czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gawiedzi 500+, dla siebie luksusowe nadużycia

Z tego co wiem styl-mebel robi takowe meble. Swój zakład mają w kupiskach nowych, najlepiej podjedź i zapytaj albo wygoogluj sobie namiary.

pozdrawiam.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, dla siebie luksusowe nadużycia

Sprawdźcie w styl-mebel w kupiskach nowych. Produkty solidne i w przystępnych cenach. Ja jestem zadowolona z zakupu, meble mam w kuchni od kilku lat i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Powiedziałam jakie mam oczekiwania, przyjechali, wymierzyli,zrobili projekt.

Polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, dla siebie luksusowe nadużycia

bo tamci mają gorzej,poczytaj sobie w starszych tematach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, dla siebie luksusowe nadużycia

Cieżko Wam dogodzić nic sie nie dzieje źle ..coś jest organizowane jeszcze gorzej...ludzie co Wy tylko przed monitorem komputera chcecie siedziec? albo przed tv??
zamiast ruszyc swoje cztery litery i troche rozrywki to Wy nie.. z takim podejsciem i z takimi ludźmi to Łomża stanie się zacofanym miastem..
Bo tu nic zrobic nie mozna bo od razu jeden z drugim swoja 5 groszy wtraca na Nie.. Najlepiej to im podaj piwo albo wyjdz na klatke zaczepiaj ludzi,albo zrób rundę autem po miescie i tyle..
Jacy ludzie takie miasto nie ma co ukrywać..
i możecie mi teraz powiedziec co chcecie ale taka prawda! Łomża nie potrafi sie bawić ani zorganizowac..Potrafi tylko nazwyzywac , "pocisnąć" i tyle ..a to nie o to chodzi..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, dla siebie luksusowe nadużycia

BRAK NICKA
- ty jak już coś wymyślisz po pożal się boże.
Czym Kuźniar zasłużył sobie na te meil-e
podaj jakieś przykłady





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gawiedzi 500+, dla siebie luksusowe nadużycia

Nie!!!! kiedyś Ten jegomość pracował dla mnie! A co do poprzedniego posta to możesz powiedzieć czego się ciekawego dowiedziałeś od Boossa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org