piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tarra. Ziobro chce kodeksu zasad zachowania się sędziów w internecie.

Z jakiego "konta" on ci jest ..nie wiem, ale "skąd" tez jest dla dla mnie zagadką......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tarra. Ziobro chce kodeksu zasad zachowania się sędziów w internecie.

jestem w szoku
po przeczytaniu waszych (oczywiście nie wszystkich postów) jestem w szoku. jak można wypisywać takie świństwa? co niektórzy totalnie minęli się z rozumem, nawet jeśli komuś nie odpowiada ten temat to niech tu nie zagląda, a skoro już zagląda to niech wykaże się ODROBINĄ KULTURY i pohamuje swoje chamstwo... macie jakieś wypaczone pojmowanie rzeczywistości i chyba też problem z dowartościowaniem się, robicie to kosztem innych co niestety, ale świadczy tylko o waszej głupocie. przed chwilą ktoś mi wysłał link do strony http://smierc.org Zobaczcie ją sami. myślałam, że nic i nikt dzisiaj tego nie pokona, ale co niektórzy tutaj wspięli się dużo wyżej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tarra. Ziobro chce kodeksu zasad zachowania się sędziów w internecie.

jest ochroniarzem więc chroni ludzi taka jego praca ....


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tarra. Ziobro chce kodeksu zasad zachowania się sędziów w internecie.

jesli ktoś ma jakieś informacje jeszcze to poproszę...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tarra. Ziobro chce kodeksu zasad zachowania się sędziów w internecie.

..a tak, poczucie humoru ma specyficzne :D ale lepszego specjalisty lekarza w tej dziedzinie nie znam..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tarra. Ziobro chce kodeksu zasad zachowania się sędziów w internecie.

Jesli to ma być klub dla dziadków 30+ pomyśl o płatnej toalecie.Wiadomo ,że w tym wieku zaczynają się kłopoty z pęcherzem,prostatą itd.O kobietach też nie muszę pisać ,bo wszyscy wiedzą ,że co druga nie trzyma moczu.Dwa złote za każde wejscie do Wc i już chłopie wychodzisz na swoje.Myslę ,że browarek mi się nalezy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tarra. Ziobro chce kodeksu zasad zachowania się sędziów w internecie.

Jestem ciekawa opini z imprez ostatkowych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org