piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skwarek POlski katolicko-zaściankowej

Tylko tradycyjna! Na pizzy musi być dużo mięcha i dużo sera. Plus inne dodatki wedle gustu. Wegetariańskich ani owocowych nie toleruję.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skwarek POlski katolicko-zaściankowej

Witaj Łukaszu.

Oprócz tych dwóch stron internetowych jest jeszcze taka: www.tablica.pl . Nie wiem, czy znasz ten portal z ogłoszeniami? Jest dobry. Można swobodnie dodawać w nim ogłoszenia i po zatwierdzeniu Admina można swobodnie swoje ogłoszenie edytować, gdzie na portalach mylomza.pl i 4lomza.pl niestety, ale tego brakuje.
Sam mam do sprzedania dwa zestawy komputerowe: monitor + komputer stacjonarny. Cena jednego zestawu to 900 zł a drugiego 700 zł. Więcej szczegółów pod tel.: 792 857 670 lub e-mail: lidergt@gmail.com . Naprawdę warto!

Mam nadzieję, że spodoba Ci się ten portal www.tablica.pl

Pozdrawiam

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skwarek POlski katolicko-zaściankowej

widziałem ja dzsiaj na sikorskiego przy lidlu około 9 rano, niebieski opel astra bertone na blm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skwarek POlski katolicko-zaściankowej


http://www.youtube.com/watch?v=QjdiZYKIhk8

co Wy na to? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skwarek POlski katolicko-zaściankowej

Człowiek chcący być uczciwym przynajmniej wobec siebie powinien być konsekwentny: jeżeli uważasz, że nie robisz nic złego żyjąc bez sakramentalnego ślubu, to tak samo powinnaś dać sobie spokój z tzw. ochrzczeniem dziecka, tym bardziej, że jest ono nieświadome i bezwolne. Wybór religii powinien być dokonywany przez człowieka dorosłego, świadomego i nie wolno nikomu, tym bardziej niemowlakowi takiej narzucać. Jeżeli swemu dziecku chcesz narzucić religię, to może i małżonka od razu mu wybierz...? Bo chyba nie bierzesz poważnie mitologicznego dogmatu o chrzcie koniecznym do uwolnienia człowieka od grzechu pierworodnego skoro olewasz kościelny wymóg zawarcia małżeństwa? Nie można być trochę katolikiem, ale w większości jednak nim nie być.
U "Jehowych" nie chrzci się małych dzieci, bo oni ten obrzęd robią po osiągnięciu dorosłości i pełnej świadomości religijnej.
Olej zatem ten chrzest, a dziecko gdy dorośnie podziękuje ci za to i będzie z ciebie dumne, że postąpiłaś w jego wychowaniu nowocześnie respektując jego prawa jako autonomicznej jednostki ludzkiej.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skwarek POlski katolicko-zaściankowej

Nie masz Obelix-ior powiadasz nie dobrze, nie dobrze... ;)))

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skwarek POlski katolicko-zaściankowej

Dziękuję za pomoc. Na pewno skorzystam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skwarek POlski katolicko-zaściankowej

Tak, to ja. ja jeżdżę niebieską astrą. I to moje konto, a przy okazji pogwałcenie prywatności "KAROLINKO" - wysłaniem tego linku. czyżbyśmy miały spotkać się w sądzie? Czy ja od ludzi muszę się dowiadywać że byle "ślawmyca" wstawia mój link do profilu na jakieś forum? nie można było tego prywatnie zrobić?
Takie poszukiwania Karolu - na początku czytania dość mile, a później przez niektórych "bardzo mądrych ludzi" z okolic Łomży (cóż za hańba dla naszej pięknej podlaskiej wsi!) robią się żałosne. Szkoda ze ludzie tu nie mają w sobie tyle klasy żeby pomóc normalnie, prywatnie, nie wystawiając czyjejś reputacji na forum publiczne (bo te <hahah> to "KAROLINKO" z zazdrości, czy szczęścia ze mnie znalazłaś?) :)
Pozdrawiam wszystkich, którzy dzielnie pomagali Karolowi szukać, o ile to o mnie chodziło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skwarek POlski katolicko-zaściankowej

crt flatron jest więcej wart od większości lcd, tym bardziej starych....

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skwarek POlski katolicko-zaściankowej

samsung corbi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skwarek POlski katolicko-zaściankowej

Ty to masz normalnie zwale w głowie :):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skwarek POlski katolicko-zaściankowej

Co ja widzę...co ja czytamm....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skwarek POlski katolicko-zaściankowej

super! :)

uwielbiam ten jezyk a i film jest dobry :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skwarek POlski katolicko-zaściankowej

znajomy88 bardzo trafnie to napisałeś wszystko pięknie ładnie ,tylko rozum kobiety działa inaczej,jeśli wisienka ma w świadomości że on z tą 2 sypia ?to wierz mi ja na jej miejscu nie podałabym mu nawet pilota niech sam ...... weźmie ,kobiety tolerują zdradę bardziej jak jest skos w bok niż w gre wchodzą uczucia wtedy już nie jest pięknie i tego się nie da tolerować, że zależy mu na innej nie ma opcji ,i takie wygibaski z uczuciem w oczkach a w myślach się zastanawia czy myśli o niej bryryry w życiu może mam taki charakter ale nie zrobiłabym tak jak powiedziałeś ja bym postawiła sprawę jasno i bez żadnych starań jeśli nie kocha to prędzej czy później i tak to się sypnie więc jaki w tym sens a jeśli kocha zmądrzeje i otworzy oczy tylko życzyć wytrwałości wisience i współczucia że się jej to przytrafiło.pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skwarek POlski katolicko-zaściankowej

To nie andy, tak sądze...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skwarek POlski katolicko-zaściankowej

megan

To niech zapodaje muze i śluz,

Ale stare przysłowie mówi pięścią w stół a nożyce sie odezwą

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org