wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie karmić trolla Polus !

chyba nigdy nie pracowalas jako opiekunka... Jezeli 500zl to dobry zarobek za taka prace to gratuluje poczucia humoru :)
temat opiekunek w Lomzy byl poruszany i mozna odgrzebac stare tematy, gdzie sporo dyskusji bylo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie karmić trolla Polus !

Oj czy to ważne, dlaczego oddaje...Ważne, żeby pies znalazł dom....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie karmić trolla Polus !

4bl zgadzam sie w pelni...posiadanie dziecka to jest praca na 3 etatach 24/7
opieke nad dzieckiem tak jak i prowadzenie domu powinni traktowac jak normalna prace zawod itp czyli takie osoby powinny miec normalne wynagrodzenie..
ale nie oferuja grosze a oczekiwania yaykssssssss no comment...widze co rusz ogloszenia zatrudnie opiekunke wyksztalcenie wyzsze 500-600 zl miesiecznie...ludzie zlitujcie sie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie karmić trolla Polus !

W Łomży... nieczęsto pewnie dostaje się więcej niż 600zł. Tym nianiom, które są bardziej wynagradzane udało się trafić na zamożniejszych rodziców.
Wiem, że pod Warszawą za taką pracę dostaje się 1500zł na rękę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie karmić trolla Polus !

Harnas dobrze gada;) XboX wymiata;p Hala tak jakby dom 2-3 pietrowy^^



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie karmić trolla Polus !

Ja już ćwiczę, dla wtajemniczonych ;)))
http://www.youtube.com/watch?v=Y_zfLepNkwI



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie karmić trolla Polus !

ludzie a ja znam pracodawców w naszym kochanym mieście co płacą 4,50 netto i twierdzą,że to dobra stawka ha ha ha
krwiopijcy heh
powszechne umowy zlecenia, o dzieło tzw śmieciowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie karmić trolla Polus !

podaj jeszcze jaki masz zasilacz marka i moc.No i ile kasy masz na karte graficzna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie karmić trolla Polus !

utor: martuchnam (---.play-internet.pl)
Data: 24-02-12 10:56

hey oki brzeczyszczykiewicz ale nie wykorzystywac ludzi do tego stopnia bo czasami taka praca to jedyne zrodlo utrzymania dla kogos....




Zaraz zaraz, ale w charakterze opiekunek zajęcia szukają zazwyczaj emerytki chcąc dorobić do emerytury albo studentki, więc o co chodzi??



Po drugie, zrozum te osoby, które piszą inaczej, nie każdego stać na niepracowanie. Oczywiście jak możesz sobie pozwolic na to aby nie pracować i wychowywać dzieci, to fajnie, niektórzy zapewne nie mogą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org