sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stop! dla kato-oszołomów

te objawy ktróre opisujesz to na 100% rozszczelniona nagrzewnica. Jak bedziesz kupowął nową to nie kupuj taniego badziewia bo się szybko ponownie roszczelni. Koszt nowek to około 100 złotych a wymiana to juz drożej w serwisie gdzieś 800 złotych w warsztacie winni zrobic za połowe tej ceny.

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stop! dla kato-oszołomów

Swojemu księdzu spróbujcie powiedzieć

Nawracajcie się sutannowi - zdrajcy i zło dzieje zacznijcie autentyczne żyć oryginalną Nauką Jezusa

Pozoranci w sutannach księża kapłani ...
... Nawróćcie - zmartwychwstańcie ze swojej religijnej arcy kapłańskiej cywilizacji śmierci i żyjcie autentycznie Ewangelią Jezusa którego naukę kaleczycie i deprawujecie - zabijacie




Tak się Łomżyńscy Kapłani teraz powołują na Jana Pawła II szczycąc się jego osobistą znajomością. Daję Państwu bodziec do Publicznej do refleksji nad naszymi "pasterzami - pastuchami łomżyńskimi"

Szanowni Państwo Łomżanie

Kiedy Jan Paweł II przyjechał do Łomży pytać o szóste przykazanie to na zamkniętym spotkaniu z miejscowym klerem przypominał nawracał zawracał ich od tego ku czemu się skłaniali wzywał ich do służby dla ludzi którym powiedział " Bogu dziękujcie Ducha nie gaście" mając na uwadze że zostają w dobrych duszpasterskich rękach.

Miejscowy kler uśmiechał się do surowo przyzywającego go do pracy duszpasterskiej papieża poklaskał po wiwatował zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie po czym pożegnał papieża rodaka mając za przeproszeniem w dupie Jego pouczenia i owczarnię ( społeczeństwo na ziemi Łomżyńskiej ).

Papież przysłał jeszcze do nas Biskupa Stanisława Stefanka specjalistę od stosunków rodzinnych podrzuconego do Łomży jak koło ratunkowe które się niestety nie sprawdziło.

Kapłani cudzołożyli z ojcem wszelkiego kłamstwa współżyjąc ze złem jego fałszywości i płodząc owoce jej zła stali się Ojcami Duchownymi zło dziejskiego kościoła żyjącego pozorami po katolicku w " Kanibalskiej " Komunii podporządkowanej wzrostowi arcykapłańskich świątynnych interesów budowanych nad naszymi głowami za przysłowiowe 30 srebrników. A teraz papież który ich opierdalał i wzywał do autentycznej posługi duszpasterskiej stał się dla nich kolejnym narzędziem zysków w złotym relikwiarzu ich " kanibalskiego " świątynnego interesu.




Arcykapłańska mentalność jak wirus przeniknęła do pierwszych wspólnot chrześcijańskich tworzących Kościół Powszechny oparty na fundamentach nowatorskiego sposoby myślenia jaki reprezentuje i determinuje oryginalna nauka Jezusa tworząca Nowy Testament jak "program komputerowy" cywilizacji życia.

Ten wirus arcy kapłańskiej złodziejskiej zdradzieckiej mentalności zmienił i rozregulował ten boski "program komputerowy" cywilizacji życia czyniąc go gierką - programem cywilizacji śmierci - religią ludzi żyjących w " kanibalskiej " Komunii i tworzących w dobrej wierze na swoją skodę folwark zwierzęcy zarządzany na kapłańską modłę przez religijnych świńskich liderów społecznych podobnie jak w znanej książce i filmie pod tym samym tytułem " Folwark zwierzęcy ". W naszej Kościelnej rzeczywistości będą to świńscy kapłani dbający o własne kolektywne świątynne interesy.

To arcy kapłani i uczeni w Piśmie postępując jak zawsze w dobrej wierze tak samo jak oni zajebali żucie Boże u źródła cywilizacji życia w trosce o własne religijne święte - nietykalne kapłańskie interesy.

O czym to świadczy ...

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stop! dla kato-oszołomów

Figa, pocieranie nie pomaga, moze przy jęczmieniu tak ale nie przy gradówce.. chodzi o zabieg wycięcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stop! dla kato-oszołomów

Kejmil jeśli masz trochę pojęcia i kawałek garażu to sama wymiana nagrzewnicy to pikuś, wystarczy tylko dzień poświęcić rozebrać cały kokpit i gitara.
To wszystko się pięknie rozbiera i zaoszczędzisz przy tym ok 400zł :)
A tak przy okazji to ja to bym najpierw rozebrał i sprawdził uszczelnienia przy nagrzewnicy. nie wiem jak jest w oplach ale np w renault są takie uszczeniacze (oringi) króre czasami puszczają, i również mogą być przecieki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stop! dla kato-oszołomów

mnie zastanawia inny aspekt sokor jest matka 1,5 rocznego dziecka to kto będzie tego dziecka pilnował, i kto pilnował; jak tak 7 latka?

no ale nie w tym rzecz, głupi temat i tyle, szukasz opiekunki czy pretekstu do gadki szmatki? plotkaro :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stop! dla kato-oszołomów

nie masz doświadczenia to nawet nie startuj do demontażu kopkitu - bo potem tego nie złożysz i całkiem tak pieknie to on się nie rozbiera - nawet wprawnemu mechanikowi taka wymiana zajmuje cały dzien l

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stop! dla kato-oszołomów

Skrzyżowanie Al. Legionów i Sienkiewicza w tej małej galeri:) Byłem kilka razy i jest bardzo fajnie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stop! dla kato-oszołomów

wiesz co : biess(pieczny) ja tam od 6 lat siedze i wiem co i jak więc nie mów mi że wiesz lepiej ok ....
ja tam zwady nie szukam ale czasami wiesz co

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stop! dla kato-oszołomów

Poszukuje ogrodnika stała praca, wyżywienie (jedna bułka) i woda gratis.
Płacę 100 netto na miesiąc. OKAZJA !!!

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stop! dla kato-oszołomów


niech będzie i lottka701 :D

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stop! dla kato-oszołomów

tu przydałaby się szkoła koedukacyjna : monika1819 + pies

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org