wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy to prawda, że prokurator generalny się wściekł i wezwał na przesłuchanie ministra sprawiedliwości na przesłuchanie?

Mr_Andrzej - To ze jestes jehowy to juz wiemy. Ale czemu ingerujesz w katolikow.? Hu** do dup* szukasz.?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda, że prokurator generalny się wściekł i wezwał na przesłuchanie ministra sprawiedliwości na przesłuchanie?

aaa pozatym ja mam blm i sie nie boje przynajmniej wiem jak tam jest a co do ludzi co nazywaja nas wiesniakami i bydlem to tylkjo o was swiadczy ludzie tacy jak wy to nawet przy robieniu kanapki sie meczą a jak schodza po schodach to na czworaka bo sie boja... zawsze i wszedzie na forum znajdzie sie "cwaniaczek"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda, że prokurator generalny się wściekł i wezwał na przesłuchanie ministra sprawiedliwości na przesłuchanie?

A ja tak sobie myślę że Kliczko był w sporych tarapatach i gdyby nie bardzo duże doświadczenie to byłby przegrał ,ale przeciwnika to miał mocnego ,w pewnym momencie walki to nawet zaczęłem mu kibicować mysle że dni Kliczki sa poloczoe ,jeszcze ze 2 obrony i leży na dechach .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda, że prokurator generalny się wściekł i wezwał na przesłuchanie ministra sprawiedliwości na przesłuchanie?

Jestem ciekawa czy warto otworzyc w Łomży Club z prawdziwego zdarzenia? Z fajnymi imprezami,pożadnym djem ,profesjonalnym oswietniem i przypuscmy raz na 3 miesiace ,gdyby dobrze szło jakis zespół/gwiazda itp.

Czy to przejdzie w Łomży czy raczej zainwestowane pieniadze pojda w błoto ?
Czy w Łomży jest jakies miejsce/lokal ,który nadawałby sie pod to?Orientuje się ktos?
Czekam na odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda, że prokurator generalny się wściekł i wezwał na przesłuchanie ministra sprawiedliwości na przesłuchanie?

Po co prywatnie jak wystarczy iść do niego z skierowaniem od lekarza rodzinnego np i zrobi usg,przyjmuje w przychodni na wyszyńskiego,wejście jest z tyłu od strony ulicy naprzeciw kościoła ale jeszcze dalej wgłąb ulicy,trochę ciężko znaleźć.Stary dobry lekarz ale artysta dobry,trzeba najlepiej mu odpowiadać że pije się dużo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda, że prokurator generalny się wściekł i wezwał na przesłuchanie ministra sprawiedliwości na przesłuchanie?

Musiałby być większy lokal z większą salą taneczną,na pewno ludzie nie chcieli by w łomży kolejnego ścisku i walenia z łokcia przy dancingu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda, że prokurator generalny się wściekł i wezwał na przesłuchanie ministra sprawiedliwości na przesłuchanie?

tak myślisz? Rozmawiajac z córka dowiedziałam się ,ze sporym zainteresowaniem cieszy się Club Qube chociaz jak to ujeła jest "zajechany",wiec rozumiem ,że nie warto otwierac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda, że prokurator generalny się wściekł i wezwał na przesłuchanie ministra sprawiedliwości na przesłuchanie?

własnie 18 i to samo usłyszałam pełno pijanych 15 latek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda, że prokurator generalny się wściekł i wezwał na przesłuchanie ministra sprawiedliwości na przesłuchanie?

Omania można przenieść numer do innej sieci. Mi zostały 4 miesiące abonamentu w Orange i przenoszę się do Play.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy to prawda, że prokurator generalny się wściekł i wezwał na przesłuchanie ministra sprawiedliwości na przesłuchanie?

Potwierdzam co powyżej, i polecam też Marcina na Wiosennej (jak się jedzie na Zawady)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org