czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Możliwe,pewnie mi się pomyliło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

zs super, tylko jeszcze różowe okulary powinieneś włożyć

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

fanka bocianka,

dobre zdjęcie w dobrym samochodzie , przy garażu jak walę bociankę , zawsze to lepiej jak te twoje fotki na rurze w Biebrzy , czy plenerowe z trasy Ostrów - Wyszków ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

zs
nie wątpię

mala-mi
zgadzam się he he



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

o twoim znormalnieniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

netowstręt miałem zezuś :):)
Ale powoli dochodzę do siebie :):)

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

jutro ok 18 tej będziesz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

sorry , tzn dziś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Uuu moze być lipka bo sie ustawiłem :)
A wcześniej nie może być ???

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

A ja to od rana będę do 17 :)
A później to aż koło pólnocy .
A cos pilnego do mnie masz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

znasz takie powiedzenie :

" wojnę wygrywa ten , kto ma lepsze informacje "

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

To lepiej w sobotę , będę całe popołudnie wolny:)

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Nie jest to żadna ściema. Oczywiście chcę go sprzedać na norweskich warunkach bo nie puszczę go w polskiej cenie. Prawda jest taka że nie opłaca się sprowadzać i rejestrować w Norwegii samochodów z Polski! Dlatego że jak dopierdzielą nam wszystkie opłaty to zapłacimy nawet 5-krotną wartość samochodu. Dlatego właśnie chcę go sprzedać komuś kto jest lub wybiera się na stałe do Norwegii! I cena jak na warunki norweskie jest okazyjna! A dil robiłbym na Polskich warunkach gdybym sprzedawał samochód z przeznaczeniem na polskie drogi! Na miejscu można kupić auto ale zapłacicie 20 000nok więcej niż cena oferowana przeze mnie. Nie rozumiem czemu zawsze komuś na tym forum się coś nie podoba?
Do zezowate szczęscie: Jeśli jesteś taki obrotny/tna to sprawdź sobie ile łącznie ci wyjdzie kupno samochodu w polsce i zarejestrowanie go w norwegii po uregulowaniu wszystkich opłat. Wtedy uznasz że to nie jest ściema.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Pierwsze słyszę. A gdzie to jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

no jak coś może nie być szkodliwe jak powstaje jako produkt uboczny z produkcji polichlorku winylu (PCV)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Gdzie można kupić lub odkupić w kanister

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Chcesz się zabrać, czy chcesz się dosiąść?
A może tak po prostu,z ciekawości pytasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Carpooling.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

na Polowej 47 sprzedadzą- naleja ci w kanister ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

dobre, chyba też na tej stronie będę musiał się zarejestrować. Jakby co to ja wyjeżdżam z Łomży ok. 6.30, a z powrotem z Zambrowa ok. 15.00.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Hej.
Jak czytam jak sie ludzie wypowiadaja to ręce opadają

Co do tematu zespołów

Jest na rynku sporo dobrych kapel. Pytanie czego sie oczekuje od zespołu?
A oceniając coś z sieci trzeba mieć niepokoleji w główce. Wiadomo jak jakość nagrań jest w Sieci.
Fajne kapele
Flesh, Boss, Byłem w wakacje na weselu z zespołem Waders. Było całkiem nieźle. Fajnie prowadzili wesele, mieli niezłe światła mało zespołów na dobry sprzęt i z tego co wiem niedrogo wzięli od młodych.

I jeszcze jedno co do zespołów. Muzyka to sprawa gustu, a jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje. Jednemu sie podoba drugiemu nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

to sa atesty na 6 ton soli z dnia 27.02.2012 jak sądzę jest to pratia chyba dostarczona juz po tym incydencie gdy TVN nagrała wjazd samochodu z trefna solą na teren zakładu i prosiła o udzielenie informacji gdzie JBB się w sól zaopatruje. Jezeli to tak ma wyglądac to śmieszne to tłumaczenie i niewiarygodne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

analizując treść tego oświadczenia nalezy stwierdzic ,że polega ona na prawdzie bo odnosi się do stanu na dzień 27.02.2012 i przeprowadzonej kontroli. Tak więc daje to oświadczenie gwarancje ,że produkty JBB nie zawierają na dzień dzisiejszy szkodliwej soli. Natomiast oświadczenie to nie odności się w żaden sposób do zarzutów postawionych przez TVN Uwaga. Trzeba przyznać , że bardzo sprytne aczkolwiek szkoda bo na uznanie zasługuje postawa tych właścicieli którzy przyznali się do stosowania tej soli i trudno miec do nich pretensje skoro zostali zwyczajnie oszukani i wykorzystani przez takich cwaniaków jak w tym programie pokazano.




