piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

Witam

czy ktoś poleci dobrego blacharza lakiernika do naprawy samochodu po stłuczce? (jeden element do zrobienia)
Z góry dzękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

tu na tym osiedlu kolo strazy jest dobry gosc ale dokladnie ci nie powiem bo nie pamietam ulicy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

Skoro ludzi stac na niepracowanie przez 2 lata i utrzymanie sie, to chyba nie jest tak zle w tym miescie?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

A mi tam w Ełku i Piszu pasowało :):)

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

Róg Wojska Polskiego i Sikorskiego jest nowy sklep elektroniczny tam widziałem takie radia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 23-02-12 15:16

Jak ma być dobrze jak dzieci rodzą dzieci, zamiast zdobyć wykształcenie czy jakiś zawód ...


____________________________________________________________

taa...

To jednak są ochrzczone dzieci pochodzące z religijnych rodzin widocznie ojcowie duchowi tych rodzin tacy jak Ojciec Rydzyk byli mało postępowi i posnęli na modlitwie albo zaniedbali swoją autentyczną posługę Pasterską realizując własne interesy religijne budując sobie swój własny społeczny piedestał - ołtarzyk na którym się wywyższali.

Ciekaw jestem od którego pokolenia ciągnie się to Pasterskie zaniedbanie w religijnej sztafecie pokoleń ...

... bo jednak obecna sytuacja społeczna dzieci i młodzieży wchodzącej w kontynuacje - prokreacje tej rzeczywistości jest owocem religijnej siły przewodniej jaką parafialni kapłani - Ojcowie duchowi na tej Religijnej Ziemi Łomżyńskiej sprawują tu niemalże suwerennie od wielu wielu pokoleń ...


... Kapłani organizując tu w zasadzie własny religijny Folwark zwierzęcy na własne potrzeby żyją w tym społeczeństwie jak świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy w którym ...

... to Oni - Kapłani wykorzystując fałszywie swoja władze i pozycje społeczną doprowadzili manipulacjami do zakłamania życia społecznego przerzucając swoją odpowiedzialność za owoce tego zła na innych niewinnych czyniąc tym samym fałszywe świadectwo prawdzie danej przez Jezusa

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

Figa ja nie wiem jakie Ty masz myślenie? Interesuje Cie bardziej że ktoś więcej płaci do Ciebie czy to że Ty masz taniej? Jeśli tak Ci żal dzwoniących do Ciebie to płać im rachunki i problem z bani :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

Ile w Łomży zarabia taka statystyczna opiekunka do dzieci? Pracująca od pon do pt po 7-8 godzin?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

wpm chyba nie masz dzieci jesli twierdzisz ze opieka to siedzenie i pierdzenie w fotel...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

Z moich informacji wynika, że 500zł za dwójkę małych dzieci- tyle dostaje koleżanka. Ale widziałam ogłoszenia z miast podobnej wielkości, co Łomża, gwarantująca 1200zł. Więc pewnie to kwestia dogadania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

Dokładnie:) Poza tym-większość ludzi w pracy siedzi i nic nie robi a dostaje duzo wiecej niz 500zł...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

martuchman,widze ze masz slaba wiedze ile kosztuje opiekunka,poczytaj se ogloszenia,nawet na zachodzie dostaniesz tylko 150 euro jesli bedziesz legalnie zatrudniona,sprawdz poczytaj i niebujaj w oblokach ze 500 zl to malo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

tylko i wylacznie na allegro

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

Gdzie w Łomży kupię fotograficzne odczynniki chemiczne czyli wywoływacz , utrwalacz i papier foto ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

jak tam? czy chłopakkk namówił kogoś na swoje zajebiste miejsca na handel?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

mnie tez interesuje ten temacik...

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

Pamietaj Uczciwa praca w gówno się obraca jak mówił mój szef ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

Pijagin dobry????? co wy możecie wiedzieć, chodzicie, płacicie, nic z wami się nie dzieje to jest wszystko ładnie pięknie i nawet pożartować potrafi tak? ale kto tego by nie zrobił za sto złotych za 10 minut, każdy by się ładnie uśmiechał. Ale jeśli coś mu nie pójdzie w życiu prywatnym to odbija się na Tobie i traktuje Cię jak szmatę, tak szmatę. Potrafi tak zbesztać, nawet podczas operacji, że później czujesz się jakbyś naprawdę była nic nie wartym człowiekiem, nic nie znaczącym przedmiotem, na którym można się odgrywać. A ciąża!tak Panie doktorze dziękuję!!!!!! za to,że na słowo ciąża i poród odechciewa mi się dzieci mimo,że jeszcze chciałam je mieć, ale dzięki Panu moja psycha siadła i niestety to już chyba nie będzie możliwe :-( . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

Kolego dawaj do Elżbiecina do Pana Waldka Foltyńskiego,zrobi dobrze i na pewno nie zedrze,jego pracę widziałem już na wielu autach więc mogę polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

Takie czasy :-)

http://www.youtube.com/watch?v=NCYolrSXHXE&feature=related

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

tez tego bym chcial. ale zostawmy to. rozmawiamy o muzyce :)

ten kawalek zawsze budzi we mnie pozytywne emocje...

http://www.youtube.com/watch?v=rn-BWwDC4x0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy któryś czopek pamięta czasy PRL? Ja w stanie wojennym jako gówniarz taskałem bibułę.

Play ma dobry internet i masz zasięg w metrze.
Polecam


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org