poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Żołnierzom w hołdzie

bez życia nie ma picia ;d

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

Czekam! Podpowiedż: jest to w jednym z łomżyńskich kościołów.

Pozdrowienia.

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

Życie, to szkoła- sprobuj więc zdać do następnej klasy z jak najlepszymi ocenami.

apostata


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

Nie wiem o co Ci chodzi. Dlaczego jesteś taki niemiły? Od razu "yyyyyy". Nieładnie.
Czy widząc Natalię Kukulską lub Pana Korwina-Mikke w TV też robisz "YYYY" (oni też zaglądają do second handów).
Co do mnie- jestem osobą zadbaną, atrakcyjną i jeszcze rzaden facet na mój widok nie powiedział "YYYYY"..... wiec daruj sobie Robaczku.
Miałam nadzieję otrzymać poważne odpowiedzi od poważnych ludzi. Widzę, że Ty do takowych się nie zaliczasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

ann2 dobra ,myśl. Przecież można kupywać to samo co w drogich sklepach,nie? np. w sklepie bluza kosztyje 199zł a w ciucholandzie 15.zł i to się opłaca:). teraz wiel ludzi tam kupuje.
markac to że kupujsz w innych sklepasz niż ciucholand nieznaczy że od razu musisz krytykować!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

Witam
Wreszcie odezwał się normalny człowiek :) Dzięki za odpowiedź.
W obecnych czasach prawie nikt nie ma za dużo kasy. A po co wydawać 1/10 pensji na byle jaka rzecz jak można za 15 zł kupić firmowy ciuch. Wierzcie mi, SH można znaleźć super rzeczy i to wcale nie zniszczone.
Poza tym oburza mnie marża na normalne ciuchy. W Nadarzynie kupiłam sobie szaliczek za 15 zł a w Łomży takie same wiszą po 45 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

zbyniulek może coś da się zrobić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

Ann2 z całym szacunkiem ale słowo "firmowe" bądz synonimy powtarzasz już któryś raz jakby miało to ogromne znaczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

życie to nie bajka nie głaszcze Cię po jajkach..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

Co to jest życie?

Fizjologia?
fizyka?
filozofia?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

Hej Ann2
Ja osobiście nie kupuję w SH z prostego powodu nie mam cierpliwości do szukania. Ale uważam te sklepy za bardzo fajne. Moje koleżanki często robią tam zakupy i powiem szczerze, że kupują tam swietne ciuszki.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

...JA wiem , on ich po prostu pakuje w dupe !!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

Treningi ruszaja od przyszlego tygodnia. Beda sie odbywac we wtorki 18.30 i piatki 19.00. Mam jeszcze uzyskac potwierdzenie co do wtorku, gdyby mialo sie cos zmienic to napisze tutaj. Jesli nie, to wtorek 17 stycznia ruszamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

Ja poczekam co na to Maciek :)

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

no cóż, jeźdzą jak szaleńcy co niektórzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

Tak marcino to nie wina idioty który wyprzedzał pod górę na podwójnej ciągłej i wyskoczył na mnie i tylko dzięki dobrym hamulcom i poboczu minąłem go o centymetry, to nie wina idioty który wyprzedzał mnie z prędkością dużo pow. 150km/h prosto na wyjeżdżający z drogi podporządkowanej ciągnik, to nie wina kierowcy ciągnika, który wyjeżdża na drogę bez spojrzenia czy jest miejsce, to nie Twoja wina, nie moja, tylko ich!

Brawo!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żołnierzom w hołdzie

Stary Rynek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org