środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska to chory kraj

polecam Panią Siemion - przyjmuje i prywatnie i na NFZ (obok sklepu K2) . Niezależnie czy płacisz czy nie jest tak samo miła,rzetelna i profesjonalna-zdecydowanie polecam :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

następny mądry... ja nie chodze po aptekach za viagrą co tydzien jak ty, aby wiedzieć czy zamknięte czy nie...jak wiesz, to zachowaj więc ten sekret dla siebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

Szkoda Dran, że nie reflektujesz, bo spaliłeś mi pomysł na dodatkowy biznes :). Jeśli są sklepy po 5 zł, to niby czemu nie ma być pracownika za 2,5 zł, chętnie zacznę przyjmować oferty pracodawców i pracowników. Ja z każdej godziny zgarnę złotówkę, a chętni niech się zgłaszają, toć jak wolny rynek, to trzeba działać:). Miałam cichą nadzieję, że będziesz pierwszym pracownikiem :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

a w jakiej kategori zamiesciłeś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

Szkoda, ze nie zechciales chociaz odpowiedziec na pytanie :( Ale dzieki za dyskusje ;)

ajzynbaniok pewnie mozna, chociaz raczej nie w tym temacie ;) Chociaz sadze, ze by nie bylo, juz on by wszystkim znalazl zajecie... niekoniecznie dobrze platne, ani w ogole platne.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

Kosmos co dziś się działo o 7:30 rano właśnie na ul. Łomżyńskiej w Kupiskach... nikt sucho by nie "skończył"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

to się nazywa lekkie skrócenie...to chyba jakieś chińskie 6 cm musiało być...Sprawa jest taka - jeżeli nigdzie nie napiszą o skróceniu gipsu w karcie choroby, to nic nie stracisz na odszkodowaniu...ale jeszcze jedno..."nadal jest gips i niby jest usztywniona"...niby??? W czasie złamania albo skręcenia zawsze unieruchamia się także dwa pobliskie stawy :) Powodzenia :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

bo ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

to mało priorytetowa kategoria

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

w warszawie na poczcie np maja maszyne do takich dziadow ale tu w lomzy to i bank moze nie miec :D

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

Nawet Ładnie na tej fotce wyszedłeś.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

Czy ktoś Wam w garnkach miesza i mówi co i za ile masz kupić na obiad ?
Takie są prawa rynku, nikt nikogo nie zmusza do pracy i na siłę nie ciągnie. To nie komuna gdy był obowiązek pracy.
Możecie sami założyć firmę, zatrudnić ludzi i płacić tak jak wyżej piszecie, lub i po 3-5000 . To jest KAPITALIZM , biznes się robi po to by zarobić , a nie dawać innym pracę.
- przecież to jego biznes.Absurd? NIE , to właśnie jego biznes i jego kasa, Wam też zmieniłby się punkt widzenia w zależności od punktu siedzenia.

Cała gospodarka jest ze sobą powiązana, żeby dobrze płacić pracownikowi trzeba mieć z czego, przykre to, ale nie płacę za siedzenie w pracy, a za efekty.
W interesach zastój , ruch słaby, koszty własne rosną to będziemy teraz może płacić za ładne oczy ?

Abstrahując , to załóżmy że np ; w naszych galeriach/sklepach pusto, brak klientów , lokal trzeba utrzymać , pracownicy muszą być , a tu same straty. To co jeszcze zapłacimy z 2-3000 na rękę za siedzenie ?
Kto chce pracować za min - 1200/netto dobrze, nie to trudno, nikt nikogo nie zmusza !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

Poczekaj na następny protest kierowców i zapłać na stacji benzynowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

Dran, pewnie, że trafiony, ale czemu od razu podłączasz się do zysku, hahah. Jest tylu studentów w Łomży, że myślę, iż miał by rację bytu :). Jak 0,35 gr weźmiesz to jesteśmy wspólnikami :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

Uwierz mi, że jak nie My, to za 3 tygodnie taką agencję będziesz mieć w Łomży, hahah, wóz, albo przewóz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

ajzynbaniok sorry, ale juz sam pomysl namierzania "takiego goscia jak ja" i podawania danych osobowych brzmi dosc psychpatycznie ;)
Nie rozumiem co jest takiego bulwersujacego w wymianie pogladow na temat rynku pracy...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

martuchnam....
Jeżeli masz trójkę dzieci, to pewnie tak samą klną jak Ty :) Nie widzi mi się to, żeby matka tak na forum przeklinała i wyzywała kogoś. Żałosna jesteś. Jeżeli już chciałaś jej dogryść to było przynajmniej się opanować ;x

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

Mnie tylko zaintrygowal ten "ciag myslowy" :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

ajzynbaniok ty chłopcze masz jakąś manię prześladowczą , przypomnieć ci ?

- dzieciaku, oj nie ładnie nie ładnie, mamusia chyba tak nie uczyła, co ty z domu wyniosłeś ? chyba, że tatuś był w ORMO ?

KONFABULUJESZ chłopczyku !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

ciiiiiiicho :-))

http://www.youtube.com/watch?v=A0LGBeF3oBo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

samą wywrotkę czy z koparką?

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

ale w jakiej cenie:?:) akurat poszukuje

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska to chory kraj

pytalam w innym poscie:)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org