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

powstanie jakis wiatrak gdzie bedzie jedna zarowka sie swiecila i kwoka na jajkach kurczaki bedzie wysiadywala,to paranoja wiatrak w Lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

mamy biedronki Lidle itd,za pare lat nie bedziemy juz Polska,beda inni nam dyktowac co mamy robic,a Polskie firmy to i tak padna,wczesniej czy puzniej.Polak potrafi!!!!.Od wiekow w Polsce nie bylo dobrze i niebedzie,Polak mandry po szkodzie,jak glodny to zly,jak najedzony to legat,wiec mu soli trujacej do jedzenia dodac,to sa jaja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Lomza nienadaje sie na handel,juz Biedronka wyrwala wszystko kase z naszych kieszeni,troszke Lidl,Kauland,ale te pienadze ida za granice nie zostaja w kraju,te firmy nieplaca tu podatku tylko wat od sprzedanego towaru i dlatego nasz Rzad chce podniesc wat zeby na Wiejskiej lepiej sie zylo,a my normalni ludzie mamy z glodu umierac,do tego troszke soli trujacej jeszcze do jedzenia nam dodac,ja uwazam ze to jest zamach na nasza narodowosc spoleczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

ten wiatrak staje obok drogi do Ostrołęki . Jadąc w kierunku ostrołeki po lewej stronie za Janowem w głebi na polach. Budowa trwa juz od paru dni. Brawo.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!





W OGÓLE , to jak psa można czegoś nauczyć , jak ludzie sami nic nie UMIEJO ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

4,10zł kurpiewski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Okularium na kazańskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Dr.Kulasowa(mój syn ją uwielbiał)dzisiaj jest zdrów jak ryba:)dawniej przyjmowała w szpitalu w poradni alergologicznej,a teraz ??--nie wiem;/
Zerknij sobie jeszcze w ten link:

http://www.e-podlasie.pl/wizytowka/nzoz_alfa_specjalistyczne_centrum_pediatryczne_lomza_1274658.html


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Z uwagi na bardzo dużą ilość ogłoszeń dot. wózków, ubranek, łóżeczek, itd. warto chyba stworzyć nową kategorię w ogłoszeniach "dla dzieci"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Robciu to jest dalej niż 300 metrów a znam bardzo dobrze te okolice.... Nie obrażałem Cię tylko zadałem pytanie.... ten wiatrak powstaje między Jarnutami,Łochtynowem a Małą Kraską

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Tomek przestrzelski z Piątnicy, szybko, tanio i nauczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Nie mam pojecia czemu widzisz... może masz soczewki o dużej ogniskowej....
A teraz poczytaj uważnie... o kierunku którym piszesz płynie mała stróżka tzw. Janowska albo stróżka z Jarnut... za nią znajduje się kilka domów i gospodarstw rolnych.... do samej stróżki od budowy bedzie około 500 metrów.... do krzyżówek Jarnuty-Dłużniewo-Mikołajki ponad 500 metrów....
od strony fadomu nic nie zobaczysz prócz dzwigów bo cała budowa znajduje się w małej niecce.... pisać Ci dalej??? aha najbliższe zabudowania znajdują się od strony Łochtynowa ale to też około 500 metrów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

najpierw niech admini naucza sie zarzadzac tak uproszczonym forum, a dopiero pozniej kombinuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

masakra nic innego - a jeszcze dno



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

truja ludzi poprostu,kupujcie jedzenie w Lidlu,Kaulandzie,Biedronce i to prosze zeby nie bylo w Polsce wyprodukowane,od dzis kupuje tylko zachodnie produkty do jedzenia,nie kupuje zadnego brudu polskiego do jedzenia,mam juz dosc,nawet zywnoscia nas truja,nie mowa o innych sprawach.A ja czesto kupywalem produkty JBB ale zawsze jak cos zjadlam mialam zapalenie jamy ustnej wszystko w buzi mnie palilo i tylko po lekarzach itd,zawsze byl taki smak w buzi jak bym sie saletry najadla,teraz juz wiem dlaczego tak bylo,jesli byla wedlina swojskierj roboty ze wsi bylo ok ale jak ze sklepu to od razu zapalenie,pozamykac te mordownie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

