niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Radny Tarka odchodzi z klubu PiS Łomża

Pesymistyczne bo widać w tych tekstach ducha walki i przemocy a nie widać ducha prawdy natomiast czuć jego nie pohamowane niepokierowane pragnienie na drodze do donikąd byle przed siebie.

Historia kołem się toczy wokół i lubi się powtarzać kręcąc się błędnym kołem cywilizacji śmierci wokół osi wyznaczonej przez kapłanów obłudnie i cynicznie lansujących tą cywilizacje jako cywilizację życia - życia po śmierci.

Kapłani zaszczuli wśród ludzi życie Boże organizując je na własną modłę dla własnych potrzeb - świętych - nietykalnych - nieobliczalnych własnych interesów

O czym to świadczy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny Tarka odchodzi z klubu PiS Łomża

W takich chwilach żałuje, że nie poszedłem na medycynę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny Tarka odchodzi z klubu PiS Łomża

hej na sybirakow jest specjalistyczne centrum zdrowia dzieci jest tam kilku dobrych lekarzy jest pulmonolog i alergolog i inni tam podejdz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny Tarka odchodzi z klubu PiS Łomża

"Rok próby" dla proboszcza za uderzenie ucznia w twarz

Prokuratura Rejonowa w Nysie przesłuchała 35 świadków, przy czym okazało się, że przypadków naruszenia nietykalności było więcej, lecz są to sprawy z oskarżenia prywatnego, które przedawniają się z upływem roku.

Ostatecznie akt oskarżenia dotyczył dwóch przestępstw popełnionych na szkodę osób małoletnich w wieku 12 lat. Proboszcz po zaistnieniu tych zdarzeń przyznał na antenie Radia Opole, że dwukrotnie uderzył jednego z uczniów w twarz..http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019399,title,Rok-proby-dla-proboszcza-za-uderzenie-ucznia-w-twarz,wid,14271280,wiadomosc.html

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny Tarka odchodzi z klubu PiS Łomża

Panowie hmmmmm
tylko jedynie spokój nas uratuje , nie skaczmy sobie do gardła bo ja patrze że chyba komuś tu na tym zależy żeby skłócić i zakłada takie bez-sensowne tematy .....

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny Tarka odchodzi z klubu PiS Łomża

Jakiś czas temu do domu i do mieszkania w bloku, robił mi meble do kuchni gość z ul Meblowej o nazwisku Lewicki. Były to szafki, półki , witrynki, stół, stolik, ławy i krzesła. Co prawda to z DĘBU - mojej tarcicy, ale jakieś tam boki-części , dorabiał w naturalnej okleinie.
Podjedż i zapytaj ,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny Tarka odchodzi z klubu PiS Łomża

yale

możesz coś więcej się wypowiedzieć na ten temat:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny Tarka odchodzi z klubu PiS Łomża

Jestem zadowolony,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny Tarka odchodzi z klubu PiS Łomża

Witam! W tym roku idę do gimnazjum. Rok temu miałam średnią ocen 5.7 i byłam finalistką z polskiego (miedzy innymi). Zastanawiam się nad pg1. Czy to dobre gimnazjum? Jak tam jest? Nie chciałabym iść do pg6. Pg 2 mam blisko domu. Czy opłaca się tam iść?

Byłabym wdzięczna za obiektywne opinie. Z góry dziękuję za pomoc



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny Tarka odchodzi z klubu PiS Łomża


a ja bym taka matke zatrudnila predzej jak marudzaca i zdewasciala emerytke, ktora nawte sie z dzieckiem nie pobawi. Jesli dziewczyna urodzila w tak mlodym wieku i ma dwoje dzieci to ma dosiwadczenie niemale, tym bardziej, ze musiala tak szybko dojrzec do zycia doroslego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny Tarka odchodzi z klubu PiS Łomża

Nie świruj jarząbka,taniej od Darka1638 nie zrobisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny Tarka odchodzi z klubu PiS Łomża

507638284 Dobra, dokładna i solidna ekipa. Mają długie doświadczenie za granicą zajmują się wszystkim. Z ceną też można się dogadać u mnie w dwoch mieszkaniach robili i jestem zadowolony zero minusów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Radny Tarka odchodzi z klubu PiS Łomża

PG8;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org