czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak totalsów z peło-kakało, można wybrać do czegokolwiek?

Również proponowałbym przejechać się do Ikei na Targówek i zobaczyć np. jak z jakością wykonania, bo co prawda można kupić sporo dobrych mebli w ciekawej cenie, ale również nie mało jest kiepsko wykonanych produktów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak totalsów z peło-kakało, można wybrać do czegokolwiek?

"Expert" ??? żart chyba!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak totalsów z peło-kakało, można wybrać do czegokolwiek?

Kolujcie Kase i Wbijajcie bo to okazja HG Koncert Niespodzianka ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak totalsów z peło-kakało, można wybrać do czegokolwiek?

zezowate szczęscie pionuku się prokuratur patrzy na twoje posty zboku podaj adres żeby za długo policja nie szukała cie na wiosce zobaczymy kto w porach będzie miał mokro .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak totalsów z peło-kakało, można wybrać do czegokolwiek?

Nie wiem, kto zakłąda takie wątki? Może sam admin, aby był ruch i zainteresowanie na forum?

Serwisów jest multum. Fina, Nordcom, Excomp, Xeromax, Unitechnik... i jeszcze pewnie kilka.

Co to Google już nie działa?
Wystarczy wpisać - serwis komputerów łomża, serwis notebooków łomża itp itd

http://panoramafirm.pl/komputery_serwis_us%C5%82ugi/podlaskie,,%C5%82om%C5%BCa

A na tym śmiesznym forum, gdzie sądząc po postach średnia wieku oscyluje około 12-15 lat to i tak nic mądrego nie dowiesz. Jeden napisze że ta firma jest be a ta cacy (a w życiu nie zanieśli sprzetu do serwisu)

Ja naprawiałem swój sprzęt w Unitechniku, tam przynajmniej dają gwarancję na naprawę i paragon albo fakturę. Wcześniej naprawiałem gdzie indziej, ale litościwie nie będę ich dołował, i tak "Nie mają życia" na tym forum.

Ale oczywiście mojego zdania nie musisz brać pod uwagę, bo przecież mogę być gimazjalistą, który nic nigdy nie zaniósł do serwisu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak totalsów z peło-kakało, można wybrać do czegokolwiek?

Mrauuu

Wejdż sobie kobieto do archiwum i sprawdż o jakich to głębszych tematach pisaliście. Bezustanne bzdury i banialuki - westchnienia i podlizywania się sobie, ciągłe wstawki lub wklejki - hahahah, hjhjhjhj, hehheheh itp

Szczytem " mądrości" waszych rozmów, są posty zamieszczone w założonym przeze mnie temacie :

" Czy wierzycie w prawdziwą przyjażń między mężczyzną a kobietą ?"

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=482359&t=482359

Rozjechaliście oboje temat waszymi postami , ciągłymi wstawkami linków do utworów muzycznych i innych. TEN , obecny temat właśnie dla was założyłem i tu sobie wzajemnie d.... liżcie.

Zrobiłaś mi wręcz nieopisaną przyjemność - nie zaliczając mnie w wasze szeregi .



PS:
NORMALNI, DOROŚLI ludzie, którzy aspirują do miana inteligentnych , takich głupot nie piszą,
- popatrz na ANDZIĘ C , jego wypociny, bez składu i ładu, brak spójności myślenia - prosty wsiowy kołek !
- Ty , Mrauuu, ile masz lat ? że jesteś taka naiwna, a i te Twoje wstawki KOTKI ? , za moich czasów jak chodziłem do pierwszej klasy szkoły podstawowej, to w zeszyciku pod odrobioną pracą domową rysowaliśmy SZLACZKI i takie różne ...


JA TO PISZĘ DLA ZABAWY , A .... CZYTA , BO CIEKAWY !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org