środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Racjonalni chrześcijanie

A gdzie to było ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

To proste,jedziesz dalej nie skręcając do szpitala w kierunku Szosy zambrowskiej po prawej stronie w domkach jednorodzinnych drugi lub trzeci domek.poznasz po szyldzie:Pa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

JEZU KIM ON JEST !!! JESTEM TU 1 DZIEŃ I JUZ MNIE ROZPIERDA....WEŹCIE GO Z TEGO FORUM. MYSLĘ PTYSIU ŻE CIEBIE SPOTKA PODOBNA SYTUACJA.HEHEHEHEHE.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Kamilo skonczyly sie stare dobre klimaty :(. Pamieta sie czasy: Ogolne dla Lomzy :) na 28 i pogaducha. A teraz GG itp. wyparlo stare dobre "pasmo obywatelskie" :(. Co do 19 to tez jest kanal tylko i wylacznie kanal dla "mobili" wiec nie powinno dziwic zdenerwowanie, gdy toczy sie jakas klezenska rozmowa przez dluzszy czas. Szkoda, ze minelo. Chociaz czasem milo spotkac kogos kto wie co i jak, a na zapytanie o droge najpierw informuje o warunkach na drodze a pozniej o "misiakach".
Sura masz racje 28 umarl smiercia naturalna :(.

apostata

ks. Tischner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

ty a moze ktoś chce na cb pogadac to piszcie na gg: 6949236 to sie ugadamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Ptysiu,z tą twoją racją to czas najwyższy żebyś ten klimat zmienił albo nie wypowiadaj się wcale klepiesz swoje dzieło,zastanów się nad tym????????Nic tak życia nie upiększa jak samara coraz większa he he he ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

jest także hurtownia przed szpitalem ,skrecasz w Kazańską - w ciągu sklepow obok takiej malej apteki i kwiaciarni -bardzo dobrze zaopatrzona i ceny o wiele niższe

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

i to co jest napisane świadczy o tym ,że nie prawdą jest ,żę to rynek sam wszystko ureguluje bo gdyby pozwolić panom biznesmenom to paliwo byłoby po 5 zł, pamiętacie co było przed wyborami bencynkę po 4,50 - wystarczyła rozmowa przemiera z kartelem paliwowym i opłaca im się sprzedawać o złotówkę taniej

Do władz Łomży :,
Za przykładem jednego z miast w Polsce - jedna miejska stacja paliw z ludzkimi cenami spowoduje zmniejszenie cen paliwa w całym mieście - u nas taką stacją jest ta przy PKS tylko odrobina chęci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Lepiej skręcać w warkocz druty, niż z Ptysiakiem wieść dysputy. :-)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

ta hurtownia wydaje mi sie ze jest nad eldomem i nad okruszkiem na pilsudskiego 6

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Chciałbym tylko uzupełnić informację dotyczącą portretu. Znajduje się on w klasztorze kapucynów i jest to portret łomżyńskiego doktora Jana Woltenberga żyjącego na przełomie wieku XVIII I XIX zmarł w 1882 roku.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Ja teraz przeważnie tankuję gaz w Piątnicy za motelem- wolę jechać tam specjalnie, niż tankować w Łomży. Nawet jeśli samochód spali mi więcej gazu podczas dojazdu i wyjdę na zero, to i tak będę to robił dla zasady, bo wolę dać zarobić temu, który stara się być konkurencyjny. Proponuję tak robić każdemu, to może się coś w tej Łomży zmieni, bo ceny paliw w porównaniu do wielu innych miast są CHORE!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Telemaniak.



Pozdrowienia.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Biznesmeny się dorobili kosztem zwykłych ludzi.
Gaz w piątnicy za motelem jest do kitu (słabej jakości dlatego jest tani).
Dobrej jakości i niezadrogi gaz jest na ul.Woj.Polskiego obok hurtowi meblowej. Gaz w Wzgsie-słabe osiągi samochodu, śmierdzi coś jest nie tak.
Paliwo benzyna nawet ponad 10 gr. różnicy w cenie Stacja Orlen w Jedwabnem. I niech ktoś mi powie, że zmowy nie ma to jeb*** klika nic więcej..

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Czy ja mieszam waluty? Chyba niezupełnie bo wspomniałem troszeczkę o historii Kościoła i to hasłowo. Mógłbym sie rozpisywać o wstydliwym problemie ostatniej wyprawy krzyżowej, o niektórych papieżach, o przekretach i manuplacjach z Biblią itd. W ogólności chodzi mi o to, że od kogoś, kto nauczać mnie ma moralności i etyki domagam sie jednak wzorca i dobrego przykładu inaczej ten pseudo-nauczyciel staje sie niewiarygodny. To tak jakby złodziej nauczał, że kradzież to zło. To jest dziedzina wymagajaca autorytetu zbiorowego (Kościół), a tutaj go nie ma. I wcale mnie to nie cieszy, wierz mi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Maciek, to nie jest ktoras uliczka przy Nowogrodzkiej??Blizej Konca miasta??

