czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Taśmy sKorwinowców i Braunowców

Mały musi czytać bo nie ma telewizora:p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taśmy sKorwinowców i Braunowców

a jaki może być koszt wymiany matrycy HP 17" ,,pawilion,,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taśmy sKorwinowców i Braunowców

Jakieś romansidło he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taśmy sKorwinowców i Braunowców

HokusPokus ja tez napisalem co uwazam i jesli cie to urazilo to trudno tylko zaraz nie pisz ze mnie znajdziesz i sprawisz mi manto hehe

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taśmy sKorwinowców i Braunowców

No i na co się zdecydowałeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taśmy sKorwinowców i Braunowców

a może A3 1,8T

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taśmy sKorwinowców i Braunowców


Ale jaja jak berety , czego tu wymagać jak 90% mieszkańców Łomży to potomkowie roztrząsaczy gnoju . Przyjechał jeden z drugim do miasta i wiochę robi , nie widząc w swym postępowaniu nic niewłaściwego . Cham ze wsi wyjdzie , ale już wieś z chama nigdy . Słoma z butów ludziom wystaje .
Taka to jest mentalność większości mieszkańców .

Mam szczęście , że nie mieszkam w bloku i nie spotykam się z tym na co dzień . Dawno temu mieszkałem , lecz w innym mieście i NIGDY i NIGDZIE się z tym nie spotkałem . Tu co prawda rzadko , ale od czasu do czasu odwiedzam kogoś w blokach i też zwróciłem na to uwagę .
Po pierwsze : zostawianie śmieci , nie ma tłumaczenia , że tylko na chwilę , jak na chwilę , to tak jak ktoś napisał - postaw sobie w przedpokoju , a nie tłumacz się głupio że twoje nie śmierdzą ,
Po drugie : wystawianie śmierdzących butów , może jeszcze i POSTAWIĆ tam skarpetki ,
Po trzecie : miasto i blok to nie miejsce na trzymanie zwierząt , a jak już to sprzątajcie po swoich obsrajdupach , niech nie minują całego miasta plackami . Może jeszcze hodujcie gołębie i króliki na balkonie , w piwnicy kury a w wanie świnie trzymajcie ?

Żeby hodować zwierzę trzeba mu zapewnić odpowiedni standard ; powierzchnię i opiekę , np psa wyprowadzać i poświęcić mu więcej czasu , a nie zamykać samego w mieszkaniu na cały dzień , gdzie zwierzę się tylko męczy , tęskni i wyje lub szczeka , zakłócając spokój sąsiadom .

Wyjątkiem , który jeszcze rozumiem są osoby starsze , samotne gdzie zwierzę niejednokrotnie jest jedynym przyjacielem życia , ale też trzeba mieć na to warunki i nie robić z mieszkania psiarni czy kociarni .



Ja dorzucę jeszcze od siebie , że właściciele ' " NIE BLOKÓW " , tzn mieszkańcy domków i szeregówek wcale a wcale nie są lepsi . Buc taki du.pę szkłem podciera i pali w piecu śmieciami , plastikiem/butelki PET , szmatami czy czym popadnie . Śmierdzi całe osiedle !



No , ale co tu do takiego buraka wymagać , jak on całe życie za stodołę srać chodził , śmieci do lasu wywoził a trzoda chlewna po chałupie się mu kręciła .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org