sobota, 11 lipca 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego świat milczy w temacie żydowskich zbrodni, terroru i okupacji?

https://wiadomosci.wp.pl/izrael-benjamin-netanjahu-zapowiada-aneksje-doliny-jordanu-6423067005528193a

Bo nie ma już nieżydowskich mediów, rządów
(jak to widać po marionetkowym rządzie w USA) ?
Czy jakieś inne wyjaśnienie?

.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Dlaczego świat milczy w temacie żydowskich zbrodni, terroru i okupacji?

Gdzie jest paplik ? Gdzie paplikowe wyjaśnienia ?

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Świat kupili ...

Autor: Belzebubik (185.220.101.---)
Data: 11-09-19 06:35

Gdzie jest paplik ? Gdzie paplikowe wyjaśnienia ?

Nie wie jak doyeebać Katolikom w tym temacie
Albo, czeka na instrukcje od rabina?

.

...no właśnie, gdzie się zaPOdziała De.wotka, najbardziej zasłużona internautka tego forum w tropieniu szkaradnych czynów pejsatych..?

Polska cała będzie trzaskała

poszla po rozum do glowy i tyle ja widzieli

...żeby De.wotka chociaż głowę miała to może i trochę rozumu by tam było...

No przecież gnidy nigdy nie potępią tego co wyprawiają z Palestyńczykami. Ich mogą mordować, burzyć im domy, zabierać ziemię i trzymać niczym bydło za drutami. Bydlaki jedynie zamydlą i zmienią temat.

Kasia..

Jak wyżej, temat nie na rękę ;)

bo taki kibel z kaska co tydzien protestuja pod ambasada izraela
nagle wyznawcy islamu nie sa tacy zli, kaska juz pakuje paczki z pomoca

De.wotko
...najważniejsze, że ty zawsze na POsterunku, a już myślałem, że przepadłaś w tym Lasku Jednaczewskim szukając tam tego gnoma, z którym udajesz, że sPOtkać się nie chcesz...

Paplak marzycielu nie zamydlaj tematu. Czemu nie grzmisz, że wyrzucają ich z własnych domów, że snajperzy strzelają jak do kaczek?! Bliższa ciału koszula? Palestyńczycy powinni według ciebie też zostać w samych skarpetkach i to dziurawych jak Polacy i wszystko oddać Żydom?

Kasia..

Paplak marzycielu nie zamydlaj tematu. Czemu nie grzmisz, że wyrzucają ich z własnych domów, że snajperzy strzelają jak do kaczek?! Bliższa ciału koszula? Palestyńczycy powinni według ciebie też zostać w samych skarpetkach i to dziurawych jak Polacy i wszystko oddać Żydom?

Kasia..

De.wotko
...w świecie jeszcze gorsze rzeczy się dzieją, dlaczegóż to tylko Żydów trzeba piętnować..?, np. na Ukrainie giną ludzie, a to PO sąsiedzku i dla nas groźniejsze...

No tak ci w Palestynie to pewnie robactwo nie ludzie i nie ma co się przejmować,a jak jeszcze daleko to w ogóle nie ma tematu,a gdy nazwać rzeczy po imieniu że to Żydzi robią to wtedy już antysemityzm...

Kasia..

De.wotko
...tam konflikt trwa od kilkudziesięciu lat, zatem dla mnie to żadna sensacja, a Żydzi dziś nie są dla mnie Narodem szczególnego traktowania, ani zainteresowania..., chyba, żeby jakaś chętna i POwabna Żydówka znalazła się w zasięgu...

\"De.wotko
...tam konflikt trwa od kilkudziesięciu lat, zatem dla mnie to żadna sensacja\"

Strzelanie do ludzi przez snajperów,grabienie ziem, wtrącanie dzieci do więzienia za rzucanie kamieniami w czołgi i można wymieniać dalej podciągasz pod szukanie sensacji,a nie skvrvysyństwo?!

