piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prof. Grzegorz Kucharczyk: Dlaczego Stalin czekał do 17 września?

Gdzie najlepiej jechać na giełdę z samochodem osobowym???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Grzegorz Kucharczyk: Dlaczego Stalin czekał do 17 września?

Witam, jeżeli ktoś z Was posiada informacje na temat dni otwartych w szkołach średnich w Łomży bardzo proszę o podanie informacji:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Grzegorz Kucharczyk: Dlaczego Stalin czekał do 17 września?

Wszystko w swoim czasie :) Pozdrawiam http://www.facebook.com/pages/Inicjatywa-obywatelska-przeciwko-podwy%C5%BCkom-cen-paliw/284493958258788

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Grzegorz Kucharczyk: Dlaczego Stalin czekał do 17 września?

Dokładnie Pani dzisiaj zabiera kociaka :) Cieszę się ,że nareszcie trafi w dobre ręce.
Dlaczego ze zdjęc wynika ,ze to matka kociak?
To mały kociak dosłownie 2 miesięczny,który został podrzucony do klatki.Nie jesteś zainteresowany kotem to przynajmniej nie oskarżaj mnie o coś co sobie wymyśliłeś(!)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Grzegorz Kucharczyk: Dlaczego Stalin czekał do 17 września?

moj znajomy za darmo da ci pokoj do mieszkania tylko musisz czasem z nim drinka sie napic Milena 18

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Grzegorz Kucharczyk: Dlaczego Stalin czekał do 17 września?

Czemu nie, poproszę o info gg:41664375

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Grzegorz Kucharczyk: Dlaczego Stalin czekał do 17 września?

A w planszówki nie macie ochoty pograć, albo może Warhammera bitewnego? Stara gwardia która rozkręcała w Łomży RPG i pokrewne jeszcze żyje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Grzegorz Kucharczyk: Dlaczego Stalin czekał do 17 września?

ja już płacę prawie 1000zł zusowi co miesiąc bo mam działalność
a oni budują sobie za miliony z moich składek szklane pałace
to tylko w tym kraju zus nas tak okrada ale jak mam działalność
zarejestrowaną to muszę bulić -złodzieje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Grzegorz Kucharczyk: Dlaczego Stalin czekał do 17 września?

martuchnam,szkoda tu język strzępić,my swoje a oni swoje,powiem szczerze że choć wychowywanie dzieci to ciężka praca wolę to robić sama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Grzegorz Kucharczyk: Dlaczego Stalin czekał do 17 września?

witam wszystkich zgubiono portfel z dokumentami kobiety najprawdopododniej w okolicy ul ksiecia janusza lub przy urzedzie skarbowym z gory dziekuje uczciwemu znalascy

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Grzegorz Kucharczyk: Dlaczego Stalin czekał do 17 września?

Indar to jak ta karta sprawowała się podczas grania w Dirta 2 czy fallout New vegas ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Grzegorz Kucharczyk: Dlaczego Stalin czekał do 17 września?

W żadnym wypadku nie traktuję tego jako zarobek... Po prostu kupiłem kotną samiczkę i nie chcę dopuścić do przerybienia akwarium...
P.S. Nie sprzedaję ich jako karmy :/, jeśli nie jesteś zainteresowany nie wypowiadaj się...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prof. Grzegorz Kucharczyk: Dlaczego Stalin czekał do 17 września?

Witam,
Poszukuję instruktora prawa jazdy, który jest w stanie przyjeżdżać ( i odwozić) po swojego kursanta na tereny odległe od Łomży o kilka kilometrów, oczywiście za dodatkową opłatą za przejechane paliwo. Reszta pozostaje kwestią omówienia. :) Szczerze powiedziawszy, nie mam już ochoty oglądać ( ani słuchać) instruktorów, którzy krzywią się, gdy ktoś ich prosi o to, by odwieźli tego kogoś do domu, który znajduje się poza Łomżą.
Może znacie kogoś takiego? Podajcie proszę nr telefonu. Podkreślam raz jeszcze, interesuje mnie tylko i wyłącznie kontakt do instruktora, który byłby chętny spełnić wyżej wymienione oczekiwania. :)

PS Chamstwo w tym poście, jak również idiotyczne żarciki możecie zachować dla siebie. (Wiadomo o kogo chodzi :)
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org