czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PiSlamska ambasada przyjmuje wnuczkę min. Hitlera

Muchę zapytaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska ambasada przyjmuje wnuczkę min. Hitlera

Kittka nie wiem czy mówimy o tej samej firmie, ale jeśli tak to grubo się mylisz. StylMebel robił meble praktycznie wszystkim w mojej rodzinie i wiem że to solidna i rzetelna firma. Pracownicy są przyjemni i uczynni, nie mogę złego słowa o nich powiedzieć. Fachowo wykonali swoją robotę.


Ceny dokładnie jak wypowiedział się kolega wyżej składają się z wielu aspektów.


Jeśli chodzi o firmę DEVO to nie miałam osobistego do czynienia, natomiast znajomy chciał u nich zamówić kuchnię i były jakieś problemy, typu że nie robią oni idealnie dopasowanych mebli a jedynie proste zwykłe szafki, nie takie jak na zdjęciach na ich stronie.

Tyle w temacie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska ambasada przyjmuje wnuczkę min. Hitlera

z tego co wiem hulajnogi nie ustawią dobrze. Bardziej specjalistyczny sprzęt do takich pojazdów ma Kołak w polmozbycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska ambasada przyjmuje wnuczkę min. Hitlera

Pracuję w biurze na umowę i mam stałą płacę, wyższą niż minimalna i muszę przyznać ze to nie wiele. praca przy komputerze na pozór jest męcząca a klienci internetowi okropni. NIE POLECAM!! zwłaszcza na umowę zlecenie! robią Cię w bambuko... chyba że nie masz innego wyjścia. pozatym w miesiącu nie pracujesz 30dni, a 22zazwyczaj. Więc na miesiąc wyjdzie Ci mniej niż 900zł...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska ambasada przyjmuje wnuczkę min. Hitlera

to _maly_ ma grzech - kłamie oszukaniec jeden !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska ambasada przyjmuje wnuczkę min. Hitlera

Nawet dozorce ma 1560 brutto. Plus dodatek nocny w wysokosci 30 % płacy zasadniczej. Opłacony zus, zdrowotne i zapewne wysługe lat. Faktycznie moze nie miec wykształcenia. Albo skonczone studia. To kwestia wyboru co robimy ze swoim dyplomem.
Co skonczylismy.
Czy trzymamy go w szafie, szufladzie , czy skarpecie. Czy nam sie przyda czy nie.
Zawsze sa to wybory. Słuszne lub nie.
Czy żyjemu tu.
Tam.
Czy gdzie indziej
Tym bardziej za ile robimy lub nie. Ale sa pewne standarty ktorych powinnismy sie trzymac. Zgodnie ze swoim ja także.
POSUMUJE
PRACA ZA 5 ZETA NA UMOWE ZLECENIE TO ZŁODZIEJSTWO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska ambasada przyjmuje wnuczkę min. Hitlera

na myjni WZGS jest automat do kawy. za 1 zł lepszej nie znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska ambasada przyjmuje wnuczkę min. Hitlera

Codziennie przejeżdzam przez Kupiski do pracy. Sytuacja ta powtarza się regularnie wiosną i jesieną każdego roku. Teraz w chwili opadów i rozpuszczania się śniegu przejcie główną ulicą Kupisk jest po prostu niemożliwe. Kończy się to zazwyczaj zmoczeniem takiego spacerowicza wodą spod kół przejeżdzających samochodów. Może Państwo Włodarze wybiorą się do tej miejscowości aby sprawę zbadać. Proponowałabym spacer ulicą Łomżyńską.
Pozzrawiam mieszkańców Kupisk

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska ambasada przyjmuje wnuczkę min. Hitlera

heavi metal-ową kapele też trzeba rejestrować ?????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska ambasada przyjmuje wnuczkę min. Hitlera

"PRACA ZA 5 ZETA NA UMOWE ZLECENIE TO ZŁODZIEJSTWO"

Znaczy, ze kto kogo okrada? :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska ambasada przyjmuje wnuczkę min. Hitlera

w polonezie jest dobra fryzjerka, moja mama od lat do niej chodzi i jest bardzo zadowolona, mowię o tym salonie w srodku hotelu na 1 pietrze, a nie tym na zewnatrz w szczycie. Tego drugiego osobiscie nie polecam, sama przez przypadek kiedys tak trafilam i niestety nie wyszlam zadowolona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska ambasada przyjmuje wnuczkę min. Hitlera

Czy ktoś z was wyjeżdża w tym roku na prace sezonowe do niemiec? Możecie polecić jakieś miejsca pracy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PiSlamska ambasada przyjmuje wnuczkę min. Hitlera

Oj tam te rule nie wiedzą co robią ,.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org