czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!

Autor: lucyna (---.play-internet.pl)
Data: 22-02-12 12:10

Mr Andrzej przypominam, że czas na dzisiejszą porcję psychotropów, bo widzę, że schiza znów cię dopadła.


________________________________________________________

hahaha

Psychotropów (?) a może popiołu albo innych prochów

Macierewicz, Kaczyński i ponad 30% już "zdiagnozowanego" psychicznie społeczeństwa dla którego ustala się Narodowy Plan Ochrony Zdrowia Psychicznego" ...

... a biskupi w tym samym czasie planują wprowadzenie badań psychiatrycznych obowiązkowych dla tych którzy chcą zawrzeć związek małżeński ???


Czy konflikt danych i konflikt wartości na tle rozbieżności interesów społecznych (niestety "niespołecznych") prowadzący do walki człowieka z człowiekiem również za pomocą wmanipulowanej w tę walkę polityczną psychiatrii jest narzędziem nakręcania spirali przemocy aż do totalnej dominacji jedynie słusznej kolektywnej grupy świńskich interesów ?

Bo jednak ktoś tą walkę człowieka z człowiekiem - Świętą Wojnę - wojną Domową wygra - tylko co będzie jej owocem ?

taa...

Religijna schiza stoi blisko przy ołtarzach w świątyniach do których burzenia zachęcał sam Jezus. Im bliżej ołtarza tym większa jak niepodważalny kamień który spoczął na grobie prawdy którą kapłani pogrzebali razem z Jezusem.

Im bliżej ci schizofrenicznie religijni wyznawcy w swojej ignorancji podobni do ciebie stoją przy arcy kapłańskim ołtarzu bożej ofiary uczynionej za sprawą obłudnych kapłanów tym większa to ich schiza religijna wynikająca z pokrętnie urojeniową logiką niezrozumiałej przez nich po arcykapłańsku skażonej sakra mentalnie - religijnie zdeprawowanej - wypaczonej prostej nauki Jezusa zapisanej w oryginalnej Ewangelii.

Schizofrenicznie wierzący - posypujący sobie głowy popiołem spierdolili rzeczywistość którą religijnie zdeprawowali owocami swoich urojeń.

Jeden z psychiatrów jakiś czas temu wypowiedział się że większość świętych to chorzy psychicznie ludzie przez innych chorych wyniesieni na ołtarze ...

Historia kołem się toczy - błędnym kołem zakłamania i manipulacji również religijnych i odwiecznie toczy się jak życie społeczne w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem Folwark zwierzęcy w którym świńscy liderzy na własną modłę ustalają parafialny - "samorządowy" porządek społeczny dla własnych świńskich korzyści

"Przyjaciele" nie powiedzą prawdy którą powiedzą "wrogowie"
to kapłani zaszczuli Jezusa który własnym życiem dał niepodważalne świadectwo tej Prawdzie w powodu której był uznany przez kapłanów za wroga "żydowskiego" - "kościoła"

Na szczęście dla mnie obecnie w naszej części religijnego świata nie stosuje się drastycznych pręgierzy religijnych krwawych ukrzyżowań i płomiennych stosów z religijnego piekła rodem.

Dziś w naszej części katolickiego świata ludzi zaszczuwa się bardziej humanitarnie - w białych rękawiczkach spychając ich na margines społeczny a nawet stosując medycynę represyjną ...

... którą powszechnie nazywa się psychiatrią represyjną zazwyczaj stosowaną wobec tych którzy tak jak Jezus są niewygodni
tym którzy ustalają własny porządek społeczny na własną modłę jak świnie w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem folwark zwierzęcy.

Przyjaciół poznaje się w biedzie a wrogów w walce o przetrwanie ...
Po czym poznaje się kapłanów a po czym poznać apostołów w tej naszej pozornie chrześcijańskiej religijnej - religijnie "wypaczonej" katolickiej rzeczywistości ...



To religijna schiza i obrzędowy okultyzm czy świadome sprzeniewierzenie społecznej nauce Jezusa jeśli tak to kto ma z tego własną korzyść ?

O czym to świadczy...

***** ***

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!   
Kalipso 07-09-19 09:39 
 Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!   
ZuzannaK 07-09-19 11:07 
 Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!   
ziomex 07-09-19 11:12 
 Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!   
Kalipso 07-09-19 11:12 
 Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!   
Kalipso 07-09-19 11:19 
 Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!   
ZuzannaK 07-09-19 11:33 
 Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!   
facmen 07-09-19 11:34 
 Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!   
facmen 07-09-19 11:37 
 Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!   
ZuzannaK 07-09-19 11:38 
 Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!   
Lobo 07-09-19 11:46 
 Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!   
Kalipso 07-09-19 12:09 
 Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!   
atbis 07-09-19 12:12 
 Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!   
facmen 07-09-19 12:42 
 Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!   
ZuzannaK 07-09-19 12:47 
 Re: Kleszcz lewacki wgryzł się w Polskę!   
Kalipso 07-09-19 13:43 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org