostępu i wykorzystywanie informacji, a także wiązanie ich z użytkownikiem (tj. jego imieniem i nazwiskiem oraz zdjęciem profilowym).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko PiSlamista może okradać biednych

W przypadku ustawy o ochronie danych osobowych nie ma domniemania zgody (art 7 pkt 5). Znalazłem właśnie wyrok sprzed paru lat http://prawo.vagla.pl/node/6918, z którego wynika, że podawanie linku bezpośredniego, tzw. głębokiego może być uznane za rozpowszechnianie.
Z drugiej strony każdy, kto ma konto na fb musi się liczyć z tym, że jego zdjęcie i imię może być w każdej chwili wyświetlone na jakiejś stronie w tzw. wtyczce społecznościowej, gdzie pokazywane są linki do profili losowych osób "lubiących" daną stronę, i o to jakoś krzyku nie ma, pewnie mało kto zwraca na to uwagę.

Prawnikiem nie jestem, ale na logikę wydaje mi się, że już prędzej pani K.G. mogłaby dochodzić swoich praw w oparciu o art. 24 KC, jeśli podanie jej profilu na forum naraziło ją na naruszenie dóbr osobistych, np poprzez dodatkowe obraźliwe komentarze, pomówienia itd ew na szykany ze strony innych użytkowników..

A co do k4t, jakież to prawo zabrania Ci napisania gdzie pracujesz? ;]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko PiSlamista może okradać biednych

Kto się pozbywa kury znoszącej złote jajka ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko PiSlamista może okradać biednych

wlascicielke zmuszaja sprawy rodzinne i to sprawdzialam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko PiSlamista może okradać biednych

a tak dla jasności jestem żoną jednego z quattro i powiem ze nie obchodzą mnie mojego męża zespołu potyczki ale kto jak kto ale zespół z zespołem to powinni chyba razem się trzymać a nie konkurować i poniżać tak jak ty patryciusz i maniek-maniek-maniek

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko PiSlamista może okradać biednych

dobre ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko PiSlamista może okradać biednych

algeroth

w tamtym przypadku powódka nie wyraziła zgody na umieszczenie przez powoda jej wizerunku na jego stronie/portalu.

TU tak , akceptując tym samym regulamin Facebooka :

Punkt 2 , podpunkt 4 :

Gdy użytkownik publikuje treści lub informacje, korzystając z ustawienia Publiczne, zezwala on wszystkim, w tym osobom niebędącym użytkownikami Facebooka, na uzyskiwanie dostępu i wykorzystywanie informacji, a także wiązanie ich z użytkownikiem (tj. jego imieniem i nazwiskiem oraz zdjęciem profilowym).


Poza tym tam chodziło o obrazę , umieszczenie jej profilu w miejscu na które nie wyraziła zgody . Sugerowanie odbiorcy fałszywych treści .

TU ja NIC nie zmieniałem , nic nie sugerowałem , nikogo nie obrażałem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko PiSlamista może okradać biednych

Dokładnie dlatego warto w naszych sklepach jedynie obejrzeć wózek a kupić go na allegro. Sama tak zrobiłam i nie żałuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko PiSlamista może okradać biednych

to niewazne kto pierwszy udostepnil ten link zezulcu, wazne ze TY GO TU PRZYTOCZYLES 2 RAZY - WYSTAWIAJAC NA POKAZ LOMZY I OKOLICOM JEDNA NIEWINNA OSOBE.
ARGELOTH - FAŁSZYWA TREŚĆ - NIGDZIE W REGULAMINIE FACEBOOKA NIE MA TAKIE WZMIANKI,. A GDYBY BYLA BYLABY SPRZECZNA Z POSTANOWIENIAMI REGULAMINU, KTORE NAWET WYZEJ ZOSTALY PRZYTOCZONE.
nie wszystko jasne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko PiSlamista może okradać biednych

sądzę że nie trafił swój na swego., jest zasadnicza różnica:)
zezowaty to osoba która za wszelka cene próbuje tylko wywrzec wrazenie i udowodnic swoja racje...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko PiSlamista może okradać biednych

Osobiście polecam zakup ekspresu przez Internet. Dlaczego? Otóż swój ekspres wybierałam przez 3 tygodnie. Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że kupując ekspresy do kawy Saeco w sieci i odbierając w siedzibie sklepu można było zaoszczędzić nawet 500 zł. Mój Saeco Talea Ring w sklepie internetowym był o 470 zł tańszy niż w tym samym sklepie stacjonarnym. Czasem warto popatrzeć, czy nie ma takich okazji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko PiSlamista może okradać biednych

jako matka potwierdzam allegro sama kupowałam i jestem zadowolona :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko PiSlamista może okradać biednych

wybierałem^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko PiSlamista może okradać biednych

nikogo nie obrazales? dla mnie to bylo obrazliwe, ze wstawiles "DLA PRZYKLADu" link akurat do profilu MOJEJ OSOBY.
nie tłumacz sie bo wywracasz kota ogonem,.na pytania które zadałeś wydane były odpowiedzi, wiec juz daruj sobie zezowate_Szczęście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tylko PiSlamista może okradać biednych

ja też kupowałam na allegro .ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org