piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co tęcza może uczynić z mózgiem.

Dajcie namiary na te Jabłka i warzywa bo na truskawkach byłem w Goldenshted czy coś takiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tęcza może uczynić z mózgiem.

Zbychu,może mu się nie spodobałeś;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tęcza może uczynić z mózgiem.

GTA V nie ma jeszcze potwierdzonej konkretnej daty premiery, jedyne co jest pewne, to że bedzie miało swoją premierę gdzieś w drugiej połowie 2012 roku, także jeszcze sobie trochę poczekamy. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tęcza może uczynić z mózgiem.

Mozesz usunąc na wlasnę ręke kwasem tca, do tych celow.Lecz najpierw probowalbym na twoim miejscu testowac to na 1cm tego tatuazu aby zobaczyc czy warto i nie robi blizn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tęcza może uczynić z mózgiem.

pity z angli rozliczas w angli.

"Prawda, jak pies, musi iść do budy, wygnana batem, podczas gdy kłamliwa Pani Suka może wylegiwać się przy kominku i cuchnąć." Król Lear William Shakespeare

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tęcza może uczynić z mózgiem.

Jak na razie są dwie techniki podświetlania diodowego: edge-lit i full array led. Różnice są takie ze przy edge-lit diody znajdują się na jednym lub więcej brzegach ekranu ( występuje tez modyfikacja z local dimming tzn ze diody mogą być niezależnie przyciemniane). Przy full array led - diody są umieszczane z tylu ekranu i też mogą być niezależnie przyciemniane. Niektóre firmy stosują ponad 100 diod do podświetlania obrazu. Ostatnio wyczytałem ze Sony pracuje nad "prawdziwym" telewizorem led-owym- tzn, ze kolorowe diody będą użyte do wyświetlania obrazu, a nie do podświetlania obrazu wyświetlanego na ekranie lcd. Problemem podobno jest to, ze diody świecące są trudne w kontrolowaniu jasności wytwarzanego światła. Oprócz tego istnieją tez telewizory oled, ale to już całkowicie inna technologia. Sam jestem posiadaczem tv firmy LG z podświetlaniem ledowym (z local dimming) i jestem bardzo zadowolony z jakości obrazu zarówno w trybie 3d, jak i "normalnym"2d. "Lampki" oświetlające ścianę były (ciągle są?) wbudowane chyba tylko w telewizory firmy Phillips, i miały za zadanie oświetlać ścianę światłem w kolorze zbliżonym do koloru jaki był wyświetlany na ekranie telewizora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tęcza może uczynić z mózgiem.

lać aż **** spuchnie !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tęcza może uczynić z mózgiem.

on 21 masz racje, i dodam jeszcze że kiedyś byłem operatorem taczki i wideł.
Czy to też coś złego ???

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tęcza może uczynić z mózgiem.

Mam kilka płyt Miecia Foga i Gienia Bodo więc mogę na jakiś czas pożyczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tęcza może uczynić z mózgiem.

no coś ty:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co tęcza może uczynić z mózgiem.

pomijajac inwektywy ---mam pytanie konkretne . DLACZEGO W INNYCH PANSTWACH NIE MA SCHRONISK??? mowie tutaj o Szwecji i UK!!!!!!!! A teraz po chamsku ---------- ZA DUPE NALEZY WZIAC CHLOPOW Z OKOLICZNYCH WSI(oni nie musza rejestrowac psa ,oplacic podatku) na wlasne oczy widzialam skurwysyna!!!!! ktory wyrzucal psiaki z samochodu na osiedlu . Sprawe rozwiaze tylko czipowanie PRZYMUSOWE PSOW WIEJSKICH!!!!!!!!!!! NA CHAMA!!!!! A ZNAM MIEJSCOWOSC GDZIE PSY JEDEN DRUGIEGO ZZEREAJA ALE TAKI "BAMBER " MA TO GDZIES!!!!!!WIEC NAJWYZSZY CZAS POGONIC WOJTOW DO ROBOTY!!!!!!!




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org