piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rydzykowa piękność nie uzyskała mandatu

co wy jak to urywek z filmu CSI on zagrał raz w tym serialu i właśnie w takiej roli że go zabili :D
hah lepszej mu chyba nie chcieli dać :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rydzykowa piękność nie uzyskała mandatu

pojebało gościa kompletnie

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rydzykowa piękność nie uzyskała mandatu

co z tego, jak użytkownicy forum wiosnę poczują tylko przez okno.wyyjdźcie najpierw z domu. hehe.
a tak poważnie. coś w tym jest, o czym piszecie. zima przychodzi wraz z wiadomością z PUPu o nowych bezrobotnych :)
itd.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rydzykowa piękność nie uzyskała mandatu

mi smakuje pizza w sawanie


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rydzykowa piękność nie uzyskała mandatu

Wczoraj w tv był:):)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rydzykowa piękność nie uzyskała mandatu

Tu masz tenpub jednego z tych mądrzejszych :):):)

Pizzerie w Łomży
Autor: Karcik (---.lomza.mm.pl)
Data: 03-03-12 13:14

Jaka Pizzeria waszym zdaniem jest najlepsza ,gdzie jest przytulnie,fajnie,miła obsługa no i oczywiście dobra pizza


Takich tematów było juz tysiące a mądrzy dalej nie wiedza :):)

Więc o niebo lepiej być trollem niż mądrym :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rydzykowa piękność nie uzyskała mandatu

kac wawa chyba

Vegas ma już brodę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rydzykowa piękność nie uzyskała mandatu

łomatko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Toż to straszna tragedia :(:(:(
Żałobę narodową powinien Komorowski ogłosić !!!!!!!


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rydzykowa piękność nie uzyskała mandatu

Cytat:

Robciu na końcu Janowa czy też na początku Jarnut??Wiem gdzie to jest... tylko Ci się zdaje że to taka mała odległość w linii prostej. Co mierzymy jutro?? Jeśli bedzie tylko 350 metrów stawiam Ci litra.... a jeżeli powyżej 500 to Ty mi? Idziesz na to???


Oj... chyba powstała sytuacja patowa :D Bo, jest więcej, niż 350m i mniej, niż 500m ;-)

Więc w tym niezwykle trudnym problemie widzę rozwiązanie. Całego litra powinienem wziąć ja :D Praktycznie rzecz ujmując... zaoszczędziliście Panowie mnóstwo czasu, zaoszczędziliście również pieniądze na paliwo, żeby tam dojechać i nie złapiecie przeziębienia chodząc po tych błotach mierząc dystans.

I jeszcze jedna niezwykle ważna sprawa !!!! Założyliście się o 1L wódki! I każdy z Was jak nie patrząc przegrał, więc teoretycznie powinienem dostać 2L wódki. Więc jeśli zrzucicie się po pół litra to będzie znaczyło, że w połowie każdy z Was miał rację... i w połowie każdy z Was się mylił. No i rzecz jasna nie będzie każdy z Was miał litra w plecy, a raptem TYLKO pół litra ;-)

I ile pieniędzy i nerwów zaoszczędzone... ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rydzykowa piękność nie uzyskała mandatu

419 m to nie 500 m .....
a ja w przybliżeniu podałem 350 więc prawda leży prawie po środku :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rydzykowa piękność nie uzyskała mandatu

No właśnie Robciu!

Więc Komisja Gier i Zakładów w składzie: kxxn orzeka:

"Pula nagród w postaci 1 litra wódki winna zostać przekazana, przynajmniej w połowie, Komisji Gier i Zakładów w celu zabezpieczenia jej na poczet przyszłej kumulacji."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rydzykowa piękność nie uzyskała mandatu

Witam. Czy może ktoś orientuje się, czy w sony ericssonie elm będzie działało coś takiego? Dziękuję za odpowiedzi z sensem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rydzykowa piękność nie uzyskała mandatu

proszę bardzo to nie ja pisałem ... :):)


Autor: biess(pieczny) (---.157.techtel.pl)
Data: 02-03-12 10:52

Nie mam pojecia czemu widzisz... może masz soczewki o dużej ogniskowej....
A teraz poczytaj uważnie... o kierunku którym piszesz płynie mała stróżka tzw. Janowska albo stróżka z Jarnut... za nią znajduje się kilka domów i gospodarstw rolnych.... do samej stróżki od budowy bedzie około 500 metrów.... do krzyżówek Jarnuty-Dłużniewo-Mikołajki ponad 500 metrów....
od strony fadomu nic nie zobaczysz prócz dzwigów bo cała budowa znajduje się w małej niecce.... pisać Ci dalej??? aha najbliższe zabudowania znajdują się od strony Łochtynowa ale to też około 500 metrów


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org