środa, 03 czerwca 2020 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

Kilka słów na temat ideologii gender wygłoszonych przez metropolitę krakowskiego w czasie obchodów 75. rocznicy powstania warszawskiego wystarczyło, aby sprowokować falę krytyk i nienawiści.

Abp Marek Jędraszewski powiedział po prostu, że dzisiaj – zamiast „czerwonej” zarazy komunizmu bolszewickiego – mamy zarazę „tęczową”, zrodzoną z tego samego ducha. Warto zatem przyjrzeć się historii przemiany komunizmu „czerwonego” w „tęczowy”.

Zaczęła się ona w okresie po I wojnie światowej. Podczas gdy w Rosji bolszewizm dochodził do władzy, na Zachodzie myśl komunistyczna przeżywała pewien kryzys. Wielka Wojna pokazała, że przywiązanie do własnego narodu było wśród proletariuszy silniejsze od poczucia przynależności klasowej. Zamiast walczyć o „oswobodzenie” klasy, dali się oni po raz kolejny „wykorzystać” burżuazji.

Cóż „czerwoni” mieli zrobić? Jako że cała ideologia marksistowska nie opiera się na prawdzie (zgodnie z klasycznym powiedzeniem: „jeżeli rzeczywistość jest niezgodna z naszą ideologią, tym gorzej dla rzeczywistości”), działalność marksistów redukuje się jedynie do „marketingu”, za pomocą którego można dość do władzy i przeprowadzić rewolucję.

Read more: http://www.pch24.pl/jak-czerwona-zaraza-stala-sie-teczowa---opinia-,70489,i.html

Tak więc Benito Mussolini czy Adolf Hitler stworzyli socjalizm narodowy i wprowadzili rewolucję we Włoszech i w Niemczech. Faszyzm jest pierwszym dzieckiem „kryzysu marksizmu”, zaś kolejne dziecko jest jeszcze bardziej diabelskie i podstępnie ukryte. Jest nim właśnie to, co nazywa się „marksizmem kulturowym”.Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

ano pambucek wzion pendzla i pobazgral .....
urbi et orbi !


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

PIS TYLKO PIS ZWYCIĘŻY DEBILE FASZYSTOWSKIE WYGONIĆ ICH Z POLSKI SZUJE UBECKIE RAZEM ZE ZBIERANINA ZIELONI KONFEDERACJA NOWOCZESNA STARA KOMUNA WYGONIĆ TO Z RZĄDU JAK SZCZURY UBEKI NOCNEJ ZMIANY NIGDY OSZOŁOMÓW DEBILE FASZYSTOWSKIE WYNOCHA Z POLSKI SZUJE UBECKIE RAZEM Z TYM BIEDRONIEM GEJOSTWEM NIECH SIĘ SCHOWA W JAKIM BUSZU NIC ROZUMU NIE MA RAZEM CZARZASTY EZBEK Z KRWI I KOŚCI.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

tak tak,
niedługo zostanie kościół narodowy, bo powszechny odrzuca te mądrości.
Wystarczy popatrzeć na zachowanie papieża czy poglądy jakie wygłasza. Na szczęście są różne.
Ale wystarczająco hierarchowie odciągają młodych od kościoła. Ich już problemy tego grona po prostu nie interesują. W świecie to już kościół powoli zauważa, u nas jeszcze nie, bo teraz trwa związek na kocią łapę z partią polityczną. Partia zawsze może zmienić nazwę.. jak to już bywało.. ciekawe czy kościół też?
Zawsze nowa partia może nazywać się np. Tożsamość i Wiara, Świetlana Przyszłość czy Dobrobyt i Szczęście....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

Szanowny Polonio Kmiocie Chrystiana piszesz: „czerwonej” zarazy komunizmu bolszewickiego – mamy zarazę „tęczową”,

a dlaczego nie zaczniesz od początku od czarnej zarazy watykańskiej, która bije na głowę wszystkie \"zarazy\" tego świata razem wzięte w dziejach ludzkości.
Ilość ofiar bolszewickiej zarazy ma się ni jak do ofiar czarnej. Bądź precyzyjny i bezstronny.
A ten kiecowaty przebieraniec arcy_dziadek Jędraszewski jest bardziej tęczowy niż cała parada gejów w Berlinie, więc jego głos ma moc i wartość jak kupa spłukana w miejskim szalecie. Jeśli się należy do organizacji która nawet w przeszłości parała się masowym mordem i nigdy nie winiła się za to i nie rozliczyła, ma brud za uszami dalej w świadomości to nie powinno się oceniać innych zbrodniarzy.

