wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Światowe Towarzystwo Medyczne przeciwko eutanazji i wspomaganemu samobójstwu



raqlan nie cytuj mi tu bzdur , o których wiem i jest to dla mnie oczywiste ,

czym chciałeś błysnąć ?

odpowiedz na konkretne pytanie i UZASADNIJ , dlaczego ?

I czytaj tekst ze zrozumieniem !
Gdzie widzisz tu i teraz , ze rozpowszechniam czyjś wizerunek , czy dane bez jego zgody ?
Mam tzw zgodę DOMNIEMANĄ !

Ktoś SAM osobiście to udostępnił !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe Towarzystwo Medyczne przeciwko eutanazji i wspomaganemu samobójstwu

trudno to nazwac działaniem w dobrej wierze zwłaszcza ,że nie ulega watpliwości ,ze JBB sól przemysłową nabywało . Sól ta w cudownych okolicznościach wyparowała własnie w momencie gdy do zakładu wkroczył Powiatowy Lekarz Weterynari. Zakład podparł się wynikiem kontroli i certyfikatami soli nabytej już po wizycie repertorów JBB całkowicie pomijając fakt ujawnionej dostawy soli przemysłowej jak równiez wyjasnień jaka sól stosowal do swoich wyrobów wczesniej.

Śmieszn jest postawa pracownikow JB którzy chyba klientów mają za przygłupów wypisując takie komentarze na forum Moja Ostrołeka.

http://www.moja-ostroleka.pl/tvn-w-siedzibie-jbb-zaklady-z-lysych-uzywaly-groznej-soli-wideo,1330631013,2.html#komentarze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe Towarzystwo Medyczne przeciwko eutanazji i wspomaganemu samobójstwu

"podajesz link- podajesz źródło a nie dane, które ktoś ewentualnie udostępnił" - nieprawda. dane osobowe to jedno, źródło w pisaniu jakiejś pracy np to drugie (wracając do wątku "DZIEWCZYNA" - konkretne złamanie prawa) , tu nie trzeba się logować, jednak przekazując PUBLICZNIE na innym PORTALU puszczone zostało to na całą Łomżę na co dziewczyna nie wyraziła zgody

w tym skeczu chodzi cI o...???
sorewicz, bo jeszcze nie trybię..
pracę piszesz o wątku "DZIEWCZYNA"?

fakt, forum publiczne, ale co cIĘ interesuje moja rozmowa z z.?

NOWY NIK ZAŁOŻYSZ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe Towarzystwo Medyczne przeciwko eutanazji i wspomaganemu samobójstwu

zezul po prostu probuje za wszelka cene udowodnic swoja racje (ktorej nie ma) , nie daje za wygrana bo nie moze zniesc tej mysli, ale argumentów - brak. jeden i ten sam na który juz znalezlismy sto odpowiedzi sprzymierzeńcu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światowe Towarzystwo Medyczne przeciwko eutanazji i wspomaganemu samobójstwu

:) złośliwe jest:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org