czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

" ale wydac kupe kasy za godzine klepania formulek komus, kto o zyciu szarego czlowieka wie niewiele, to naprawde przesada" To po co chcesz ochrzcić dziecko? co Ci to da? Przecież to klepanie formułek. Jeżeli słowa przysiegi małżeńskiej to dla ciebie formułki, jeżeli Msza Św. to klepanie formułek, to nie osmieszaj się i nie rób przedstawienia dla rodziny. I potem tacy ludzie jak ty, którzy nie mają świadomości czym to i tamto jest szczekają bo ksiądz nie dobry itp. Żal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

ten szmateks prawie na przeciwko biedronki? obok monopolowego? sprawdziłeś(aś) czy tam ktoś przychodzi w ciągu dnia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

chamem to jestes ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





Zezowate Sczescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

Bardzo fajny pomysł, pizze można znaleźć już w niektórych łomżyńskich lokalach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

rozowe okulary i zezowate szczescie :))))))))))) po jednych pieniadzach:)))))))))))) trafil swoj na swojego.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

Ale mi też rodzice nie sponsorują studiów...najlepiej to ponarzekać i siedzieć na tyłku. Obecnie na studia można iść prawie w każdym mieście, bo tyle się porobiło uczelni, a istnieje coś takiego jak kredyt studencki i stypendia socjalne, więc to nie jest problem w obecnych czasach, tylko najwidoczniej brak chęci.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...


rozowe okulary , to masz teraz problem !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

Zezowate Szczescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





dawno pisalam ze----- Zezowate Szczescie---------- ma zespol Dauna,,,,,,a on sie wypiera ze nie,sadze ze on jest po kazirodztwie i dlatego sa takie efekty tego intruza na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

niby przychodza,troche czasu tam spedziłam-wlascicielka mowi ze sie kreci,musi przyniesc przynajmniej 3000tys dochodu? mam ogromny problem. W reklame na pewno bede musiala zainwestowac bo sklep nie jest widoczny,ale nie wiam czy wchodzic w to,chociaz o prace tez teraz ciezko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

Mam taką propozycję do zespołów weselnych. Mianowicie, może zamiast promować się na forum i jednocześnie narażać na krytykę(uzasadnioną bądź też nie, nie wnikam) stwórzmy stronę coś typu zespoly z Łomży i tam wrzućmy swoje dema, filmiki z wesel, nagrania z prób. Myślę, że będzie to lepsze niż takie wrzucanie jeden na drugiego. Wiadomo że każda reklama jest dobra ale są pewne granice i jak ktoś mówił nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

A po takiej prezentacji każdy będzie mógł ocenić jakość zespołu i wybrać najlepszy dla siebie. Co wy na to?

Sam gram w zespole gdyby ktoś pytał:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

A ja chciałem zapytać czy może ktoś z forumowiczów miał przyjemność testować kamery cyfrowe Sony z projektorem? Czy to się sprawdza? Czy to raczej zbędny bajer?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

a niemuwiłem że z reklamy może się stać autoreklama
jak ktoś jest dobry to wxześniej czy później ludzie o nich usłyszą
a jak na forum będą zaczynać kariere to konkurencja im tak odpowie
jak w tym założonym poście---wytwałości w pracy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...


WAŻNE !!!


Regulamin zasad Facebooka :

Punkt 2 , podpunkt 4 :

Gdy użytkownik publikuje treści lub informacje, korzystając z ustawienia Publiczne, zezwala on wszystkim, w tym osobom niebędącym użytkownikami Facebooka, na uzyskiwanie dostępu i wykorzystywanie informacji, a także wiązanie ich z użytkownikiem (tj. jego imieniem i nazwiskiem oraz zdjęciem profilowym).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

czy JBB działała w dobrej wierze? Bardzo trudne pytanie zwłaszcza gdy popatrzymy na sposób zachowania firmy po ujawnieniu afery. Firma idzie w zaparte ,że nigdy nie stosowała takiej soli ani nigdy jej nie kupowała podczas gdy dowody przedstawione przez reporterów świadczą o czym innymn. Tak więc takie postepowanie trudno nazwać działaniem w dobrej wierze i świadczy o braku rzetelności tej firmy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

Jestem za projektem. Patrząc na to jak np ostatnio ktoś tam pisał złe rzeczy na quattro , amorów i innych. Sam niedługo zakładam zespół i jak śledzę od kilku dni tematy na temat zespołów to mnie krew zalewa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVPis-propaganda wymyśliło maserati i nie tylko ...

Dzięki za odpowiedzi, nie chciałem w pierwszej linii korzystać z allegro, ponieważ jakimś magicznym sposobem po otwarciu paczki ciuchy nie pasują do mojego rozmiaru. Przejdę się najwyżej do wędkarskiego, albo na targ. Jeszcze raz dzieki!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org