--
PODŁA ZMIANO i dzieci prezesa -- gdzie wrak???


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

Adolf Hitler uważał, że chrześcijaństwo poniżyło szlachetność narodu niemieckiego. Toteż, aby „wyswobodzić” swój naród ze szponów owej nadbudowy, postanowił stworzyć nową kulturę opartą na wierności własnej rasie i jej pierwotnym „tradycjom”.

Natomiast we Frankfurcie w 1923 roku Georg Lukacs i Falix Weil założyli Instytut Badań Społecznych, którego zadaniem były studia nad kulturę zachodnią – z zamiarem jej zniszczenia.
Pierwotnie placówka miała nazywać się Instytutem Karola Marksa, lecz ze względu na źle kojarzące się nazwisko patrona zdecydowano się na bardziej neutralnie i naukowo brzmiącą nazwę. W skład słynnej szkoły frankfurckiej wchodzili m.in. Max Horkheimer, Theodor Adorno, Herbert Marcuse, Erich Fromm i Wilhelm Reich. Mimo to wielu z nich nie jest powszechnie kojarzonymi z ruchem marksistowskim. Główny sponsor i współzałożyciel instytutu – Falix Weil – poświęcił na cel jego rozwoju majątek odziedziczony po ojcu biznesmenie. Tak więc marksistowska szkoła frankfurcka powstała na owocach pracy kapitalisty.

Read more: http://www.pch24.pl/jak-czerwona-zaraza-stala-sie-teczowa---opinia-,70489,i.htmlW 1939 roku szkoła frankfurcka przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. Społeczeństwo amerykańskie było dogłębnie przerażone nazizmem, a frankfurtczycy postanowili wykorzystać ten fakt na potrzeby swego marksistowskiego marketingu.Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

I teraz już wiemy, jakich bohaterów mają prezio Kaczyński i jego poplecznicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

Co za trolle i debile! tym anty Polakom zależy tylko na tym, by Polskę osłabiać! wg ich chorej teorii nic w Polsce nie jest potrzebne - ani armia, ani gospodarka, ani silna rodzina oraz dobrze zarabiający naród! najlepiej byłoby zlikwidować Polskę, tak jak to przez lata robili! dlatego 13 października to my musimy ich raz na zawsze zlikwidować! i wysłać tych komuchów parchatych na niechlubny śmietnik historii, bo tam ich miejsce!!! tylko PiS! tylko prawdziwa Polska! tak nam dopomóż Bóg!

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

leki wziełeś ..bo ci odbyt pęknie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

Gumiś 1212 Pewnie dziś leków nie brałeś - uważaj bo z odbytu w gacie narobisz.TEN WASZ SCHETYNA TO BARAN I BEZMÓZGOWIEC KOMUCH KŁAMIE NIECH SIĘ WRESZCIE ODCZEPI OD NARODU I PIS-U SKOŃCZYCIE JAK SZCZURY W KANAŁACH . CEPY CO WY POTRAFICIE TYLKO GŁUPOTY PISAĆ DOSYĆ TEJ WASZEJ BANDY ANTY KOMUCHÓW I TROLLÓW POSTARAMY SIĘ O TO LISTA NR 2 PIS PIS PIS PIS PIS PIS PIS GŁOSUJMY.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

no nie wiem gdzie więcej komuchów ilu jest w pisie ...jaki trzeba mieć syf w mózgu wierzyć w ten szlam pisowski wierzą w to ludzie bezmózgowcy po szkole podst.bo pis im da kur..a ile odbierze ten muł a ty nie strasz bo sam się osrasz ..ja co najwyżej buty mogę wytrzeć o takich jak ty i ten pis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

ale szkoda pisać z ciemną patologią jak co niektórzy tutaj wolę na piwko podjechać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

lipny christiano

...Hitler miał bardzo dobre stosunki z Watykanem, szybciutko POdPiSał końkordat, a Pius nazywany jest jest papieżem Hitlera właśnie...
http://analizy.biz/opracowania/hitlerzdjecia/

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistomOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

Hierarchowie uwiecznieni na tym zdjęciu to Franz Rudolf Bornewasser oraz Ludwig Sebastian. Czy \"salut rzymski\" oznaczał ich poparcie dla Hitlera? (pamiętajmy że był on wówczas jeszcze - jest to rok 1933 - przed wszystkim gestem państwowym, którym pozdrawiano np. flagę - i to nie tylko w Niemczech. Przyjrzyjmy się tym dwóm postaciom:

