sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Marna aktorzyna w oczach normalnych ludzi, a dla PełO - pieszczoszek, który wyłudził kasę

rozowe okulary , ja ci prawdę powiem : DEBIL jesteś !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marna aktorzyna w oczach normalnych ludzi, a dla PełO - pieszczoszek, który wyłudził kasę

wlasnie jest biedronka to chyba troche ludzi sie przewija a to obok biedonki,nie wiem sama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marna aktorzyna w oczach normalnych ludzi, a dla PełO - pieszczoszek, który wyłudził kasę

Zezowate szczęscie - niestety nawet adwokat ci prawdę powie :)
Poprosiłem go o przeczytanie całego forum zwiazanego z tym tematem .
Niestety nie masz racji.
Sam oczywiście możesz też skorzystać z tej porady telefonicznie bądz osobiście .
Przynajmniej temat skuteczny dla innych się przyda i ostrzeże zanim zrobią kolejną podobną głupotę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marna aktorzyna w oczach normalnych ludzi, a dla PełO - pieszczoszek, który wyłudził kasę


k4t

Ja proponuję ci tak :
Przyznanie się do błędu i jedno krótkie słowo PRZEPRASZAM , nie zrozumiałam tematu . I sprawa załatwiona .


Drugie wyjście :

Jak jesteście obydwoje Autor: k4t i Autor: raqlan , takimi dobrymi prawnikami to możecie poprowadzić sprawę i sami się reprezentować w sądzie , przecież to nic was nie kosztuje . Ja wynajmę adwokata i to dobrego lecz drogiego , a na pewno nie będzie to reprezentant łomżyńskiej palestry .
Kosztami przegranej , kosztami sadowymi i wynajęcia adwokata obciąży was sąd .
Wtedy może douczycie się tego , czego was nie nauczono na studiach .

Podpieranie się Kodeksem i ciągłe bezmyślne cytowanie artykułów , nic wam nie da jak nie wiecie co i gdzie zastosować .


LUDZIE nie ośmieszajcie się !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marna aktorzyna w oczach normalnych ludzi, a dla PełO - pieszczoszek, który wyłudził kasę

Napewno "Kwiaciarnia Róża" ul. Śniadeckiego 15 , tam kobieta robi super wiązanki i w rozsądnych cenach. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marna aktorzyna w oczach normalnych ludzi, a dla PełO - pieszczoszek, który wyłudził kasę

nareszcie coś konkretnego-ale małe demo to nie 10 godz wesela
można się pomylić przy wyborze

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marna aktorzyna w oczach normalnych ludzi, a dla PełO - pieszczoszek, który wyłudził kasę

Łukasz1984 i panidomu, prosze nie zabierac glosu w temacie, ktorego nie zrozumieliscie. To co piszecie, odbieglo dosyc daleko od pytania, ktore zadalam. Jedynym moim komentarzem do tego bedzie cytat, ktory wiekszosc powinna znac:
"Nie sadzcie byscie sami sadzeni nie byli".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marna aktorzyna w oczach normalnych ludzi, a dla PełO - pieszczoszek, który wyłudził kasę

Tu można i nie drogo.
http://allegro.pl/nowy-mundur-polowy-wz-93-127a-mon-98-181-86-i2166705266.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Marna aktorzyna w oczach normalnych ludzi, a dla PełO - pieszczoszek, który wyłudził kasę

Windprojek firma znana i mająca doswiadczenie w stawianiu i eksploatacji farm wiatraków.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org