niedziela, 27 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
totalna kompromitacja PiSlamistów w UE

Kłopoty Wojciechowskiego. Chodzi o nieprawidłowości przy zwrotach kosztów podróży
Powodem są rzekome nieprawidłowości przy zwrotach kosztów podróży – potwierdziła rzeczniczka OAF. Zarzuty dotyczą lat 2004 – 2014, gdy Janusz Wojciechowski był europosłem – wyjaśnia „Der Spiegel”. Anonimowe źródło z Parlamentu Europejskiego podało, że chodzi o „pięcioliczbową” sumę, czyli kilkadziesiąt tysięcy euro.
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/sledztwo-przeciwko-januszowi-wojciechowskiemu-chodzi-o-naduzycia-finansowe/59zv1eg
...nie dość, że z trudem dostali to jedyne stanowisko, to jeszcze kompromitują POlskę kolejną aferą, miernej, chciwej POstaci...

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: totalna kompromitacja PiSlamistów w UE

Paplik a może ty wiesz ile zarabia kierownik w WORD Łomża

szahce macher to specjalność pisowskich intelektualistów

facmen

nie wiem, czy wszyscy pamiętają. Ale ten pan był sędzią jeszcze w czasach PRL. A to nie z takimi sędziami walczy szef farmy trroli Zbigniew Ziobro?

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0