wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jeden z liderów Konfedreacji Wolność i Niepodległość mówi...

zapoznaj się z Blue:)On już Ci powie co i jak:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeden z liderów Konfedreacji Wolność i Niepodległość mówi...



Art 81 -
Zgodnie z art 81 ustawy zachodzi TU tzw : zgoda domniemana - którą możemy przyjąć, gdy portretowana osoba, ( czy też publikująca swój wizerunek , czy dane osobowe ) mając tego świadomość , że może to być dalej wykorzystane .

NIKT tu bez zgody użytkownika , jego nie fotografował i nie zamieszczał jego danych.


Art 22 -
Zgodnie z art,22 ustawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeden z liderów Konfedreacji Wolność i Niepodległość mówi...

link http://www.moja-ostroleka.pl/tvn-w-siedzibie-jbb-zaklady-z-lysych-uzywaly-groznej-soli-wideo,1330631013,2.html#komentarze

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeden z liderów Konfedreacji Wolność i Niepodległość mówi...


Autor: k4t

Zgoda , ale czy ja się logowałem , tym samym wyraziłem zgodę na akceptację tego ICH regulaminu , NIE !

Nie jestem UŻYTKOWNIKIEM w rozumieniu ich regulaminu i tym samym on mnie nie obowiązuje .


Punkt po punkcie .


Podanie linku - odnośnika RÓWNIEŻ NIE MA znamion wykorzystywania serwisu Facebook do celów niezgodnych z prawem, mylących, złośliwych lub dyskryminacyjnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeden z liderów Konfedreacji Wolność i Niepodległość mówi...

ty nie wykorzystujesz człowieku serwisu facebook bo facebook to jedno, ty wykorzystujesz profil na facebooku chronionej osoby która tam jest zalogowana do rozpowszechniania - podaleś link osoby która tam się znajduje chroniona prawem osobistym i ktora nie wyraziła zgody na rozpowszechnianie swojego wizerunku tak jednoczesnie złamałeś to prawo , nawet bez logowania się na portalu facebook czy nawet logując się i prawo ktore w faceboku obowiązuje gdzie napisał ci k4T jasno mowi ze rozpowszechnianie danych osobowych lub zdjęć osoby która nabyła prawa rejestrując się na tym portalu jest dla ciebie nie dozwolne a ty złamaleś to prawo

na przyszłośc poczytaj prawo zanim zrobisz znów głupotę

tobie po prostu cięzko przyznac się do błędu nawet jak masz wszystkie dowody na tacy co do prawa cywilnego i karnego dotyczącego tego tematu w ktorym rozpowszechnileś wlasnie wizerunek czyjejś osoby i szukasz byle jakiego ubzduranego usprawiedliwienia by się uniewinnić , jednak to już nie jest możliwe zrobiłeś głupotę a kobietka pewnie ci wytoczy proces - pozostaje ci tylko ładnie ją błagać by ci tego nie robiła :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeden z liderów Konfedreacji Wolność i Niepodległość mówi...

nie zgodze sie z tym, a juz wszystko zostało wytłumaczone wyżej. proszę poczytać, nie będę 10-ty raz powtarzać.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeden z liderów Konfedreacji Wolność i Niepodległość mówi...

te "dowody" to na oczernianie niewinnej osoby
bat se na własną d... kręcisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeden z liderów Konfedreacji Wolność i Niepodległość mówi...

jakos nie widze. nie ja oczerniam te dziewczyne ani nikogo innego. na kazde slowo uwazam, pisze wylacznie o prawie, a gdzie nie pisze - zaznaczam ze to zart.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeden z liderów Konfedreacji Wolność i Niepodległość mówi...

kasiulex, mnie pytasz? Nie żaden sędzia, ale akurat pracuję w branży, gdzie z takimi problemami spotykamy się codziennie i prawnicy musieli nam to na części pierwsze rozłożyć. Ja oczywiście nie komentuję aspektu moralnego podawania linku do czyjegoś profilu, niemniej prawnie nie ma zbytnio do czego się przyczepić. Tylko pobieżnie przeczytałem temat, więc może jest coś, czego nie zauważyłem. Ale złamania prawa tu raczej nie widziałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jeden z liderów Konfedreacji Wolność i Niepodległość mówi...

nie, nie Ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org