wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawdziwa historia darczyńcy Mariana Banasia

zezowate szczescie :) zapłacisz 1 milion dla tej panienki za rozpowszechnianie wizerunku ehehehehe :) lepiej usuń zanim się dowie :D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwa historia darczyńcy Mariana Banasia

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwa historia darczyńcy Mariana Banasia




SAMO PODANIE LINKA DO STRONY INTERNETOWEJ - ODNOŚNIKA , NIE JEST ROZPOWSZECHNIANIEM DANYCH OSOBOWYCH


nie obraziłem tej osoby,
nie ośmieszyłem ,
nie wyszydzałem,
nie naruszyłem zasad prywatności ,
nie podawałem informacji mylących , nieprawdziwych, złośliwych , zabronionych prawem ,
nie rozpowszechniałem wizerunku : raqlan napisal - " nawet w telewizji , np interwencja czy wiadomości bez zgody osoby nie podadzą twojego wizerunku " ,
zgoda , w tv nie , jak nie jesteś osobą publiczną , ale jednak ...

Wyobrażmy sobie sytuację gdy w jednej stacji tv w reportażu pokazywany jest wizerunek z nazwiskiem ( indagowany wyraził zgodę na publikację ) a druga stacja NIE może tego pokazać / przytoczyć ( oczywiście podaje zródło , z logiem pierwszej ) bo indagowany sobie tego nie życzy . Paranoja , już wyraził zgodę na publikację konkretnej sytuacji .

dam Wam inny przykład : w jednej gazecie ukazuje się ogłoszenie reklamodawcy z danymi osobowymi , firma , e-mail itp - ja w innej gazecie zamieszczam swoje ogłoszenie , gdzie między innymi umieszczam link czy to adres e-mail do konkurencji ( nie obrażając ani nie pomawiając jej ) w tym wypadku TEŻ nie łamię prawa .
Konkurencja SAMA udostępniła do publicznej wiadomości SWOJE dane osobowe i TU mamy analogiczny przypadek .

Użytkownik facebooka logując się , powinien się zapoznać z regulaminem i go zaakceptować . Nie moja wina , że ktoś nie zastanowił się wcześniej , że w ten sposób udostępnia swoje dane osobą postronnym , ale jednak zawsze robi to publicznie i z własnej woli .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwa historia darczyńcy Mariana Banasia

zezowate szczescie :

po 1 - kazdą osobę ktorej zrobisz zdjecie albo nagrasz i chcesz gdzies wstawic musisz miec tej osoby zgodę

po 2- osoba taka jak np polityk albo gwiazda filmowa-jej zdjęcia i filmy mozesz robić do woli

po 3 firma ktora ma na tablicy swoj wpis oraz logo firmy to ludzie nie potrzebują zgody na zrobienie zdjęcia bo rowniez dobrze moze stać ono w miejscu publicznym

po 4 wez pod uwagę reportaz "uwaga pirat" tam tez zakrywają głos, twarz, rejestracje pojazdu - na to też trzeba mieć zgodę

po 5 mlekovita wysokie mazowieckie to firma juz dość znana po całej polsce tak samo jak i kaczyński ich mozesz też fotografować

po 6 tu daję ci link do prawa oraz komentarze osób które powinieneś poczytać


http://www.obiektywni.pl/czytelnia/artykul-262-0.php

po 7 dobrej nocy !!

i skacz udowadniać swoją niewinnośc i przedstawiać dowody bo jak ci kobietka tą sprawę załozy to będziesz ją udowadniał w sądzie tu nikt ciebie nie oskarza tylko uświadamia jakie są konsekwencje i czego mozesz się spodziewać

a i obejrzyj sobie film :


http://www.moja-ostroleka.pl/tvn-w-siedzibie-jbb-zaklady-z-lysych-uzywaly-groznej-soli-wideo,1330631013,2.html#komentarze

tam też nie masz ani imienia nazwiska ani głosu poza znanym logiem firmy ani tważy osób a powód jest prosty - nie mają zgody osoby na rozpowszechnianie ! Twój link swiadczy o tym ze rozpowszechniłeś . Ale to czy jesteświnny juz nie mi oceniać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwa historia darczyńcy Mariana Banasia



raqlan, nie bij piany , ja to akurat wiem i jest to dla mnie oczywiste , ameryki nie odkryłeś ,

po 1 - nie robiłem zdjęcia i nigdzie nie wstawiałem , podałem tylko ADRES STRONY ,

po 2 - oczywiste ,

po 3 - oczywiste,

po 4 - bo " aktor " tam występujący nie wyraża zgody , a TU osoba , to SAMA udostępniła swoje dane ,

po 5 - oczywiste,

po 6 - przeczytam



raqlan , po raz kolejny pytam : Czemu mają służyć te twoje dziecinne ostatnie komentarze / argumenty ?
Przecież to co napisałeś jest OCZYWISTE . Czym chciałeś błysnąć ?
Żle interpretujesz tą KONKRETNĄ sytuację .



SAMO PODANIE ADRESU STRONY INTERNETOWEJ , NIE JEST ROZPOWSZECHNIANIEM DANYCH OSOBOWYCH !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawdziwa historia darczyńcy Mariana Banasia

shiloh ,

Zrobię to kiedyś jak będę potrzebował , teraz nie widzę potrzeby by 25- latce , swój czas poświęcać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org