środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

jak w wakacje o mało co nie zginąłem w wypadku tez nie było o tym nawet małej wzmianki(zderzenie czołowe tico i dostawczego fiata ducato) .więc chyba troszkę tych wypadków jest,skoro nie o każdym się rozpisują

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

for marcino. Przedewszystkim nie ukradłem nikomu żadnego nick'a, rejestrując się na tym forum, nie wyskoczył mi żaden komunikat że taki login jest już zajęty, także troszkę wyluzuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

czasy piekne i pewnie "to se ne wrati"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

mi tam wsio ryba ;] tylko przelazł czarny kot :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

tak Maćku :)

a to ?? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

byłem dzisiaj w stokrotce na zakupach z żoną i 3-letnią córką. było fajnie dopóki małej nie zachciało się siku. żona poszła z nią do łazienki która jest w tej części gdzie rosmman i ku jej zdziwieniu jest zamknięta. więc poprosiła panią żeby jej otworzyła ponieważ dziecko chce siku. niestety ten napuszony babsztyl powiedział że jest awaria i nie otworzy bo jak dziecko się wysika to wszystko na galerię się wyleje będzie powódź(a ile takie dziecko może zrobić - zalać galerię?) i ten nadęty bufon jeszcze doradził że dziecko może zrobić siku na zewnątrz na trawniczku( - 5 stopni Celsjusza)
tej babie się chyba trochę we łbie popierdoliło to jest SKANDAL ( a narzekają że u nas takie bezrobocie) natomiast powiem że ekipa w stokrotce zachowała się ok poprosiłem gościa a ten bez słowa zaprowadził do łazienki i po bólu. zamierzam napisać skargę na tego nadętego babsztyla

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Aguta - czy gdyby ten pan wyprzedzając na podwójnej ciągłej władował ci się na czołówkę i trafiłabyś przez niego do szpitala też byś się nad nim tak litowała?? Przecież to potencjalny zabójca!
I nie, nie mam punktów karnych i wcale nie jest logiczne że ich ilość wzrasta wprost proporcjonalnie do ilości godzin spędzonych za kierownicą! Jeżdzę dużo i długo, ponad 10 lat i cały czas mam na koncie 0 (zero!) punktów karnych.
Za kazdym mandatem kryje się jakaś krzywda - bo trzeba zapłacić i jest to dotkliwe.
Powinni takie sprawy nagłaśniać, może się paru piratom przejaśni trochę w głowach i przestaną jeździć jak ostatni idioci.
Ten pan, bedąc jedynym żywicielem rodziny powinien ją mieć na uwadze i jeździć jak człowiek, skoro od niego zależy byt jego i jego rodziny. To się nazywa ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Spiero dostałeś nauczkę. Mogło się zdarzyć to każdemu z nas. Wszyscy potrafią się tylko mądrzyc, bo ich to nie dotyczy. Uważam, że skoro Tobie jako pierwszemu zabrali prawko za fotkę powinni dać Ci nażyczki abyś przeciął wstęgę:) i zapoczątkował masową łapankę. A tak naprawdę to jestem z Tobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Co to reklama ?

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Wyciąg będzie czynny od razu po tym jak będzie zezwolenie, póki co nikt nie potrafi podać dokładnego dnia ani godziny ale może się to stać z dnia na dzień ..a na to własnie wszyscy czekamy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

master398 ależ Ty głupoty piszesz !!, łoj :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

towar i tak i tak zawsze będzie, to lepiej zalegalizować , lepiej dla ludzi , sejmu , kraju i stróżów prawa

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

forpol
nie mas zracji ze jak ktos cwiczy miesnie to nie rozumu

ja cwicze miesnie i spokojnie studiuje z niezlymi wynikami

to tak samo jakby mowic ze wszyscy ksieza to pedofile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

hgw co to jest

kazdy interpretuje to w indywidualny sposob

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

odpowiedz:

bo nikomu nie chce sie nic robic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Czy chodzi o te nuropeptydy lokalizowane w w obszarze perikarionu, czy może w innych komórkach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Że Łomża jest najdroższym miastem w regione to wiadomo od lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Cena gazu w Ostrowii Maz. - 1, 98
cena gazu w Łomży - 2,17 na BP, Pryma - 2,15, a na bazie b. WZSR "tylko" 2,04, czyli można i w Łomży obniżyć
Trzeba olewać krwiopijców, czyli łomżyński antybiznes

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Ptysiu,z tą twoją racją to czas najwyższy żebyś ten ktimat zmienił albo nie wypowiadaj się wcale klepiesz swoje dzieło,zastanów się nad tym????????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Poza tym to po całodziennej wizycie w Warszawie będe twardo i zdecydowanie bronił walorów Łomży jako bardziej przyjaznej człowiekowi niż stolica. Można powiedzieć, że w Warszawie jest wszystko i nic. Poprostu duże miasta są za duże co tu duzo gadać. Wszędzie daleko i zanim człowiek się zdecyduje w przepychu na cos konkretnego mija cały dzień. Ja dziękuje za taki sposób na nudę, który ma polegać na bieganiu to tu to tam by nie przegapić najciekawszego. Poza tym to od mieszkających w dużych miastach osób słyszałem, że to straszne dziury. Co z tego wynika? Myślę, że wynika z tego, że swój punkt widzenia trzeba dość często wynosić ponad punkt siedzenia. Jak już nas opanuje leń "nic nierobienia" i czekania na cos z zewnątrz to nuda gotowa myślę. Myslę, że taka nuda może dopaść każdego niezależnie gdzie mieszka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Wczoraj miał być odbiór Z GOPR-u. Ruszył, czy nie, bo ja nieobecna w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

lepiej w pierdlu pisac szlaczki niz glosowac na dwie kaczki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

