wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

abantonio a ja się z Tobą nie mogę do końca zgodzić ...


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

Nie wiem czy pomogę, ale widziałem reklamę na kontenerze stojącym przy SPOŁEM LUX-ie na Legionów, vis a vis ASAJA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

Dzięki, przejadę się i zobaczę, bo wujek Google rozkłada ręce ';-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

Autor: Maxxx (41.202.104.---)
Data: 23-02-12 12:18

zezłowate nieszczęście - zainwestuj w swój mózg, jeśli nie jest za późno.


___________________________________________________________


Zezowate szczęście...

... nie wymagaj do ślepego żeby zobaczył to co o nim świadczy przeciw niemu...
Nie przejmuj się ignorancją ignoranta dopóki nie wejdzie Tobie w szkodę dopóki Maxxx problem jest wirtualny jest bezpłodny - nie zaowocuje realnym zagrożeniem Twojego realnego życia.

Pamiętam dobrze czasy kiedy rodziła się orkiestra Świątecznej pomocy na wolnej o totalitaryzmu Ziemi Łomżyńskiej.

Był to niewątpliwie okres bujnego rozkwitu nauki i technologi której nie uczono w szkołach.

Był to też okres w którym ludzki pęd do nauki i wiedzy zaszczuwano z ambon kościelnych twierdzeniami ze komputer to zło do którego trzeba ograniczać dostęp dzieci i młodzieży ...

był to też powstańczy zryw moherowych beretów które za sprawa Ojca Rydzyka szkodziły rozwojowi umysłowemu młodzieży otwartej na świat nie tylko świat wirtualny jako wytwór internetu

Zewsząd dochodziły kościelne - starcze odgłosy broniące młodzieży zdobywania i wymiany wiedzy przez internet który wówczas uważano w Kościele za zło i zagrożenie.

Religijne matki dziś zapewne siły specjalne - religijne bojówki Kościoła zwane moherowymi beretami nie przyznają się że były religijnym hamulcem rozwoju młodego pokolenia pod każdym względem będąc też jedną z przyczyn ucieczki młodego pokolenia z rodzinnych stron w których religijna Gerontokracja na parafialnej ziemi dokonywała aborcji społeczno ekonomicznej budując swoje kościelne Molochy religijni członkowie rodziny Ojca Rydzyka działali na szkodę swoich rodzin - swoich dzieci czego przykładów jest zbyt wiele.

Pojęcia religijny hamulec Gerontokracji i kościelne Molochy nie są przypadkowe i jako pojęcia pierwotne powiązanych sytuacji społecznych poszerzają treść tej wypowiedzi


Tylko współwinni nie zgadzają się z zarzutami i winą sprawcy z którym współpracowali jak zawsze w dobrej wierze zatwardziale broniąc swojej niewinności za wszelką cenę - zrzucając - obłudnie przerzucając odpowiedzialność i dając fałszywe świadectwo zdeprawowanej przez nich prawdzie

O czym to świadczy ...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

Może na ul. Farnej - komis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

Mr_Andrzej

Taka jest mentalność tego ludu, CIEMNOGRÓD - miasto kościołów, Biedronek, szmateksów i kebabów ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

I jak tam chrostos99 zatrudniłeś się u Mroczkowskiego? Mały dałeś w ostatki z Marcelem w dudy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

Zacznijmy od tego że nie jestem na zasiłku, Mam stałą dość dobrze płatną i ciężką pracę na którą nie narzekam jak by mogło Ci się wydawać. To że masz biznes i radzisz sobie-- świetnie jeden z niewielu to się chwali. Ale jakim prawem piszesz że to ciemnogród? Bo nie każdy ma kapitał początkowy? nie każdy ma wykształcenie. Zgadzam się z Tobą, że wielu jest nierobów i nieudaczników, na których trzeba robić, ale pchanie wszystkich do jednego worka to trochę przesada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

