czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Dwie wieże\" Kaczyńskiego trafiły do kosza

mnie się nie chce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dwie wieże\\\" Kaczyńskiego trafiły do kosza

będzie 10.marca o 17.00 jakaś sala na Ks. Anny

tutaj masz informacje:

http://www.bokser.org/content/2012/02/16/462436/index.jsp





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dwie wieże\\\" Kaczyńskiego trafiły do kosza

com454 jakby co to napisałam do Ciebie:) czekam na odzew

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dwie wieże\\\" Kaczyńskiego trafiły do kosza

studia sa dobre,czlowiek uczy sie na studiach rozmowy z ludzmi,podejscia do zycia itd,pozatym w dzisiejszych czasach 90 %sa mlodzi ludzie po studiach.Ale ci ludzie nic niepotrafia,poza pisaniem i czytaniem,ja uwazam ze po sredniej szkole jest to samo,w Polsce powinni uczyc kierunku a nie markieting i takie tam inne glupoty,zeby byc kims trzeba rozumiec zycie,podejscie zrozumienie,miec wrodzona inteligencje,a nie wyuczona i dlatego jest jak jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dwie wieże\\\" Kaczyńskiego trafiły do kosza

mlodzi niechca pracowac tylko dobrze zyc,jakie spoleczenstwo teraz wyrosnie,jak tylko sex narkotyki,oszustwo,zlodziejstwo,nasze miasto,nasz kraj ginie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dwie wieże\\\" Kaczyńskiego trafiły do kosza

Tak tylko jestem ciekawa jaki pracodawca zatrudni bez wykształcenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dwie wieże\\\" Kaczyńskiego trafiły do kosza

Autor: muzyk muzyk (213.172.173.---)
Data: 24-11-10 12:05

ja proponuje zespół QUATTRO www.quattromusic.pl.tl tel- 510766103

Autor: maniek-maniek-maniek (213.172.173.---)
Data: 05-01-11 22:22

JA polecam ci 2 w jednym zespół muzyczny Quattro i DJ chłopaki mają doświadczenie grali u mojego znajomego na weselu i każdemu bardzo się podobało mają dużo doświadczenia ponieważ kilka tak temu grali w innych zespołach a teraz zrobili jeden a konkretny dam ci numer do chłopaka któru gra w tym zespole 510766103 Polecam ich!!!! a także zespoły RONIX GRAFFIT I BOSSMAN Moim zdaniem to sa zajeb...e zespoły na wesele.

maniek


Autor: muzyk muzyk (80.240.162.---)
Data: 06-10-11 21:11

Witam jestem właścicielem zespołu QUATTRO mój nr 510766103 po za tym ten człowiek krytykujący zespój ATLANTIC nie ma nic wspólnego z mym zespołem. proszę sprawdzić!!! ja nie pisałbym na konkuręcję ponieważ gra tam mój przyjaciel.





Autor: cxz3 (82.139.164.---)
Data: 30-10-10 10:18

Witam. Zespół weselno-bankietowy Quadro posiada wolne terminy na wesela od połowy listopada !!! Bardzo tanio i profesjonalnie.
Więcej informacji nr telefonu 514878288.




Autor: kicia899 (---.67.techtel.pl)
Data: 05-10-11 12:32

co sądzicie o zespole Atlantik na wesele??
Autor: cxz3 (87.119.10.---)
Data: 05-10-11 13:08

po za tym że dużo piją to nic więcej ich nie wyróżnia. Maja może dobry wokal , ale pozostała częśc zespołu to kaszana



JAutor: cxz3 (82.139.164.---)
Data: 28-12-10 21:06

Jak chcesz zespół muzyczny w rozsądnej cenie i na wysokim poziomie to polecam quattro jak coś to tu masz ich nr 789 459 420 begin_of_the_skype_highlighting 789 459 420 end_of_the_skype_highlighting




myślę ze to wystarczy pozdrawiam ekipę pseudo zawodowców quatrro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dwie wieże\\\" Kaczyńskiego trafiły do kosza

ponarzekała i uciekła
żeby komuś się opłacało przyjść do roboty na cały dzień to min minimalna krajowa, nie oszukujmy się za 5 zł za godzinę to nie są pieniądze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dwie wieże\\\" Kaczyńskiego trafiły do kosza

a starzy mysla ze młodzi wykształceni beda charowac za damski h..
a zreszta wcale nie ma pracy z 200 w urzedzie 5 dostało prace i to tez pewne za za damski hu.. i po znajomosci
kolejnie jakie tu perspektywy ludzie maja? wiekszosc bierze kredyt i charuje całe zycie na swoj kąt dorabiajac wielkich naszych przedsiebiorców a druga czesc zarobku dla banku za kredyt oddaje. nie wspominajac ze w podatkach duza czesc oddaje na panstwo które wynagrodzi go 700 zł emerytura .
i tak całe zycie mija i młody staje sie starym co to w dupie był gów.. widział i całe zasrane zycie w łomży przesiedział.
dobrze choc kino robia to skoczyc na seans i do galerii bedzie gdzie na spacer z wnukami jak od roboty reumatyzm wejdzie na starosc to sie przejdzie w zime bo jak nie to cały czas przy oknie w domu bedzie wygladac co inni robia i wpiepszac sie sasiadom w zycie bo nie ma co robic to z nudów hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dwie wieże\\\" Kaczyńskiego trafiły do kosza

wisienka normalne to to nie jest.A czy Wy takze macie dzieci ?bo to wazne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dwie wieże\\\" Kaczyńskiego trafiły do kosza

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dwie wieże\\\" Kaczyńskiego trafiły do kosza

ryba 22

Ty masz racje tak jest ale trzeba i za mniejsze pienadze isc do pracy jak niema innej,ja sama pracuje w butiku za 800 zl netto 160/h na miesac,ale to jest lekka praca,lepsza taka jak w domu siedziec i przez okno wygladac,mam racje czy nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dwie wieże\\\" Kaczyńskiego trafiły do kosza

chyba stacjonarny :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dwie wieże\\\" Kaczyńskiego trafiły do kosza

Gala odbedzie się w sobotę 10.03.2012 o 17.
Ceny biletów:30zł przy ringu
20zł na dole na parkiecie
15zł na górze na trybunach
dzieci do lat 12 wstęp wolny
Bilety do nabycia w siłowni Aktivia przy Wojska Polskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"Dwie wieże\\\" Kaczyńskiego trafiły do kosza

pozamykaja sklepy i pójdą chandlować na rynki w całym regionie bo opłata
miesięczna wyno si 200 zł a jak niebędą jeździć na rynki to nie muszą
płacić handel przechodzi kryzys



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org