niedziela, 12 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Taka sobie bajka

Fanka nie jedziemy tam z przyjemności,jak się nie ma pieniędzy to się jedzie. Jakby była u nas praca to każdy wolałby zostać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

mała mi:)

masz racje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

na drzewo trzeba zarobić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

madziarko :):)
ja jak truteń Gucio z kwatka na kwiatek :):):):)
A Omanie wymęczyłem ostatnimi czasami niech odpocznie ździebełko :)
Teraz Ciebie upatrzyłem no odstrzał :):)
Ale zaproś ja może dołączy do nas :):)

w trójkącie weselej i o wiele przyjemniej :):)

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

po pierwsze na drewno nie drzewo. Na wszystko trzeba zarobić,na jedzenie,rachunki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Hej gdzie mogę sprzedać w Łomży DVD z angielskim wejściem??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

tzn z prawej strony?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Na nic innego i tak nie wystarczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

ogólnie na życie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Owszem Masakra z tym paliwem.... Kto doda podpis niech nie zapomni aktywować zwrotnego link-u ze swej poczty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

aniuskimoje

Zrób zrzut ekranu, napisz do administratora forum o zabezpieczenie wątku, zgłoś sprawę na Policję o publiczne zniesławienie.

Rodzice się dowiedzą, zapłacą nawiązkę na dom dziecka czy inne hospicjum to gimnazjalista i jego koledzy więcej nie napiszą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

hahahaha masz te pomysły maruda:)

grzecznie muszę pożegnać się i zmykac spać jutro też jest dzień:)

dobranoc;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

skośnooki,a gdzie tu piszę że tylko trumniaki mogą się wypowiadać na 4 lomża?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

dobranoc madziarko, dobranoc :):)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Nie zamierzam Cię dalej karmić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

W pierwszej części zaprezentują się młodzi adepci boksu z BKS Tiger Łomża i Olimpietis Poniewież (Litwa), którzy stoczą ze sobą 6 – 8 walk. Po przerwie na występy artystyczne rozpocznie się gala boksu zawodowego. W walce wieczoru wystąpi Aleksy Kuziemski, pretendent do tytułu Mistrza Świata Federacji WBO i WBF. Walki stoczą również Robert Świerzbiński, Kamil Szeremeta, Krzysztof Rogowski i Białorusin Khacyhau Khavazhi. Będą to walki rankingowe, wszyscy za przeciwników będą mieli zawodników z zagranicy. Impreza będzie transmitowana na żywo na antenie Orange Sport i retransmitowana w TVP Białystok.

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

TRANSPORED ZMIEŃ PŁYTE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

podziękowania za przemyślenia frotka,interesu życia to na tym nie zrobi,wystarczy jak się wyjdzie na swoje,z drobnym zyskiem
muzykę można rozszerzyć i o lata wcześniejsze
na początek tylko góra,bez palenia,żeby nie przeinwestować,będzie zainteresowanie,będzie dół
aluminiowych rurek i luksferów, nie będzie
znam branżę,koszty miesięczne,też,mały lokal,góra ok40 miejsc,przystępne ceny,tylko krótkie zakąski,coś na gorąco
ludzie tu siedzą w domach,mały pub może się utrzyma
niestety,nie ma możliwości wystawienia kilku stolików na zewnątrz
Cześka,czy Koterii,nie przebije,nawet nie aspiruję
piwo,wódka,koniak,kawa,ciastko,jedzenie jw
planowane godz otwarcia,12-24,w weekendy do ostatniego klienta
swoja mała kuchnia,bez mrożonek,chemii,flaków ze słoika itp

problem z tłem muzycznym,muszę skorzystać z pomocy,imprezy to raczej małe,w miarę możliwości,potrzeby,zapotrzebowania

pozdrawiam,do zobaczenia
może jakiś kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej :
Autor: torro (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19-02-12 12:50

Mr_Andrzej - To ze jestes jehowy to juz wiemy. Ale czemu ingerujesz w katolikow.? Hu** do dup* szukasz.?

_________________________________________________________

Szanowny torro..
...Ty tu manipulujesz czy sam jesteś manipulowany ?

Skąd w Tobie pewność że twoim zdaniem jestem jehowy skoro nie jestem jehowy - wiesz to od siebie czy inni ci powiedzieli ?

Mówisz że ignoruje katolików - kim są ci katolicy i dlaczego poczuli się ignorowani powiedz mi czego się wstydzą mówić skoro Ty się za nich wypowiadasz ?


