piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
41 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Papieża.

Darek1638 parafia w Jedwabnem.

Maria Wysocka, czytanie ze zrozumieniem sie klania, przeczytaj, zrozum i dopiero sie wypowiadaj. Bzdura jest ze zostawilam dziecko, synek jest caly czas ze mna. A poprosilam mame zeby zajela sie chrztem, bo sama jestem za granica. Zreszta wszystko juz opisalam wczesniej ale jak jak sie rozumie tekst pisany tak jak Ty, to niestety pozniej takie bzdury sie wypisuje.

Venge, fotograf, wynajecie sali itp to jest fizyczna praca kilku-kilkunastu ludzi, ktorzy maja na utrzymaniu swoje rodziny, aczkolwiek to wcale nie jest konieczna. Zdjecia mozna zrobic samemu, skromny poczestunek w domu albo w ogole bez tego sie obejsc. Ksiedzu za posluge zaplacic trzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 41 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Papieża.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 41 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Papieża.

Tego to nie praktykowałem ;)
No ale jeżeli jesteś w temacie to moze krótka praktyka pod twoimi skrzydłami??:)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 41 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Papieża.

w polsce zaloba powinna trwac caly rok ludzi zaczynaja z niedozywienia schodzic z tego swiata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 41 rocznica wyboru Karola Wojtyły na Papieża.

Wiosna idzie , za jakiś czas wszystko się zazieleni to odkarmią sie biedactwa:)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org