"muzyczna gwiazda światowej sławy In-grid"


no comment

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Witam!
Oto dzisiejsze ceny paliw na stacji ORLEN Kurpiewskiego w Kolnie: ON 3.79, LPG 2.07, bezołowiowa95 3.80. A jak jest dla porównania w Łomży u Kurpiewskiego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

najlepiej kup "kolegowi" słownik ortograficzny, a on Ci go sprezentuje na Twoje urodziny ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Do fLorek: chce zagłodzić trolla, więc popieram ideę jego ignorowania, do czego namawiam innych i czemu ma służyć ten post. Nie komentuję jego wypowiedzi, nie odnoszę się do nich. To tyle.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

sory za słownictwo ale tak wyszło a jak chciałem poprawwic to za pozno a lala jest juz zajeta:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

i w sumie co do czego??? bo nie kumam troche?? ze masz 2 samochody no i co??

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Jakie będzie?
Macie jakieś pomysły??
Można fantazjować..:)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

a będzie????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Do zwoleników ciucholandów...w sobote bedzie otwraty nowy sklep na Dmowskiego przy wypozyczalni ( po dawnym sklepie komuterowym). Nie znam sie na temacie ale wystrój nie przypomina ciucholandu tylko bardzo pozadny sklep odziezowy(widziałem przez szybe).
Żona sie tam wybiera...na otwarcie moga miec cos ciekawego.

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

chodzi pewnie o życie pozagrobowe tak jak w Starożytnym Egipcie :P ?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli


Wina to posychiczny stosunek sprawcy do czynu.Kazdy grzeszy na wlasny rachunek i zgodnie z wlasna wola.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Śmiech to zdrowie, więc dorzucam kilka fotek w nowym wątku, bo u maćka już pełno.

























Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Kefas, mieszkałem tam od 1971 do 1976 roku (po lewej stronie patrząc od dawnej Świerczewskiego) i była już Gwardii Ludowej do torów.
Zdjęcie było robione z podwórka gdzie mieszkałem.

KiLeR, chyba było.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Witam,
wszystkich, którzy tu zaglądają.
W niedzielę wybrałam się na ten stok i jestem bardzo zawiedziona.
Po pierwsze: trasy nie są przygotowane, wszędzie wystaje trawa. Jak kupią armatkę to wtedy nie będzie problemu, lub jak spadnie śnieg :)
Po drugie: sam wyciąg jest tragiczny. Jeszcze dzisiaj mnie boli ramię a wjechałam tylko 5 razy. Strasznie szarpie.
Po trzecie: drogo. Za każdy pojedyńczy wjazd trzeba płacić 2 zł a są dwa wyciągi, czyli 4 zł za wjazd. Karnet na 3 godziny kosztuje 30 zł w weekend, a w pozostałe dni 20 zł.
Oczywiście to jest tylko moje zdanie .... i mojego mężą i kolegi.
Mój mąż powiedział, że to jest ośla łączką i jeżeli ktoś chce się nauczyć jeździć to ta górka jest super, szeroka i płaska, ale osoby, które już opanowały jazdę na nartach będą się męczyć.
Pozdrawiam i przypominam, że jest to tylko moja opinia.
Może za rok wybiorę się jeszcze raz, kiedy będzie wyciąg orczykowy i napada trochę śniegu.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Takie duże i agresywne psy mają ludzie o dużych kompleksach i chcą się "podeprzeć" siłą swego psa. Coś tu nie jest w porządku. No, i rozszarpanie psa nie jest w żadnym przypadku "niczym" i porównywanie do człowieka nie jest argumentem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Zgadzam sie z tym co powiedzial tyku .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Zgadzam sie z wami ale mam wrarzenie jak by wszyscy mają do mnie pretensje że życiłem taki temat. Jak tak jest to mi powiedzcie ok ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UPR popiera dzień wolny od pracy w Święto Trzech Króli

Prawda jest taka, że upadłość TERRAZYTU, to "upadłość kontrolowana". Przeprowadzili ją właściciele, bo tylko oni na tym zyskali. Od dawna wiadomym jest (od około 2003) że właściciele chcieli zlikwidować "polski" oddział firmy, i przenieść działalność całkowicie na Białoruś. Czemu? 1. Niskie koszty pracy. 2. Od 2000 roku 90% produkcji było sprzedawane za naszą wschodnią granicą. Pozaciągali kredytów (kupili za nie sprzęt do fabryk na Białorusi) i żeby ich nie spłacać, ogłosili upadłość. Łomża powinna podziękować prezesom krętaczom, za to że zrobili nas wszystkich w bambuko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org