No ulituj się chociaż na forum ogólnym.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

czy pchali tam tą sól ego nie wiem bo nie wiedziałem ale cięzarówka z ta sola wjechała jak pokazywał reportarz. Może posypywali tym plac i ulice w Łysech bo zawsze jest tam czysto i elegancko.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

mi chodzi kto tam juz szkolił psa i jako ma opinie . na rybakach .ale szkolenie odbywa sie wecie spotkania

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

mi chodzi kto tam juz szkolił psa i jako ma opinie . na rybakach .ale szkolenie odbywa sie wecie spotkania


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!


wpm , a tobie żal du.pę ściska ?

Co byka obchodzi jak się krowa cieli ?

Od przybytku, głowa nie boli, za twoje budują ?,
niech się martwią inwestorzy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

to juz lepiej z google bylo skorzystać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

ZEZOWATE-----SZCZESCIE!!!!!



NIE CZYTAJCIE JEGO POSTOW ON JEST DAUNEM ZYCIOWYM WIDZIALAM GO NA MIESCIE TO CHODZI JAK FASI MODO;ALE JA DO TAKICH MIERNOT MAM LITOSC;TO JEST CHOROBA RODZINNA OKROPNA CHOROBA DAUN!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

tak na pewno dwa tiry soli przyjechało żeby w bez śnieżny okres plac posypywać, każdy wie gdzie to wylądowało i te dziwne człowieka z zarządu tłumaczenie że oni sól z Kłodawy kupują.... a potem wlepka na ich stronie że od firmy SODA z datą wsteczną żeby nie było...
a odebrała firma z Łomży w Łomży.. z podpisami bez pieczątek imiennych.. cyrk

atest producenta to sobie też mogą wsadzić... co to atest producenta... i znów bez podpisu i potwierdzenia, takim to można sobie tyłek podetrzeć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Szkolo ach (szkoło).
Zamiast psa szkolić to sama byś się dokształciła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

sa jeszcze ludzie z uposledzeniami umyslowymi i niestety tak maja ze nadaja bez sensu bo dla nich sensem jest samo gadanie, niewazne o czym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

OBOJNIAKU ! widzę że tracisz zimną krew , krzykiem mnie nie pokonasz !

brak ci argumentów ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

ZEZOWATE---SZCZESCIE


NA TAKICH JAK TY TO TYLKO NIEMCA POTRZEBA;JA ROZMOWE Z DEBILAMI KONCZE;

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

no zezowaty ma tendencje do zniżania dyskusji do swojego poziomu i udowadnianiu że to co ty powiedziałaś kiedykolwiek na forum jest głupie bo on tak twierdzi a cytaty wyrwane z kontekstu z forum udowadniają coś co nawet w dyskusji nie było tematem

no ale on tak ma, zezowaty może jest dwie rzeczy naraz czyta i mu się pierdzieli co kto powiedział...

ciekawe co na mojego posta napisze, jakie argumenty przytoczy i jakimi określeniami mnie i moją osobą określi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

brawo :)

Autor: brzydula (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02-03-12 12:59


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Witam, udzielam korepetycji w rozsądnej cenie. Szczegóły pod numerem tel. 534623666

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Uszkodziliście samochód o dziurę w asfalcie


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Potwierdzam .tez mam okna z domela.. wielka porażka.juz niemam siły z tym walczyc .serwis chyba jeszcze gorszy albo wiedza ze nieda sie nic zrobic z tym bublem... hehe raz to mi klinów nakładli zeby sie łatwiej zamykały!!!!!!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Autor: sibo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02-03-12 12:35

