czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!

pewnie masz turbo-diesla? jak świeci się ta kontrolka lepiej nie ruszać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!

ile musze zaplacic za biuro rachunkowe miesiecznie,majac jednego pracownika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!

Autor: lucyna (---.play-internet.pl)
Data: 22-02-12 12:10

Mr Andrzej przypominam, że czas na dzisiejszą porcję psychotropów, bo widzę, że schiza znów cię dopadła.


________________________________________________________

hahaha

Psychotropów (?) a może popiołu albo innych prochów

Macierewicz, Kaczyński i ponad 30% już "zdiagnozowanego" psychicznie społeczeństwa dla którego ustala się Narodowy Plan Ochrony Zdrowia Psychicznego" ...

... a biskupi w tym samym czasie planują wprowadzenie badań psychiatrycznych obowiązkowych dla tych którzy chcą zawrzeć związek małżeński ???


Czy konflikt danych i konflikt wartości na tle rozbieżności interesów społecznych (niestety "niespołecznych") prowadzący do walki człowieka z człowiekiem również za pomocą wmanipulowanej w tę walkę polityczną psychiatrii jest narzędziem nakręcania spirali przemocy aż do totalnej dominacji jedynie słusznej kolektywnej grupy świńskich interesów ?

Bo jednak ktoś tą walkę człowieka z człowiekiem - Świętą Wojnę - wojną Domową wygra - tylko co będzie jej owocem ?

taa...

Religijna schiza stoi blisko przy ołtarzach w świątyniach do których burzenia zachęcał sam Jezus. Im bliżej ołtarza tym większa jak niepodważalny kamień który spoczął na grobie prawdy którą kapłani pogrzebali razem z Jezusem.

Im bliżej ci schizofrenicznie religijni wyznawcy w swojej ignorancji podobni do ciebie stoją przy arcy kapłańskim ołtarzu bożej ofiary uczynionej za sprawą obłudnych kapłanów tym większa to ich schiza religijna wynikająca z pokrętnie urojeniową logiką niezrozumiałej przez nich po arcykapłańsku skażonej sakra mentalnie - religijnie zdeprawowanej - wypaczonej prostej nauki Jezusa zapisanej w oryginalnej Ewangelii.

Schizofrenicznie wierzący - posypujący sobie głowy popiołem spierdolili rzeczywistość którą religijnie zdeprawowali owocami swoich urojeń.

Jeden z psychiatrów jakiś czas temu wypowiedział się że większość świętych to chorzy psychicznie ludzie przez innych chorych wyniesieni na ołtarze ...

Historia kołem się toczy - błędnym kołem zakłamania i manipulacji również religijnych i odwiecznie toczy się jak życie społeczne w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy w którym świńscy liderzy na własną modłę ustalają parafialny - "samorządowy" porządek społeczny dla własnych świńskich korzyści

"Przyjaciele" nie powiedzą prawdy którą powiedzą "wrogowie"
to kapłani zaszczuli Jezusa który własnym życiem dał niepodważalne świadectwo tej Prawdzie w powodu której był uznany przez kapłanów za wroga "żydowskiego" - "kościoła"

Na szczęście dla mnie obecnie w naszej części religijnego świata nie stosuje się drastycznych pręgierzy religijnych krwawych ukrzyżowań i płomiennych stosów z religijnego piekła rodem.

Dziś w naszej części katolickiego świata ludzi zaszczuwa się bardziej humanitarnie - w białych rękawiczkach spychając ich na margines społeczny a nawet stosując medycynę represyjną ...

... którą powszechnie nazywa się psychiatrią represyjną zazwyczaj stosowaną wobec tych którzy tak jak Jezus są niewygodni
tym którzy ustalają własny porządek społeczny na własną modłę jak świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem folwark zwierzęcy.

Przyjaciół poznaje się w biedzie a wrogów w walce o przetrwanie ...
Po czym poznaje się kapłanów a po czym poznać apostołów w tej naszej pozornie chrześcijańskiej religijnej - religijnie "wypaczonej" katolickiej rzeczywistości ...



To religijna schiza i obrzędowy okultyzm czy świadome sprzeniewierzenie społecznej nauce Jezusa jeśli tak to kto ma z tego własną korzyść ?

O czym to świadczy...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!

Witam!

Domyślam się, że tematów nt. prawa jazdy (kat.B), WORDu i jazd doszkalających było mnóstwo, ale niestety wyszukiwarka tematów nie działa.
Przepraszam więc z góry za zaśmiecanie.

Moje pytanie jest zapewne standardowe.
Jestem z innego miasta. Noszę się z zamiarem zdawania egzaminu praktycznego w Łomży. Dla pewności potrzebuję dodatkowych jazd doszkalających i instruktora, który będzie mnie doszkalał (mój instruktor, u którego robiłam kurs ciągle siedział na CB Radio).

Prosiłabym o jakieś konkretne opinie i namiary tel. lub www.

Dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!

Polecam Sokoła nie jest jeszcze zmanierowany i się stara.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!

Ja tam kupiłem łożko na lozkapietrowe.com - tanio i solidnie, przyznaję, że w IKEA może jest jeszcze taniej ale to nie ta sama jakość. Widziałem te łóżka z IKEA i niestety nie mogę o nich nic dobrego powiedzieć. Nie podobają mi się wizualnie, ani nie są dobrze zrobione.
Poza tym, wolę jak mi kurier pod dom przywiezie niż mam się telepać z łóżkiem tyle kilometrów, spale benzynę i jeszcze się nadźwigam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!

przyjeli,na 1 miejsce bylo 200 podan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!

myślę że nie stało się nic ...


http://www.youtube.com/watch?v=Gxd07p72pr8&feature=related

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!

Mieszkanie marudy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!

z tych 200 wybrali 20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!

zezowate szczęscie widłami do gnoju to i umiesz machać :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!

200 ? to coś mało ... ja na poczcie mam z 600 CV ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!

Polecam instruktorów ze szkoły nauki jazdy "Daniel" i od Pana Gruszwelda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!

Polecam Ferenca, u niego także jest miła atmosfera

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!

poleciłby ktoś, jakiegoś dobrego fachowca??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org