poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gromy z nieba na PiSlamskie państwo

senatorska polecam

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

To idzcie i zrobcie sobie za 1,500 to bedzie wam sie jeba.lo co chwila. Jacy z was popierdole** ludzie. Wszystko chcecie za darmo i to malo tego - to co najlepsze chcecie za darmo prawie no.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

a ile tam na senatorskiej biora >??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

Podstawowe wyzwania dla uczestników funduszy inwestycyjnych są następujące: które TFI wybrać; kiedy i jakiego typu funduszy kupować jednostki uczestnictwa w danym momencie, a kiedy pozbywać się ich jednostek uczestnictwa oraz w jakich proporcjach jednocześnie inwestować pieniądze w różne fundusze inwestycyjne lub subfundusze charakteryzujące się odmienną polityką inwestycyjną. Ciekawie o tym piszą na http://www.tfi.net.pl - "Fundusze inwestycyjne – Jak inwestować w fundusze inwestycyjne, porady dla klientów TFI"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

Piątnica - Nowoprojektowana u Wojtka - 2000zł i masz lux sekwencję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

drzewko szczęścia na którą godzinę chodzisz ;) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

A co ?:P


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

Play to najlepsza sieć jaka chyba istnieje :)mam juz 3 rok 2 telefony. Jestem w pełni zadowolony i nie miałem jeszcze nawet razu problemu. Co najważniejsze zasięg jest extra !! Mam wrażenie że inni mają umowy u innych operatorów bo chyba lubią dużo płacić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

zezowate szczęscie Majtki mokre i co dalej ? co córce zadajesz takie pytania . Sadzać po twoim zwyrodniałej osobowości zapewne zadajesz takie pytania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

Majtki mokre i co dalej ?ma to być prezent dla córki, coś mi tam kiedyś

zezowate szczęscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

Janie - jak już zapniesz mi rozporek, możesz mi zawiązać sznurówki i wypastować buty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

A tu jesteś Januszku Kosie, mmmmój Ty serialowy bohaterze. Spać po nocach nie mogę, bo myślę o Tobie. A jednak lubisz yamusię i pokląskać rączkami na czwartkowych wieczorkach. Następnym razem pomyśl o swojej wiernej fance i zaśpiewaj dla mnie coś, może być nawet o buraczkowym polu. A ja na pewno Cię usłyszę i przylecę na skrzdłach wyobraźni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

Mały naprawdę dobre!!!! Aż z krzesła spadłem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

Kubuś piątnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

@pocoinaco ok dał 50tys, obiecał to łaski nie robił, ale nawet to nie od razu, tylko w ostatniej chwili, kiedy sprawą zainteresowała się Elżbieta Jaworowicz. I fakt, moim zdaniem na tym powinno się skończyć, bo ciąganie się z nim po sądach byłoby dla mnie uwłaczające.
Formalnie faktycznie to lekarz był uczestnikiem. W programie nie mówił, że cała kasa pójdzie na te dzieci, ale przed programem starał się właśnie takie wrażenie zrobić (wcześniej nic o swojej klinice nie wspominał).

cytat z linku wyżej:

W sobotę, dzień przed programem, obie rodziny spotkały się u księdza. Obiecał ogłosić z ambony, że w telewizji wystąpi lekarz K. i chłopcy. Informacja o programie trafiła też do gazetki parafialnej i na lokalne fora internetowe. Treść przepisano z notatek, które dał Henryk K.

„Od wielu lat parafianie z parafii pw. Krzyża św. w Łomży państwo Mańczak walczą o zdrowie swoich synów chorych na rzadką chorobę o nazwie pęcherzyca. Każdego miesiąca leczenie chłopców pochłania ogromne koszty. Dzięki inicjatywie innej rodziny ich losem udało się zainteresować telewizję Polsat. W niedzielę o godz. 17.45 będzie emitowany program »Milion od zaraz «, w którym wystąpi na żywo rodzina z parafii zabiegająca o środki dla Kuby i Adriana. Ich wielkość zależy od ilości esemesów... Zachęcamy wszystkich łomżan, aby włączyli się do akcji”.


Co z tego można wywnioskować to już niech sobie każdy sam odpowie.
Ja czekam tylko na rozpoczęcie budowy tej kliniki.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

Za te pieniądze miał pomagać chorym, niby marzenie, prędzej bajka. Miał dużo czasu by się wykazać. Czy może ktoś z Was podać jakiś przykład takiej pomocy? Oprócz tych wymuszonych 50k dla rodziny M. Ja nie wysyłałem smsów na prywatne potrzeby pana doktora, miały być przeznaczone na pomoc chorym. I odpowiedz, że nie moja sprawa co się dzieje z tymi pieniędzmi mnie nie satysfakcjonuje. Jak dla mnie to jest jawne oszustwo. Po prostu wykorzystał tragedie tych ludzi dla własnych korzyści. Jak sam stwierdził, że deklaracja jaką złożył w tv to tylko żart. No ładny mi żart, tylko ludzie smsy wysyłali nie dla żartu, a z chęci pomocy. Dobrze wiedział że sam nie ma szans na wygranie programu. Rodzinę M. świadomie wykorzystał, a nas wszystkich wysyłających smsy oszukał. Z drugiej strony to mu współczuję i nie zazdroszczę wizerunku jaki sobie wykreował. Czekam na finał tej sprawy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

zgadzam się w 100%. Też uważam, że to porażka... Tam przecież nie ma parkingu (nie licząc kilku miejsc od strony hali). Przeszkadzać to mogło jedynie nauczycielom, którzy w ostatniej chwili docierają do pracy i mają problem z wjazdem na parking w "podwórzu".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

Autor: drzewko_szczescia (---.elomza.pl)
Data: 20-02-12 22:11

A co ?:P
_

No nic ;P Zwykła ciekawość ;), bo też tam chodzę od niedawna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

I ja myśle nad tym żeby się do intercosmeticu zapisać :) daleko nie mam, jakiś kilometr hheee :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

Ja też muszę się desantować! to miłych snów i niech ci się premia przyśni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

kto w Łomży bądź w pobliżu robi meble w naturalnej dębowej okleinie ?

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

Autor: lenaa.17 (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 17-02-12 20:05

gdzie i za ile mogłabym usunac tatuaz?
tylko chciałabym odpowiedzi od osób które np usuwały tatuaz albo ktos znajomy usuwał. zeby to były konkretne informacje a nie jakies głupoty przeczytane na innym forum.

dziekujee :*
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Ona sobie zrobiła , zapytaj może będzie wiedziała u kogo :):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gromy z nieba na PiSlamskie państwo

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org