HEHE banda nieuków z właścicielem na czele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

Nie było moim zamiarem Cię urazić, masz pracę to dobrze.
Do życia trzeba mieć odpowiednie podejście . Jest czas na naukę, następnie na przygotowanie sobie startu w dorosłe życie, pracę i odłożenie paru groszy na początek, póżniej pieniądz robi pieniądz , nie zakładaj rodziny jak jesteś niezaradny i nie potrafisz zapewnić przyszłości dzieciom.
Mnie nikt nie dał, sam ciężko pracowałem na początku, a teraz mogę sobie pozwolić na wiele. Ludzie na mnie pracują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

To masz szczęście. Dziwne trochę. Piszesz o zaradności, dojrzałości do założenia rodziny itp. ...nie zakładaj rodziny jak jesteś niezaradny i nie potrafisz zapewnić przyszłości dzieciom. ....Czy to że ktoś nie ma swojego biznesu czyni go gorszym, niezaradnym? Czy jako pracodawca zapewniasz na tyle stabilna sytuację materialną pracujących u Ciebie ludzi, żeby mogli założyć i utrzymać rodzinę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej :

Autor: Pareslow (---.lomza.mm.pl)
Data: 23-02-12 13:39

To wez trochę opisz tą mentalność tego Ciemnogrodu i dlaczego tu tkwisz jeszcze? Nie każdy jest ciemny i głupi tylko ludzie nie widzą żadnych perspektyw na rozwój i jeżeli ktoś ma jakieś pieniądze to boi się je pchać w jałowy łomżyński rynek. Kto może to ucieka , kto nie ma takiej możliwości to musi się tu męczyć.


__________________________________________________________



taa...


To nie jest jałowa ziemia - tu rozwija się duch Boży ...

.... Przez ostatnie lata kościoły rosły jak grzyby po deszczu a kapłani systematycznie wzbogacali się się tym duchem wypasając swoje ołtarzyki


To prawda nie każdy jest ciemny i głupi ci mądrzejsi korzystali z religijnej pobożności tych głupszych od siebie realizując własne świątynne interesy kosztem finansowym i wysiłkiem społecznym.

Ci którzy byli ciut mądrzejsi od tych religijnie najmądrzejszych liderów społecznych chyba rzeczywiście pouciekali nie mając możliwości rozwoju przy tych religijnych arcy kapłańskich interesach świątynnych społecznych / niespołecznych*. (*niepotrzebne skreślić - skreślone leczyć)

Nie chcę się już powtarzać - wystarczy że religijna historia jedynie słusznej siły przewodniej narodu się powtarza zaszczuwając życie boże na ziemi - Tej Ziemi Łomżyńskiej

Ludzie tu nie boją się zainwestować - oni boją się że w tym religijnym duchu nie da się tak dłużej żyć i nie będzie końca problemom społecznym które hamują to co być może mogło by powstać tu w Łomży już dużo wcześniej.

O czym to świadczy ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

hahahaha człowieku.. zaraz pęknę ze śmiechu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

Jedzie jutro ktoś do ośrodka szkoleniowego Knieja koło Rajgrodu na szkolenie i ma miejsce w samochodzie lub chce się zabrać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

zezowaty zainwestował w baty i lateksowe getry, stare dziady za kasiorę zlewają mu się na pysk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

No widzicie przykład : mentalność i inteligencja łomżyńskiego BYDLAKA czesia !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

Poszukuję Elektor mechanika w Łomży albo w okolicy.
Jakieś mam zwarcie i pali mi bezpiecznik od świateł stopu + myślę że rozładowuje mi akumulator.
Proszę o jakieś namiary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaskakujący apel nestora narodowej prawicy: Nie głosujcie na PiS!

koszmar na wąskim korytarzu bawiły się dzieci NA DYSKOTECE OSTATKOWEJ, brak sali gimnastycznej w dzisiejszych czasach WSTYD:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org