piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dobra zmiana i 250 + afer

sasiadka zapomniala ci powiedziec ze na 2 miesace placi 800zl hihihi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana i 250 + afer

www.abantonino.blog.onet.pl - MYLISZ SIE ! wyszliby bardzo szybko------------ale pokaz mnie zaklady powyzej 100 osob , ktore by sie zorganizowaly!Kto glosowal na PO??? MACIE REZULTATY I "CIESZCIE SIE"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana i 250 + afer

swoja droga to chyba najciezsza praca na swiecie, chwila nieuwagi i ogromny problem na dlugi czas przy malym dziecku, strasznie wyczerpujaca. sama mam rocznego syna ktory siedzi z babcia i pomimo tego ze to wnuczek to matka jest czesto wykonczona samym chodzeniem nawet za nim pilnowaniem zeby krzywdy sobie nie zrobil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana i 250 + afer

Ja gdybym mieszkała w Łomży to zgodziłabym się pewnie na te 500zł wiadomo lepsze to niż nic,ale moim zdaniem jak ktoś zatrudnia opiekunkę powinien też zapewnić w miarę godziwe wynagrodzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana i 250 + afer

pabloz , ta czarna laska w twoich innych wyslanych na serwer zdjec z golymi cyckami to tez na oddanie ?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana i 250 + afer

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana i 250 + afer

Pabloz czy oby napewno nie klamiesz.Ze zdjecia http://tinypic.pl/4wr8j73bea75 wynika , ze to raczej matka tego kociaka.Krotko mowiac to ty chcesz pozbyc sie kotka i to jeszcze w tak mlodym wieku.Nie ladnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana i 250 + afer

Monika Ty znów z tą fretką? Chyba tym razem nie wpadłaś na pomysł rozmnażania? Zdajesz sobie chyba sprawę, że odchowanie zdrowego miotu fretek nie jest tak proste jak gryzoni, czy kotów? Oczywiście pochłania masę czasu i pieniędzy, do tego fretek bez znanego pochodzenia się nie rozmnaża.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana i 250 + afer

Ernest, bardzo miły i kompetentny człowiek
504967302



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana i 250 + afer

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana i 250 + afer

hej:) szukam od marca taniego pokoju do wynajęcia. może ktos mi pomóc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dobra zmiana i 250 + afer

Taki trochę typ brytyjczyka?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org