co wy na to?poczułam się w pracy bardzo źle ,miałam drgawki,duszności,bóle ,głowy,byłam bardzo osłabiona.nie zgodziłam się jednak na wezwanie karetki(teraz tego żałuje).przeczuwałam,że przyczyną mego złego samopoczucia może być zażycie leków,więc reakcja alergiczna.odwieziono mnie na internistyczną izbę przyjęć w szpitalu.dyżur pełnił dr.mariuszek(pieszczotliwie nazwany przez pielęgnirkę).pomimo,że w gabinecie nie było pacjenta,nie zostałam przyjęta.dr.mariuszek spacerował po korytarzu.następnie przyjął pacjentkę która była po kroplówce.po jej wyjściu byłam pewna że teraz ja wejdę.wyobraźcie sobie moje zdziwienie ,doktorek wychodzi z gabinetu z rękoma w kieszeni i spacerkiem po korytarzu,była za 5-19 więc mówię nic tylko jego dyżur dobiegł konca.przyjdzie mi czekać następną godzinę.w końcu poprosiłam pielęgniarkę żeby zmierzyła mi ciśnienie bo źle się czuję.miałam105\60.zadzwonili po lekarza i uwaga nie zdziwienie a szok...dr.mariuszek.byłam pewna że skoro wyszedł to skończył dyżur-w poczekalni(umieralni)byli już następni pacjenci.no dobra ,przyjął mnie,mówię mu o lekach które brałam,o drgawkach,sinych palcach , duszności,drętwieniu rąk...a on mnie bada jak na przeziębienie!!!!!!!!!!.cytuje"płuca czyste,gardło blade,ale pewnie coś się rozwinie proszę pobrać ferweks"dostałam ketonal w zastrzyku,chociaż mówiłam że dziś już brałam ketonal duo,więc to może alergia.nie odp.lekarz.wyszłam wkurzona.rano dzwonię do swojej pani dr.i mówię co się ze mną działo.jej wystarczyły 2 moje zdania- nazwy leków, niskie ciśnienie ,drgawki-diagnoza wstrząs anafiliktyczny.reakcja na leki.morał są lekarze i konowały




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: izba przyjęć
Autor: młody wykrztałcony (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02-03-12 12:37

nie wzywaj, ja raz wezwałem to sie potem pierzyny nie mogłem doliczyć




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: izba przyjęć
Autor: Garbaty Anioł (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 02-03-12 13:06

Nie mam dobrego zdania o szpitalu w Lomzy
a najgorsze zdanie mam o ordynator onkologii.. tfu




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: izba przyjęć
Autor: oremi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02-03-12 13:08

ja ze starych filmów wiem że na lekarzy takich no to się mówiło konował i już wszyscy wiedzieli, że on np leczy, także ja tam np nie odniosłem wrażenia aby pani źle kogoś nazwała, a jedynie opisała sytuację także.. pan dr masriusek no chwali się chwali..




Odpowiedz na tę wiadomość


Re: izba przyjęć
Autor: patryciusz (79.162.229.---)
Data: 02-03-12 13:11

ciesz się ze wcale cie przyjeli ja pojechałem ostatnio z krwotokiem krew mi się lala ze szok a oni sobie śmiech zemnie zrobili odsyłali jeden do drugiego i kazali isć do domu,




Odpowie

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!



najlepszym tego przykładem , że jest szkodliwa to jest fanka bocianka , JEMU to już się w organiżmie odłożyła .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Może ktoś z was ma numer telefonu do banku ING w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Ja też będę na rybach:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

http://www.youtube.com/watch?v=cf96on0Uvyw&feature=player_detailpagehttp://www.youtube.com/watch?v=cf96on0Uvyw&feature=player_detailpage

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

chyba nie macie o czym pisac juz takimi glupotami sie zajmowac bezrobocie coraz wieksze nic dziwnego ogarnijcie sie i zamknijcie temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

bo nie mają odwagi, myślą że przysporzy im to klientów itd. myślą że ludzie to "głupcy" i nie domyślają się ich strategii. Niestety my WIEMY! haha... olać ich. Skoro w tak idiotyczny sposób muszą się reklamować, znaczy to że mają kiepskie usługi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Thiermann----> zdecydowanie nie polecam,mój mąż był,tragedia,obóz pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Macie tu reportaż Uwaga TVN z firmą JBB w jednej z głównych ról:

http://uwaga.tvn.pl/56070,wideo,337550,afera_solna_czesc_druga,afera_solna_czesc_druga,reportaz.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

Jaka jest przyczyna braku zimnej wody na Niemcewicza?i jak długo jej nie będzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ważny demokratyczny głos z nagrodą Nobla!

POLMAR na ul. Skłodowskiej-Curie 2 ... dowolna długość i końcówki zarobią na miejscu.

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org