sobota, 11 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

Nie mamy zadnego slubu, tylko odpowiednik polskiego konkubinatu, co tutaj jest traktowane na rowni ze slubem panstwowym.
Groszekkkk myslalam o tym, ale jak juz wspomnialam chcialabym ten dzien spedzic z rodzina ktora zostala w kraju, a wiem ze raczej nikt by do mnie nie przyjechal ze wzgledow finansowych, wiec lepiej zebym do ja udala sie do Pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

tym lepiej nie będziesz kłamać , ale raczej nie wspominaj o konkubinacie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

nie wspominaj o konkubinacie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

w Łomży jest ponad miasto i powiat Łomża - 104 207 osób

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

Bulwers daj se na luz :) Wiekszej glupoty nie slyszalam :)
Za wszelkie inne rady serdecznie dziekuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

OnaNieznajoma nie przejmuj się niektórymi wpisami. A co do Kapucynków kiedyś slyszałam że Kuria czy cos tam sprzeciwiła im się bo nie brali tyle pieniędzy za śluby czy chrzciny i przez jakis czas był problem z tymi "usługami".
Nie wiem jak to teraz wygląda. A twoja sytuację rozumiem bo sama mieszkam w Szwecji i taki związek jak wasz tutaj też jest traktowany tak samo jak małżeństwo u nas nazywa się Sambo. A za granica też nie jest łatwo załatwić chrzest podobno kupe zaświadczeń trzeba donosić z PL.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

emi@88 tutaj to sie nawet podobnie nazywa: Sambud :) "te" wpisy wcale mnie nie denerwuja, raczej smiesza :) Tutejszy ksiadz niestety tez lubi robic problemy, ale niedlugo odchodzi, wiec byc moze nadzieja w przyszlym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

No nie gadaj, Kaśka? :)
Spokojnie, poczekamy, ale jak wyżej sądze że otworzą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

nie chwyciłaś ?

... a kto to " scyzoryki " ?

Miłej i spokojnej !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

aa widzisz nie pojęłam :)
Dobranoc

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2


Są wspólnicy , czy to jednoosobowa spółka z o.o. , której jedynym właścicielem (udziałowcem) jesteś Ty ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

Witam, dziś w nocy znalazłem pieska, jest to na pewno szczeniak, suczka, ma zapewne max kilka miesięcy. Pies ma zwichniętą tylnią łapę, prawdopododbnie by nie przeżył nocy. Nie mogę psa zatrzymać, gdyż studiuje w Warszawie, a teraz po prostu jestem na weekend w Łomży. Pies jest teraz w dobrym stanie, bo wykąpany i najedzony. Nie za bardzo chcę oddawać do schroniska, bo raz to bardzo ładny pies i widać, że w miarę ułożony, a dwa no już samo schronisko mówi za siebie. Jeśli ktoś chciałby go przygarnąć to byłbym wdzięczny i prosiłbym o jakiś kontakt, a jeśli nie to niestety będę zmuszony, bo to już niezależne ode mnie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
ojciec00003@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

Witam,

poszukuję namiarów na serwis napraw telefonów komórkowych na terenie Łomży. Serwis szybki, który załatwi sprawę w ciągu dnia i sprawny, który potrafi rozebrać telefon tak, by nie naruszyć plomb gwarancyjnych. W ramach uzupełnienia dodam, że tel. jest na gwarancji przez jeszcze 1,5 roku ale nie chcę go oddawać na miesiąc czasu by serwis w białymstoku usunął drobną usterkę (naprawdę drobiazg), szukam kogoś kto załatwi to od ręki za opłatą, tak by w razie czego jak telefon się zepsuje za rok, to nie było widać, że ktoś przy nim grzebał (w sensie rozkręcał). Po prostu nie chcę się rozstawać z telefonem bezsensownie, skoro usterka to taka drobnostka.

Z góry dzięki za wszelkie namiary na kogoś / serwis, który od ręki załatwia błahostki i jest w stanie zrobić to sprawnie na tyle, by nie zostawić jakichś śladów ingerencji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

Jeżeli to taka drobna usterka to ją olej, i nie naprawiaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

Po pierwsze polskie prawo,jest dla przestępców,wstydzę się,że jestem w tym chorym kraju...Po drugie wciąż do mnie wraca sytuacja tej pseudo ,,matki''-żadna prawdziwa kobieta,nie zachowuje się w ten sposób ,by nie ratować wszelkimi mozliwościami swojego dziecka, w szale,obłędzie-odruch bezwarunkowy troskliwej matki,byłby jeden-RATOWAĆ dziecko...Nie pojmuję rodziny,mężą tej kobiety,nie dziwię się społeczeństwu,chociaż z tym też u nas problem....Wszyscy szybko idą na lincz,szufladkowani,niestety często bez racji...ale to co czytam,przerasta mój skromny umysł...bezprawie!!!

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

W zeszłym roku nie było podwyżek składki zus ,przez caly rok była taka sama,skąd wiem? bo go płacę,a w tym roku byla jedna ,i to wszystko. Masz rację nieesia jestem w podobnej sytuacjii ,szlak mnie trafia tego 10 ,to jest niesprawiedliwe .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

Ja też mogę sprzedać akordeom Weltmaister 90 bas czerwony stan super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

Tak mnie zainteresował ten temat, to jak Księża chrzczą swoje dzieci? Nie zastanawialiście się nad tym? Wszyscy ludzie mówią do nich Ojcze a ich własne dzieci wujku. Paranoja! Jeszcze kilka lat i ludziska oleją tych Służków$$
Mi jakby odmówili takiej posługi bym ich olał serdecznie i kolędy też im bym odmówił.Więcej już nie będę komentował...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

Wisienka?:)
No i fajnie że się chłopina ogarnął :):)
Jak by co to wal do nas jak dym :):)
Zawsze cos tam doradzimy:):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

Witam.Sam nie wiele zdziałasz więc radzę Ci założyć wątek na forum dogomania . Może znajdzie się dom tymczasowy , który zaopiekuje się psem , po czasie nawet stały opiekun . Spróbuj ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

twoj maz klamie, bzyka ta kolezankie. TY sobie tez kogos poszukaj w takim ukladzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

OnaNieznajoma a jaka to parafia???

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2

Mały, nie stać cię na taki sprzęt!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Komisja Wyborcza z Marii Skłodowskiej-Curie 2



Maria Wysocka ... przeczytaj jeszcze raz bo chyba niezrozumiałaś tematu... dziecko jest z matką ...


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org