czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
haha biedny pisowiec .

więc nie wiem po co komuś stare tranty do domu znosić jak w sklepach jest tak duży wybór nowych mebli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: haha biedny pisowiec .

więc tak , praca jak praca
na wypłatę 4pary butów a jak dobrze się spiszesz to na premię wpadnie ci pasta do butów no i wkładki na zimę ....:)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: haha biedny pisowiec .

Augustów, Pułtusk to po co by do Łomży przyjechał?

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: haha biedny pisowiec .

Na zimowe już za późno, a letnich na nogi teraz nie wciągniesz , jak nie spojrzysz to **** z tyłu .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: haha biedny pisowiec .

żeby tam wejść to trzeba się zalogować to podaj loga i hasło.http://nk.pl/#profile/20877889

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: haha biedny pisowiec .

Już byłam na policji i go szukają, nawet może i lepiej gdyby wniósł sprawe o zniesławienie gdyby to zobaczył wtedy szybciej by go znaleźli. A on jakiś naprawde dziwny przyjechał z mławy mówił ze jest z ostrołęki na nk ma napisane że mieszka w Pułtusku:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: haha biedny pisowiec .

Obrazek a dokładnie określa wszystko:
http://zerkaj.tk/obrazek.php?61

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: haha biedny pisowiec .

Miałem MuVo V200 w wersji 256Mb. Niestety, po niecałym roku niezbyt częstego używania rozsypał się. Klej puścił i musiałem go składać od nowa. Od kilku lat mam Zen Stone'a 2Gb i jestem zadowolony. Nie jest to szczyt techniki, ale do posłuchania wystarczy. Słuchawki średnie, ale za to nie szkoda ich katować. Mankamentem jest ładowanie przez USB.

Ech... kiedyś szczytem marzeń był walkman :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: haha biedny pisowiec .

trzeba zmienic przepisy w tym kraju,to nie jest wina kobiet ze nikt niechce przyjmowac,powinni byc takie same przepisy jak w innych krajach i kobiety beda mialy mnostwo pracy,kazdy bedzie zadowolony i szczesliwy,ale niestety jak w rzadzie baryny czerwone siedza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: haha biedny pisowiec .

maruda ile mam czekać na ćwoku długo tobie schodzi ten przegląd majtek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: haha biedny pisowiec .

a czy ty nie jesteś : shona przypadkiem była czarnasukaczarna ????????
bo coś podobnego piszesz ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org