wtorek, 30 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
fatalny Jarosław

jezu biess(pieczny one po ciebie jadą ?


a ja tylko tak

http://www.youtube.com/watch?v=L_1e7QINnxo

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław

a teraz się ładnie pożegnam i idę do podusi...... kolorowych snów....

http://www.youtube.com/watch?v=oG6pEolAKm8&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław

nie chodzi tu o mnie tylko o inną osobę



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław

Kurcze żeby te wszystkie kawałki na jednej płytce...
romantyczne bestie :)

no cicho..., ale jeszcze listy nie podpisałes ;)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław

Spokojnej biesss...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław


robciu

NIE ZAMYDLAJ MI TEMATU !


MERYTORYCZNIE i konkretnie , a nie bzdury !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław

zezowaty ty nie porownuj dwoch sytuacji. dzieczyna wyraznie byla przeciwna temu. i jak mowie juz rozszerzajaca interpretacja nawet regulaminu tego zabrania. to nie jest bzdura wiem co mowie, po prostu zal cie sciska ze ktos cie zgasil. Jutro do tego wroce, ponieważ sen mnie morzy. dobrej nocy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław



Postaram sie to zrobić tzn. płytkę he he

zimny prysznic ha ha

http://www.youtube.com/watch?v=tvFTrZQEgfo&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław

a robciu jest 20 razy madrzejszy od ciebie. przypominasz mi kolegę mojej siostry ze studiów - takiego Sebastiana. Głupi jak but ale nos wszędzie wetknie i uważa że zawsze ma racje. pozdawiam zezuś!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław

ok ale ja tylko pytałem , sorry zezowate



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław


Ale kolejność na płytce tak jak na forum :-)

http://www.youtube.com/watch?v=WbTuQ4S4jQc&feature=related



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław


k4t , masz się za wielką prawniczkę , 5 lat studiów prawniczych ?
a gów... o wiesz !


Mnie tu nie interesuje czemu była przeciwna dziewczyna , NIE odwracaj kota ogonem , odpowiedz na KONKRETNE pytanie !



Czy jeżeli ktoś opublikuje swoje dane osobowe w mediach , a ja je przytoczę , zgodnie z treścią podaną przez autora , to CZY ŁAMIĘ PRAWO ?








Internet to media !
mogła myśleć wcześniej i nie puszczać profil na ogólniedostępny !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław

gdzie ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław


i jak tu zasnąć

http://www.youtube.com/watch?v=_4_p3FM88jA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław

@ wpm

używaj polskich liter....to chyba nie jest zbyt trudne :)

@ topic

Pracować trzeba chcieć. Samo wykształcenie, lub jego brak, nic nie da. Jeżeli ktoś mówi, że za tyle to nawet nie rusza się z domu, to wg mnie jest to zupełne lenistwo i głupota. Najłatwiej jest posiedzieć u kogoś, kto zapłaci za jedzonko i mieszkanko ale tu chyba nie o to chodzi. Osobiście pracowałem w kilku miejscach i jestem na finiszu studiów i nie narzekam na swoje wykształcenie, gorzej jest z poszukiwaniem pracy bez doświadczenia, ale i to można przeskoczyć. W pracy nie rzadko było trudno ale się robiło i czasami nawet nieważne za jaką kwotę. Zaraz pewnie ktoś się postawi, że trzeba siebie cenić - to fakt, ale w granicach rozsądku. Niestety nie zostaniesz kierownikiem z zarobkami minimum 2-3 tys. bez wykształcenia lub bez doświadczenia. Podsumowując swoje rozmyślania - kształćcie się ludziska, bo wykształcenia i nabytej wiedzy nikt Wam nie odbierze, a może za nią jedynie wynagrodzić :) A jeżeli komuś się układa i jest dobrze po samej podstawówce, liceum, czy zawodówce, to bardzo fajnie i szczerze życzę dalszych sukcesów :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław

Słucham cicho.., słucham ;)
Dobre :)

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław

Weź pod uwagę że niektórych nie stać na naukę,nie którym rodzice nie pomogą bo nie mają z czego. I kto takim ludziom pomoże? NIKT. Każdy umie się tylko mądrzyć. Jak już pisałam nie pójdę do pracy za 600zł bo 400wydam na bilety na dojazdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fatalny Jarosław

nie bede ukrywal, ze darze megi sympatia i klika kawalkow bylo dla niej :)
ale reszta moich propozycji kierowana byla do reszty forumowiczow tak samo i dla Ciebie Obelixie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org