wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Aktywiści ekologiczni chcą zablokować przekop Mierzei Wiślanej. Piszą skargę do Komisji Europejskiej


: Figa ,

tu chodzi o to , że TYLKO został podany link - odnośnik ,


NIKT tu w konkretnym przypadku NIE rozpowszechniał danych , nie kopiował zdjęć , nie przetwarzał ,


Ktoś podał odnośnik , a DANE OSOBOWE rozpowszechnia sam PORTAL za zgodą użytkownika , który SAM dobrowolnie , te dane tam zamieścił .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywiści ekologiczni chcą zablokować przekop Mierzei Wiślanej. Piszą skargę do Komisji Europejskiej

podanie linku do stron, które rozpowszechniają przestępstwa ( pewnie chronione prawem) jest przestępstwem, czyli nakłanianiem osoby do jego popełnienia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywiści ekologiczni chcą zablokować przekop Mierzei Wiślanej. Piszą skargę do Komisji Europejskiej

Dzięki Herman ale wydaje mi się że ważniejsze jest to.. co jest teraz i kim przez te lata się stałem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywiści ekologiczni chcą zablokować przekop Mierzei Wiślanej. Piszą skargę do Komisji Europejskiej

Dobranoc

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywiści ekologiczni chcą zablokować przekop Mierzei Wiślanej. Piszą skargę do Komisji Europejskiej

nie spotkałem się z portalem ogólnodostępnym ale wiem ,że w tych czasach prawo co do portali jak i forum oraz danych osobowych jest zaostrzone podam ci przykłady :

Osoba która loguje sie na portalu nabywa pełne prawo do ochrony danych osobowych
Kolega powyzej miał racje - portal jest tylko jedną bazą danych która jest dostępna tylko dla znajomych i do celów zapoznawczych .
Zeby ujrzeć profil użytkownika zgodnie z obecnym prawem - nalezy pierw założyć konto gdyż teraz dane są chronione oto przykłady :

sympatia.pl
nasza klasa
facebook
grono

jak i inne portale .
Portale ogólnodostępne dla wszystkich nawet gości nie powinny istnieć bo w przypadku profilu ze zdjęciem pokazje również publicznie tą osobę bez jego zgody z tego co ja słyszałem jest niedozwolne .

Kazdy portal który ci wymieniłem ma wzmiankę ze trzeba się logować , jak np podasz login osoby na którymś z tych profilów to wymagana jest przez ciebie rejestracja inaczej nie masz dostępu do danych .
Nawet jakbyś założył konto i chcialbyś udostępnić innym osobom zdjęcie- to jak np na profilu sympatii czy naszej klasie - normalnie jak najedziesz myszką na zdjęcie to nie masz zapisu - mozesz jedynie to zrobić print screenem a to juz jest przestępstwem ze bierzesz czyjes dane .

administrator nigdy nie udostępni danych osobowych osobie trzeciej - jedynie prokurator w przypadku jeżeli :

pewna osoba zatejestrowała się na danym profilu spolecznosciowym albo forum i zaczeła wyzywać po imieniu nazwisku inną osobę i oczerniać ją publicznie

wtedy administrator ma prawo użyczyć danych jezeli osoba pokrzywdzona na forum przez osobę która o niej pisała wzniosła sprawę do prokuratury


jezeli skopiujesz link osoby na danym portalu albo zdjęcie i podasz go w innym portalu bądz forum - jest przestępstwem

a na twoim miejscu portal ogólnodostępny to ja bym zgłosił bo teraz takie portale są przedawnione z tego co wiem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywiści ekologiczni chcą zablokować przekop Mierzei Wiślanej. Piszą skargę do Komisji Europejskiej

zezowate sz.
podajesz link- podajesz źródło a nie dane, które ktoś ewentualnie udostępnił

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywiści ekologiczni chcą zablokować przekop Mierzei Wiślanej. Piszą skargę do Komisji Europejskiej

nie czyt.od pocz.
wizerunek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywiści ekologiczni chcą zablokować przekop Mierzei Wiślanej. Piszą skargę do Komisji Europejskiej

Prawa nie łamiesz, ale masz skuteczny sposób na reklamę, hahahha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywiści ekologiczni chcą zablokować przekop Mierzei Wiślanej. Piszą skargę do Komisji Europejskiej

jeśli dziewczyna istnieje, to 5000 tys zł najmarniej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aktywiści ekologiczni chcą zablokować przekop Mierzei Wiślanej. Piszą skargę do Komisji Europejskiej

najbardziej to mnie rozbawił post obelixa najwidoczniej i on i zezowate szczęscie muszą dokładnie poczytać kodeks prawny i na przyszłość polecam nie słuchać się kolegów i kolezanek z forum którzy twierdzą ze nie łamiesz prawa a pomyśleć i poczytać kodeks zanim się jakieś linku umiesci :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org