\"Żydzi dziś nie są dla mnie Narodem szczególnego traktowania, ani zainteresowania\"....Kogo ty chcesz na to nabrać, po tym co wypisujesz i co sobą reprezentujesz?

Kasia..

De.wotko
...czym innym jest kultywowanie dziś w POlsce antysemityzmu przez takich ludzi jak ty, którzy wyrażają do nich zwierzęcą POgardę i nienawiść, a co innego stanowi problem odwiecznego konfliktu państwa Izraelskiego ze światem Arabskim, który niczym szczególnym nie wyróżnia się od wojny domowej w Afganistanie, Iraku, wyrzynanie się plemion w Afryce..., historia ludzkości to jedno wielkie pasmo okrucieństwa i przemocy, a ty wciąż oburzona jesteś tylko na Żydów....

Tak,tak wiem,wiem nazywanie rzeczy po imieniu to antysemityzm. Po takich jak ty nikt niczego dobrego się nie spodziewam, dawno ukazałeś swe paskudne oblicze i to,ze jesteś małym, podłym człekiem pod każdym względem i nie chodzi tu o wzrost... Dla mnie możesz cmokać ich w 4 litery,ale nie nakazuj robić tego innym za to jak traktują ludzi...Inni,w tym ja będę plugastwo każde które od nich wypłynie ukazywać za każdy razem,bo nijak tego zrozumieć nie można uważają się za wybrańców, swoje przeżyli i sami po tym wszystkim tak potrafią okrutnie traktować inne narody. Tu człowiek i też żydowskiego pochodzenia rzekł tak....

\"Prócz wstrętu budzi jeszcze we w mnie gniew, fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić…”.

Kasia..

POlska ma równać do krajów wolnych, nowoczesnych z kręgu Zachodniej cywilizacji radości życia, dlatego zwisa mi i POwiewa model państwa Izraelskiego, bardziej mnie obchodzi co dzieje się u naszych sąsiadów na Wschodzie, czego skutkiem jest np. masowa migracja Ukraińców do POlski...

Ty jesteś dvpoliz uwielbiający wybrańców, choćby niewiadomo jakie zbrodnie popełniali,a nie ci zwisa, więc te bajki to naiwniakom.

Kasia..

jeżeli są oni wybrańcami to tylko boga twojego co ci staje zadrą w d.pie i nie możesz się z tym POgodzić...

Ateista i wróg ludzi wierzących znów o Bogu mi prawi...O tym samym któremu ci którzy uważają się za wybrańców taki los zgotowali ?!

Kasia..

...a co się bogu stało za sprawą Żydów..?, przecież syna jego spłodzonego z Żydówką Rzymianie, czyli okupanci ukrzyżowali..?, bronisz katoli z Jedwabnego zwalając winę na okupantów, a tu do kogo twa pretensja..?, POnadto bóg sam zaplanował męczeństwo syna, żeby w ten sPOsób ludzkość odkupić sPOd kary grzechu pierworodnego..., a moja niewiara nie jest tu ważna tylko twoja, bo to ty Żydów uważasz za zło wszelakie...
...tak samo bredzisz jakobym był wrogi wobec wierzących, POdczas gdy ja sprzeciwiam się jedynie patologii kościelnej i agresji tych, którzy swoją wiarę chcą mi narzucić i każą za nią płacić...

Kim ty jesteś to każdy tu wie i choćbyś narobił w stare kalesony to ani prawdy nie zakrzyczysz,ani nikogo na swe brednie wyssane z brudnego palucha nie nabierzesz..

Kasia..

na co dzień, 24 godziny na dobę otoczony jestem ludźmi wierzącymi, choć nie De.wotkami...

I owszem wierzącymi w mamonę,a pewnie u wielu z nich Talmud stoi w chałupie na honorowym miejscu a wytyczne z niego to ich całe życie.

Kasia..

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0