Franz Rudolf Bornewasser
Związany z regionem Saar, gorący orędownik jego powrotu do Niemiec (na mocy plebiscytu). Utrzymywał jednak bliskie kontakty z głównym rabinem Trewiru Adolfem Altmannem.
W kazaniach na dzień Wszystkich Świętych w latach 1934 i 1935 odrzucił publicznie hitlerowską doktrynę rasową. W 1941 roku wszedł w ostry konflikt z nazistami z powodu gwałtownego sprzeciwu wobec masowej zagłady niepełnosprawnych (plan T4).

Ludwig Sebastian
Już w 1933 roku odmówił podpisania poparcia dla nazistów. Demonstracyjnie odwiedzał więźniów politycznych i pokazywał się z osobami usuniętymi ze służby wojskowej z powodu ich żydowskiego pochodzenia.
Odmówił w 1935 roku wypełnienia prawa wydanego przez władze państwowe, nakazującego w święta państwowe dekorowanie budynków – także kościelnych – flagami ze swastyką (wywiesił jedynie flagi kościelne i starą, przednazistowską flagę państwową).
Gdy w 1937 roku papież wydał antynazistowską encyklikę Mit brennebder Sorge wydał wspierający ją własny list apostolski. Gauleiter Josef Burckel atakuje hierarchę jako „wroga publicznego” i oskarża go o „zniesławianie Niemiec”. Podobnie przez NS-Paroleder Woche (Nazistowskie Hasło Tygodnia) z 14 lipca 1937 biskup zostaje oskarżony o „przekazywanie oszczerczych komunikatów o naszej władzy”. Siedziba biskupa zostaje obrzucona kamieniami, a 6 jego księży diecezjalnych naziści wysyłają do obozu koncentracyjnego Dachau. 40 tysięcy członków NSDAP manifestuje pod siedzibą biskupa.
W 1938 roku Ludwig Sebastian wydał wielkopostny list pasterski, w którym ostro potępił ideologię nazistowską.
Na krótko przed śmiercią, 10 lipca 1942 wydaje list pasterski w którym ubolewa nad sytuacją Kościoła w III Rzeszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

Czarna zaraza z każdym się układa nie ma żadnego oporu z Hitlerem czy mafią liczy się byt i pieniądz.
Przypadek, że wszystkie mafie m.in. ,kalabryjska znana jako ‘ndrangheta, Cosa Nostra,Camorra zrodziły się na terenie Włoch? uczyły się od matki mafii sutannowej.

--
PODŁA ZMIANO i dzieci prezesa -- gdzie wrak???


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

Zaraza brunatna, czerwona i tęczowa w swej nienawiści do wyznawców Chrystusa nie cofną się przed niczym. Nie należy zapomnieć co poprzedziło rzezie katolików w masońskiej rewolucji francuskiej: masowe szkalowanie duchowieństwa przez cały wiek XVIII.
Dziś w Polsce czyni to paplik, atbis, czar- i inni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

\"Zaraza brunatna, czerwona i tęczowa...\" razem nawet wzięte do pięt nie dorasta w ohydności czynów czarnej rzymskiej. I nie mieszaj kaznodziei przybitego z tą organizacją przestępcą, bo logo sekty przybitego Zyda była RYBA, później od IV wieku to religia państwowa rozumiana jak dzisiejsza jakby partia polityczna. Wykorzystano tylko jego imię nic wiecej nie ma z dzisiejszą organizacją watykańską.

--
PODŁA ZMIANO i dzieci prezesa -- gdzie wrak???


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

W skali kraju coraz więcej młodzieży szkół ponadpodstawowych rezygnuje z uczestnictwa w lekcjach religii … tak trzymać … no i jeb.ać PIS ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

@atbis: teologia od diabła jest diabła warta. Chrystus oddał życie za swoje owce, a diabeł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

...a diabeł jest nieśmiertelny..., żyje już POnad 2 tysiące lat, buja się w bogato strojonych kościołach, biskupich pałacach, plebaniach...

F.u.c.k y.o.u! PiSlamistomOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak „czerwona” zaraza stała się „tęczową”?

@nawiedzony

diabel sie smieje, bo owce okazaly sie baranami

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0