Dlaczego nazywasz mnie jehowy skoro wielokrotnie mówiłem że jestem Chrześcijaninem parafianinem proboszcza z Łomżyńskiej parafii rzymskokatolickiej.

Kogo chcesz oszukać - a może sam jesteś oszukiwany i nieświadomy prawdy którą ja tu otwarcie mówię a którą Ty tu jawnie deprawujesz - o co, o kogo walczysz - kogo, czego w ten sposób bronisz ?


W kościele Rzymsko kat. ochrzczono mnie Andrzej jestem Chrześcijaninem zaszczutym przez chrześcijan na Ziemi Łomżyńskiej mieszkam w parafii pw. Andrzeja Boboli w Łomży moim proboszczem jest Kapłan Andrzej Popielski który w moim zaszczuciu ma swój znaczący udział.


Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia tocząca się błędnym kołem zdeprawowanej i sprzeniewierzonej wiary od zarania dziejów toczona przez obłudnych kapłanów jak zawsze w dobrej wierze.

O czym to świadczy ...

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

biess :)
No ładnie same hiciory :)

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Hans..., niekoniecznie subtelna dla ucha muzyka!!

Anatol M.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Kupić w sklepie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Zadając takie pytanie mogę stwierdzić ze jesteś z rodzaju tych ludzi co chcą poćwiczyć trochę ,a potem chodzić po mieście jak dwu drzwiowa szafa myśląc ze są mistrzami sztuki walki.


Nie daję Tobie 2 treningów, po prostu jesteś LESZCZYK!!

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Po krótkiej przerwie na forum zaproponuję to

http://www.youtube.com/watch?v=Dia5UE5AC8I&feature=related

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

siwysiwy pozatym zobacz kazdy kto zaczol na rynku teraz maja duze firmy bo sie tak dorobili aty jestes polgłowek ktory pracuje dla kogos ;d

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

nie ma ławek rezerwowych heh idziemy na całego albo ochrona z jeziorka albo my.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

ja też z tego wyrosłam znalazłam się tam przez przypadek..

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

no kanciate ryje to jeszcze najgorzej obalic krępa postac hehee

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

skądrzesz to wniosek z filmow

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

O muzykę się nie martw!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

to ja sie pisze a od kiedy bedzie mozna bilety nabyc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

W odniesieniu jak wyżej cytat poniżej :

Autor: adamosxx (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19-02-12 23:46

księże Tomaszu alleuja i do przodu


________________________________________________________


taa...
... adamosxx (?) ...

Alleluja i do przodu ...

... w stronę religijnego piekła ignorując Jezusa i Jego osobiste Świadectwo Prawdzie która o tym świadczy.

Ciało Jezusa .... Pan z Wami .... Jak z Żydami ...



O czym to świadczy ...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

To dajcie znać jak już będzie można kupować bilety :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Zezul specjalnie założył temat żeby miał się pod co trzepać:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

a niech biora to zdechna jak psy i koty nad ktorymi nie ma litosci. a ja nie mam litosci nad tymi ktorzy biora to swinstwo. Czytalam ,ze zdychaja!!!! po 2-3 latach! Powodzenia.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

na allegro masz już 50 pln

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

haha jutro :)))

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

każdy kto bieże to i tak jest jedną nogą w grobie
a o tym słyszałem podobno przed śmiercią strasznie cierpią zżera im ciało

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Wynagrodzenie prezesa telewizyjnej grupy sięgnęło w 2011 r. 4,36 mln zł, a razem z premią wypłaconą mu za pracę w 2010 roku – prawie 7,35 mln zł. To może być rekordowa pensja prezesa publicznej spółki za ubiegły rok, i to mimo że TVN zamknął rok pod kreską.

Na razie raporty za ubiegły rok, w których znajdują się dane o wynagrodzeniach, przedstawiło niewiele spółek. Z dotychczasowych wiadomo jednak, że np. Maciej Witucki kierujący Telekomunikacją Polską za 2011 rok zainkasował o ponad połowę mniej niż Tellenbach, bo 3,27 mln zł, a Xavier Belison, prezes Grupy Żywiec, prawie 3,93 mln zł.

Również pensje innych członków zarządu TVN są imponujące. Wiceprezes TVN Piotr Walter otrzymał w ub.r. wraz z premią 4,58 mln zł, a Łukasz Wejchert za pełnienie tej samej funkcji oraz szefowanie Onetowi, wraz z odprawą (odszedł z firmy z końcem roku), dostał 6,53 mln zł.