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Życie sprowadzone wyłącznie do procesów biologiczno-chemicznych jest BES SĘSU!!!
Wszystkie rozumy pozjadał! Głaz Zielony jeden! :P

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Dodajmy, że łomżyńska wieża ciśnień nie figuruje w rejestrze zabytków. Ma dopiero 51 lat. Wybudowano ją w 1954 roku.
Od 1998 roku wieża była wynajmowana przez Radio Bab.

Więc pierwsza zagadka zostala źle rozstrzygnieta !!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

KOCHAM ŚMIERĆ BO TYLKO ONA NA MNIE CZEKA

apostata

ks. Tischner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

wszedzie goscia pełno a wy mu jeszcze reklame robicie ,dajcie spokój

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie


MEŚLEC........MYŚLEĆ..............MYSLEĆ!Tak wołał jeden z Mappetow.Samo zawołanie niewiele zmienia.Całe szczęscie że akurat w tym temacie cos wywaliło oszołomów.Dla nich najwyrazniej za wysoki poziom dyskusji.Ale" nic to" wpadna popomstują i dalej pójda jeżdzić na Ptysiu.Co ciekawsze to jeszcze nie tak dawno przecietnemu zjadaczowi chleba nie wolno było czytac Pisma Świętego.Dla maluczkich były bryki i streszczenia upiekszone zmyślonymi epizodami z zycia Jezusa.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Haha bardzo dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82221707

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Aukcja tego obrazka wcześniej została odwołana było tylu chętnych na jego zakup ale i tesz wielu licytowało dla jaj ;)). Aktualnie cena wywoławcza z wczoraj 9.000zł a dziś sprzedawca obniżył na 6666.66zł "CO ŁASKA" Ha Ha Ha.... same szósteczki coś mi przypominają ;))

BUNKIER

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

To fajnie, że sie ze mna zgadzasz. Mam pytanko kiedy była taka zabawa ?
B o ja nie wiem neta mam 2 miesiące, ale wcześniej nie dodawalem innych informmacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Oj Maciuś Maciuś... Ale edukujesz te młodzież!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

przecierz powiedzieliście że to juz bylo ?
czyż nie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

czy ktos zna odpowiedź na to pytanko ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Przepraszam za to wszystkich!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Jakiś czas temu załozylem temat ze nieistnieje strona www.lomza.info ze ma ktos ja inny a ta strona teraz jest ale istnieje pod innym linkiem teraz jak ktos by chciał wejsc na lomza.info to pokazuje mu sie strona jakaś Angielska...A to jest ta strona która powinna bychttp://lomza.powiat.info/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie



apostata

ks. Tischner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

" moglibysmy..." i chyba jest jeszcze taka "smutno mi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

ściągnij sobie, nie zawracaj dupy porządnym forumowiczom

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Przycieliśmy zasoby dla 4lomza.pl, po upgrade sprzętu powiększymy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Nie rozumiem...
...rzucić studia, żeby iść do służby zastępczej?

Ile czasu tam spędzisz?
A co potem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Fajne fotki tylko ze robione ponad miecha temu :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

co sądzicie o naszych grupowych rywalach i w ogóle o całym losowaniu bo według mnie to ta grupa nie jest dla nas najgorsza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Wygramy :) Damy rade :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

TAK DO CIEBIE TO BYŁO. DOCHODZE DO WNIOSKU ŻE CHYBA CHŁOPCZE MASZ FERIE I ZASMIECASZ TU FORUM JAKIMŚ ŚMIESZNYMI POSTAMI.

NIBY COŚ WIESZ A NIC NIE WIESZ. TAK JAK TO BYŁO Z "WALKA PSÓW" I Z OLEJEM OPAŁOWYM. NUDZI CI SIE ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Dobrze, że nie trafiliśmy na Anglię, Szwecję, Czechów, Francję bądź Holandię z pierwszego koszyka oraz Danię z 3 koszyka, oraz niewygodną dla nas reprezentacją Białorusi, która była rosowana z 6 koszyka. Będzie twarda walka o awans. Wg mnie to najciekawszagrupa ze wszystkich grup, w której może dojść do niespodzianek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

stary za 1.20 jak mozesz to ja wezme 5000 litrow:D:D:D jak cos to moj mail krefeld666@interia.pl platne gotowka przy odbiorze:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Osobista (była) znajomość z jednym z panów prezesów, który miał tendencje do przechwalania się swoimi "genialnymi" pomysłami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

Panowie, Autochton i Kefas obydwaj jesteście w błędzie, ani sądowe ani kościelne.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

troszke po czasie :) ale na paru wyżej odpowiedziach to była Rządowa zgadza się , a co do tego czy było - oj chyba nie było ;-)

pozdrawiam

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

ANTY-PTYŚ MA RACJE. TU JEST UPADŁOŚ A NA BIAŁORUSI PRODUKCJA.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Racjonalni chrześcijanie

KiLer, widok Rządowej na zdjęciu z 25-01-06 00:24 , to chyba z czasów przedwojennych.

Pozdrowienia.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org