czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
„Świnie mruczą dzieciom kołysanki”. Humanizacja zwierząt według Mai Ostaszewskiej


Omania , bo mam uczulenie na IDIOTÓW , a adaho zapytał całym zdaniem , to i ja tak odpowiedziałem .

Jak jakikolwiek temat i post jest poważny , to i ja tak odpowiadam , a jak ktoś jest DEBILEM , to mu nie pozostaję dłużny i piszę tak żeby coś zakumał .

Można sobie robić jaja , ale trzeba wiedzieć gdzie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Świnie mruczą dzieciom kołysanki”. Humanizacja zwierząt według Mai Ostaszewskiej

W Krzyżu Świętym udzielą bez problemu chrztu. Proboszcz chwilę pogada, bo lubi, ale raczej na wesoło. Potrafi zrozumieć różne sytuacje i pomocy nigdy nie odmawia.




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Świnie mruczą dzieciom kołysanki”. Humanizacja zwierząt według Mai Ostaszewskiej

chlopie nie zakochuj sie,chyba,ze chcesz z nia yhmn...to tak.Pamietaj,zakochasz sie pozniej oltarz i z pieknej dziewczyny zostanie wspomnienie.Dobrze Ci radze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Świnie mruczą dzieciom kołysanki”. Humanizacja zwierząt według Mai Ostaszewskiej

Odmienne czy też nie co to za różnica;)Ostatnio sam zauważyłeś ,a nawet zwróciłeś mi uwagę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Świnie mruczą dzieciom kołysanki”. Humanizacja zwierząt według Mai Ostaszewskiej

To dlaczego Polak idzie ?????

Ludzie więcej szacunku dla siebie!
Gość niech sobie sam muruje za 10 zł, to może doceni tę pracę.

"Ludzie ludziom zgotowali ten los" - to ponadczasowe stwierdzenie Nałkowskiej nie dotyczy tylko obozów koncentracyjnych i wojny.

Opanujta się ludzie!
Pracodawcy szanujcie pracowników !
Pracownicy nie zgadzajcie się bezkrytycznie na takie stawki !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Świnie mruczą dzieciom kołysanki”. Humanizacja zwierząt według Mai Ostaszewskiej

napisz. amubis_94@wp.pl cos poradzimy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Świnie mruczą dzieciom kołysanki”. Humanizacja zwierząt według Mai Ostaszewskiej

podaj meila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Świnie mruczą dzieciom kołysanki”. Humanizacja zwierząt według Mai Ostaszewskiej

Zezuś o nic nie chodzi;-)Nie denerwuj się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Świnie mruczą dzieciom kołysanki”. Humanizacja zwierząt według Mai Ostaszewskiej

nie wiem czy ktos mial taki przypadek jak moij kolega mial ok 10000 punktow na karcie i 8000 poprostu mu zniknelo i nie oddano w centrali powiedzieli mi ze awaria systemu czy cos teraz przestal tam tankowac i na bp zbiera normalnie zlodziejstwo w bialy dzien co do jakosci paliw nie bede sie wypowiadal tam bo nie mam opini choc 95 na bp napewno lepsza wiecej nie mam porownania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Świnie mruczą dzieciom kołysanki”. Humanizacja zwierząt według Mai Ostaszewskiej

EEee tam,mnie nic nie kole;-)Na razie mnie nie zjechałeś to i troszkę Cię lubię,ale nie za dużo co byś sobie nic nie pomyślał .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Świnie mruczą dzieciom kołysanki”. Humanizacja zwierząt według Mai Ostaszewskiej

a tak naprawdę to we wszystkich stacjach jest te same paliwo :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Świnie mruczą dzieciom kołysanki”. Humanizacja zwierząt według Mai Ostaszewskiej


Potrafię uszanować oponenta w dyskusji , nie muszę się z nim zgadzać , ale jak ktoś na to zasługuje to zawsze z szacunkiem .

Mam też dystans do samego siebie , a jak się bawimy to wspólnie i z zachowaniem dobrego smaku , nie przekraczając pewnych granic.

Chama to zetnę po chamsku !

ot i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Świnie mruczą dzieciom kołysanki”. Humanizacja zwierząt według Mai Ostaszewskiej

Omania !!!
A to byłaś ty?????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Świnie mruczą dzieciom kołysanki”. Humanizacja zwierząt według Mai Ostaszewskiej

hehe oooooooo ile troli sie zebralo to ja tez sie dolaczam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Świnie mruczą dzieciom kołysanki”. Humanizacja zwierząt według Mai Ostaszewskiej

no Tobie marudo , to nikt tronu nie odbierze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Świnie mruczą dzieciom kołysanki”. Humanizacja zwierząt według Mai Ostaszewskiej

No a ja bym prosil wiecej dupeczek hehe.




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org