piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
„Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

mały ty to jak coś powiesz he he he heeee :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

Ja zajmuję się tego typu robotami mój nr telefonu 512 452 011

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

bo _mały_ Wojtuś , to gieniuś jest ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

Raczej:
Nikt nie weźmie mnie żywcem!
Przyszedł czas na słuszne czyny!
Ty i ja musimy walczyć o nasze prawa!
Ty i ja musimy walczyć o przetrwanie!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8MiHQkQpF_Q



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

Jak nie ma? są ekipy wykończeniowe nie pamiętacie? Ekipa Śiudrasia wykańczała ekipę generała i odwrotnie.Tak że śmiało wal do nich. (a kogo chcesz wykończyć?)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

dzieki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

Witam. Osoby zainteresowane pracą w niemczech przy zbiorach maj-wrzesień ,prosze o przełanie danych CV z numerem kontaktowym na e-mail
n-niemcypraca@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

ryzyk,to oni Weronice po francusku mogą zrobić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

Pocoinaco
„on im nie obiecał połowy kasy” nie pamiętam też żeby obiecywał 50k, obiecywał pomoc dzieciom. Twierdził że mu wystarczy tandem, co potem okazało się żartem.
„moim zdaniem radiolog wygrał” a moim zdaniem to nie był teleturniej milion w rozumie, jeden z dziesięciu ,czy jaka to melodia. Akcja miała na celu zbiórkę pieniędzy z przeznaczeniem na szczytny cel. Pieniądze nie pochodziły od sponsorów tylko od tysięcy ludzi z całego świata. I jak się okazało po fakcie, oszukanych. Dobrze że Owsiak po finale nie powiedział że wygrał 40kk i może da, a może nie, a kto to wie.
„A ludzie jak wysyłali te smsy to powinni najpierw zapoznać się ze sprawą a nie teraz robić szum” Możesz to rozwinąć, niby jak można było się zapoznać dokładniej ze sprawą oglądając w tv program na żywo, w którym jasno deklarował swoje plany związane z pomocą dzieciom. A czy ksiądz za którego pomocą promował z ambony całą tą akcję, też był nieświadomy? Teraz również czuje się oszukany i ma żal do Pana doktora. I faktycznie jest wokół tej sprawy duży szum (tv, prasa, portale, fora), tylko pytanie dzięki komu? Kto jest głównym bohaterem tego szumu. Ja dziękuję za taką promocję Łomży w mediach, a i przy okazji dostało się lekarzom i klerom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

Po co jeżdzić po pieczarki jak sami możecie sobie na miejscu posadzić!http://www.okazje.info.pl/okazja/dom-i-ogrod/pieczarki-uprawa-domowa.html





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

jak tacy fachowcy w Paryżu mają swoje firmy a w zime w Łomży robią to są pseudo fachowcy co za granicą tylko sprzątają po remontach i narzędzia myją na.epiej zapytaj jakiegoś znajomego czy kogoś zna co ma pojęcie o robocie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

To zakazany ryj, ma swoje humory a zawodnik z niego żaden strzałem go położyłem a zbyt wielki nie jestem, później dostałem w pierdo.. w kanciapie, ale powiem wam że warto było:)pozdrawiam wszystkich BKL



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

no podaj


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

Nie wiem jakiej informacji potrzebujesz? Córkę (jest osobą dorosłą) leczył prof. Siergiejko w Klinice Alergologii i Chorób Wewnętrznych AM Białystok jeszcze w latach 90-tych.Był wtedy jeszcze adiunktem.Przeprowadził szereg badań i określił alergeny i ich stopień zagrożenia.W przypadku córki chodziło o uczulenia po niektórych lekarstwach , które po pewnym okresie powodowały atopowe zapalenie skóry,silne swędzenie, omdlenia i spadek ciśnienia krwi itd.
Póżniej kilkakrotnie byliśmy na badaniach kontrolnych ,o ile sobie przypominam ostatnia wizyta u profesora była w 2008 roku.Obecnie jest dobrze, chociaż musi zwracać uwagę by nie leczyć się niektórymi lekami przeciwbólowymi (np.pabialgina),czy wykazanymi w badaniach antybiotykami ,a nawet ostrożnie zażywać wit z grupy B. Musi też mieć przy sobie leki przeciwuczuleniowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

jest podany kiedy wejdziesz na mój nick ;)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

A tu jeszcze tam pracujesz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

M A S A K R A !!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: „Wyborcza” na froncie walki o „prawo do masturbacji”

jak prawie tyle co w rybnym to moze byc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org