sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Borysewicz posłem


kurciak ,

a co było wcześniej : jajko czy kurciak ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz posłem

trzeba być CHŁOPEM a nie trokami od kaleson (Dziadka_Kalesony przepraszam że użyłem części Twego nicka ale nie o Ciebie tu chodzi) by przyznać się że nie ma się racji.... A perspektywa czy to przy wiatraku czy też przy tej stolarni nie ma tu nic do rzeczy... a przeprosiny niech sobie w buty wsadzi to będzie wyższy....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz posłem

Mala szkodliwośc i wogle takie tam. Złoty Interes. Każdy może sobie to otworzc. Mieszanie soli. Liczy sie pomysł i obrotność. Czekam na nasladowców.
A jak juz aresztuja ? Na wolnośc ? a jak za kaucja.
To jest chore jak ten cały kraj.
I jeszcze to.

"Nauczyciele zamieszani w aferę
Kto by pomyślał... Za przekręty z solą odpowiedzialne jest między innymi nauczycielskie małżeństwo. Stanisław Ł. (58 l.) i jego żona Jolanta z Książa Wielkopolskiego to właściciele jednej z trzech firm, które zdaniem poznańskiej prokuratury wprowadzały do obrotu sól wypadową jako spożywczą. On uczył polskiego, ale przeszedł już na emeryturę.

Ona wciąż uczy dzieci. Szanowane małżeństwo nauczycieli ze szkoły podstawowej to dwójka z piątki zatrzymanych w zeszłym tygodniu podejrzanych w sprawie afery solnej. Stanisław Ł. swoją firmę handlującą solą założył jeszcze jako czynny nauczyciel. Po przejściu na emeryturę oddał się jej całkowicie. Jak mówią jego znajomi, sam nosił na plecach worki z solą. Jego żona wciąż jest nauczycielem nauczania początkowego zaangażowanym w szkole między innymi w sprawy... ekologii. Zdaniem śledczych, Stanisław Ł. i Jolanta Ł. wprowadzali na rynek jako środek spożywczy tzw. sól wypadową stanowiącą odpad poprodukcyjny szkodliwy dla zdrowia człowieka. -
Podejrzani uczynili z popełnienia przestępstwa stałe źródło dochodu - mówi Magdalena Mazur-Prus, rzecznik poznańskiej prokuratury. Całej piątce grozi pięć lat za kratkami. Stanisław Ł. wyszedł zza krat za poręczeniem majątkowym, ma zakaz opuszczania kraju i prowadzenia działalności w zakresie obrotu solą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz posłem

ja myśle że on szuka jelenia :):)

bo Wielkanoc się zbliża i trza wyroby robić na święta :):)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Borysewicz posłem

Wczoraj leciała jedynka,a dwójka też jest swietna;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org