Wojciech Kostrzewa, szef rady nadzorczej TVN z ramienia Grupy ITI, nie odpowiada na pytanie, czy premia dla Tellenbacha to bonus za transakcję z francuską Grupą Canal+. W jej efekcie Canal+ kupi mniejszościowy pakiet udziałów w TVN, a Cyfra+ i platforma „n" staną się jedną platformą satelitarną. – Premie zarządu wypłacone w 2011 r. za 2010 r. stanowią zmienną część wynagrodzenia i odzwierciedlają ocenę rady nadzorczej pracy poszczególnych członków zarządu – mówi tylko Kostrzewa.

Z pensją przekraczającą 7 mln zł Markus Tellenbach ma szansę na pierwsze miejsce w rankingu najlepiej zarabiających prezesów spółek publicznych. W zeszłorocznym zestawieniu, podsumowującym 2010 r., najlepiej zarabiający prezes miał 4,77 mln zł. Taką płacą mógł się pochwalić Janusz Filipiak, szef Comarchu. Już wtedy, z pensją 4,7 mln zł, deptał mu po piętach Tellenbach. Do Filipiaka należy też rekord wynagrodzeń – w 2009 r. zainkasował 11,3 mln zł.

Do dobrze wynagradzanych tradycyjnie należą prezesi banków, ale może być im trudno pobić szefa TVN. Największą dotąd roczną płacą w tym gronie pochwalił się Jan Krzysztof Bielecki, który w ostatnim roku pracy (2009 r.) w Banku Pekao dostał 8,8 mln zł, ale ponad 7 mln zł stanowiła odprawa.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

ZGUBIONO REJSTRACJE BL.... PROSZE O KONTAKT ZNALAZCE Z GORY DZIEKUJE...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=487378&t=487378

czy to ta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

http://www.youtube.com/watch?v=jMBDs9Ei4OY

polecam!

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Endrju powiedz nam, skoro jesteś taki mądry i w ogóle dlaczego sam nie poszedłeś na księdza i nie nawracasz nas na dobrą drogę, tylko piszesz ciągle o książce folwark zwierzęcy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Strata kasy na nic nie robiących darmoziadów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

ahhh chyba ktoś dziś dostał mandatttt....biedaczynka i trza się wyżalić....

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

ma ktoś z Was internet z plusa w technologii LTE? na mapie interaktywnej z zasięgiem powinno działać bez problemów a u mnie nie można się połączyć. w salonie mówią żeby łączyć się przez 3G bo są jakieś problemy. ma ktoś z Was podobną sytuację?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Co myślicie o tej hurtowni budowlanej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

zasię zasięgiem, ale to już problem iplusa. Skoro sprzedali Ci to, niech się oni martwią. Mój kolega miał podobny problem, i po dzikiej awanturze wymieniono mu modem- teraz wszystko ok. Plus ma raczej bardzo dobry zasięg, szczególnie tu, w Łomży i okolicach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Niestety to nie ta...;[

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

"Na wieść o niespodziewanym finale sprawy, w Łomży zawrzało. Miejscowa ludność, która w ogromnej mierze przyczyniła się do wygranej lekarza była oburzona jego postawą. " Miejscowa LUDNOŚĆ? Jestem zniesmaczona tym określeniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Jutro rozprawa w sądzie już druga bodajże

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

was sie za prace,a nie o bzdurach myslisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka


http://dzikudpmarka.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

to tylko do siłowni ewa niema żadna siłownia w Łomży tyle sprzętu i miejsca
do ćwiczeń

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

...prawie jak w Łomży!

http://wiadomosci.wp.pl/gid,14265947,kat,1342,title,Zjazd-na-byle-czym,galeria.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

nie wiecie gdzie poszukują do pracy w jakichś hurtowniach w łomzy? Mroczkowski ok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

http://tenpub.pl/artykuly/tenpub_news/971,kto-nie-skacze-ten-za-tuskiem.html

Super pozytywnie ;) takich ludzi nam potrzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Dobrze ż już zostało im , bliżej niż dalej :)
Może w końcu ten kraj zacznie być normalnym krajem :) :):):)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Skakać skaczą, a w autobusie ciężko stać :)

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

PODAJ CENE JESTEM ZAINTERESOWANY

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

http://www.youtube.com/watch?v=ofA3URC1wyk

wszystko dla milosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

właśnie odebrałem zgubę :) dobrze, że są jeszcze uczciwi ludzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

o a ja wlaśnie chcialem powiedzieć że znalazłem taki telefon .... :(
szkoda ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

lejta goooo !!!!!!!

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

ha ha ha ja jestem ale gajowym :)

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Taka sobie bajka

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org