niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Senator z KO rezygnuje z diety i pensji - \"Polityka nie jest dla mnie miejscem, gdzie się zarabia pieniądze, tylko służbą\" - zapewnił.

Gratulacje, porozmawiaj jednak z mężem dokładniej. Nic się nie dzieje bez powodu. Może jakoś spróbuj zbadać czego mężowi brakuje skoro szuka nowych wrażeń. To dobra chwila aby szczerze pogadać o swoich potrzebach i obawach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Senator z KO rezygnuje z diety i pensji - \\\"Polityka nie jest dla mnie miejscem, gdzie się zarabia pieniądze, tylko służbą\\\" - zapewnił.

Przecierz w czasie tego sakramentu rodzice zapewniają że po katolicku wychowają dziecko a chrzestni że im w razie potrzeby to im pomogą.
Jak ty je wychowasz po katolicku skoro sama tak nie żyjesz?
Z ironią piszesz że nie chcesz słuchać od księdza przykrych słów. To zapewne nie jest twoja wina że masz dziecko bez małżeństwa tylko księdza że ci o tym by powiedział.
Dlaczego nie chcesz wziąć ślubu w kościele?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Senator z KO rezygnuje z diety i pensji - \\\"Polityka nie jest dla mnie miejscem, gdzie się zarabia pieniądze, tylko służbą\\\" - zapewnił.



Ten MYSI WÓR z podkolneńskiej wsi jest niereformowalny .

andzia c , ty DEBIL jesteś chłopie , zastanów się co ty BURA SUKO piszesz . To przecież jest stek bzdur , bez składu i ładu . W kółko powtarzasz tylko te same frazesy . Jakim ty MATOŁEM musisz być , że nic a nic nie kumasz ?
Nie dziwię się , że w wieku 48 lat jesteś jeszcze prawiczkiem , nie pier.dol krów , tylko barany , ty ośle je.bany !

P.ierdolisz bzdury jak potłuczony , nic nie dociera do twej pustej mózgownicy , a rzucasz się jak gó.wno w przeręblu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Senator z KO rezygnuje z diety i pensji - \\\"Polityka nie jest dla mnie miejscem, gdzie się zarabia pieniądze, tylko służbą\\\" - zapewnił.

Przyjaźń między mężczyzną i kobietą jest możliwa, ale tylko erotyczna ;p

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org