wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska bechawiorystyczna

Dobrowolne umieszczanie danych na portalu a rozpowszechnianie ich w innych miejscach to zasadnicza różnica. Wrzucając gdziekolwiek zdjęcie na którym nie jesteś sam wypadałoby mieć zgodę osób które są na tym zdjęciu bo można mieć nieprzyjemności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska bechawiorystyczna

Ja tez nie wierzę w takie przyjaźnie! to po prostu mało prawdopodobne.Nie bądź naiwna gdyby on chciałby jej pomagać to by i ciebie w to zaangażował.Z autopsji wiem jak działa taki mechanizm,najpierw jest pomysł żeby naprawdę pomóc i wesprzeć potem atmosfera się rozluźnia i w końcu ta przyjaciółka postanowi się odwdzięczyć za pomoc i się stało... Reszta zależy od twojego męża jeżeli myśli trzeźwo to się otrząśnie i wróci z podkulonym ogonem jeżeli nie to życie szybko go do pionu postawi i obudzi z cielęcego zauroczenia.Masz dziecko i teraz skup sie na nim i po prostu przeczekaj! Nic na siłę nie zrobisz! A tym bardziej jak tam pisali wyżej żadnych orgii albo dziwactw w tej sferze bo zrobisz mu w głowie totalny bałagan i możesz dostać rykoszetem.Ja to przechodziłem tylko z odwrotnie i też był przyjaciel który mnie po plecach klepał i zapewniał jaki to on wierny a za plecami doprawiał mi poroże.Teraz jest wszystko inaczej żyjemy ze sobą ale obok i na sucho.Coś się zepsuło coś wypaliło ale został rozsądek i dzieciaki.Myślę że na twój problem nie ma żadnej pewnej recepty no oprócz rady żebyś nie działała pochopnie i pod wpływem emocji,po prostu każda sytuacja jest inna bo to jest życie i ono zweryfikuje resztę... Na forum więcej powiedzieć nie mogę jak chcesz to napisz na priv.wiedzminatorzyca@onet.eu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska bechawiorystyczna

Wisienka123 może to mało pocieszające na początku tego co przechodzisz, ale jest takie przysłowie:"nie jednego głupka zjadła dupka". Niech przypadkiem nie przychodzą Ci do głowy jakieś durne pomysły.... masz dla kogo żyć.... a prawie połowa z tego forum przechodziła rozstanie, jeżeli nie więcej. To jest życie i uwierz da się to przeżyć.... a z czasem pomyślisz sobie
,,qrde nie jest tak źle.... daję radę się ogarniać.... da się żyć"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska bechawiorystyczna

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org