poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
premier Krzywousty łaskawie prosi nikczemnika...

Omania :)

http://www.youtube.com/watch?v=k0hGYDD0KTI

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier Krzywousty łaskawie prosi nikczemnika...

no tak a twoje rady marudo są bezcenne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier Krzywousty łaskawie prosi nikczemnika...

Maruda ja mogę Cię zapoznać z tym Witkiem co robił w CTO-Obelixem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier Krzywousty łaskawie prosi nikczemnika...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier Krzywousty łaskawie prosi nikczemnika...

Żeby strzegła mnie od złego:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier Krzywousty łaskawie prosi nikczemnika...

mmm de mono jest pyszne.
http://www.youtube.com/watch?v=AiNdLvO3XsE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier Krzywousty łaskawie prosi nikczemnika...

SieM zgadza młody...





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier Krzywousty łaskawie prosi nikczemnika...

Czy Ty, nie umiesz czytać ze zrozumieniem tekstu ?

Czego chcesz więcej ? Wyrażnie :
Ktoś po prostu organizuje bazę danych do dalszego przetwarzania. To jest NIELEGALNE, jak nie podpiszesz, że zgadzasz się na to.

Nie wiem czy na " kopii orzeczenia w ktorym jest pesel " są takie dane. Pracodawcy , to nie potrzebne, chyba, że masz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i w związku z TYM , będziesz zatrudniony , pożniej to będzie potrzebne do akt pracownika. (Wytłumaczy CI to księgowy. )
Jakby coś nie tak, to pracodawca NIE może tego wykorzystać.

' pracodawca jak nie zatrudni pracownika a ma jego dokumenty może je jakoś wykorzystać ? Np na dofinansowanie , dostosowanie stanowiska, gdy ta osoba nie jest nawet zatrudniona . " NIE ! NIE !

Jak korzysta z jakiegoś programu ( dofinansowania ) , dokumenty podlegają weryfikacji ( czytaj : kontroli ) , pracodawca nie składa papierów imiennie na Ciebie, ( liczy się sztuka ) , póżniej ma obowiązek zatrudnić osoby z odpowiednią grupą, wtedy TAK , potrzebny PESEL i nawet nr buta !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier Krzywousty łaskawie prosi nikczemnika...

zostanie odprawiona Msza święta w intencji forumowiczów.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier Krzywousty łaskawie prosi nikczemnika...

Tomasz, a dorósł ci ch.j do du.py, jak tak to - ******* się !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier Krzywousty łaskawie prosi nikczemnika...

W odniesieniu jak wyżej cytat ponizej :

Autor: SpearHead (---.cdma.centertel.pl)
Data: 17-02-12 19:02

Mr_Andrzej a co sądzisz o utworach? Bo jestem głupi, i nie rozumiem wzniosłej mowy...

_________________________________________________________

Raczej wątpię w to co mówisz uciekając od tematu bo nie sądzę ze jesteś głupkiem. To już akurat rozumieją nawet mało inteligentni ludzie nie wykształceni jak ci kłamliwi księża arcy kapłani i uczeni w Piśmie o których tu wspominam

Popatrz jak wielu ludzi omija kościoły z betonu i stali oraz tych którzy budowali je za przysłowiowe 30 srebrników - im nic nie trzeba tłumaczyć.

Zapytaj czemu brak jedności w tych kościołach czemu ten Kościół jest rozlazły i niespójny zapytaj tych ...

... Tych co budują świątynię opatrzności Bożej i jeszcze więcej innych świątyń...

Tych którzy jako świńscy liderzy w trosce o własne świątynne interesy odwiecznie utwierdzają ten religijny Folwark zwierzęcy na drodze postępu do Cywilizacji śmierci.

Historia kołem się toczy i lubi się powtarzać - również ta religijna historia

Kapłanów nie było przy Bożym narodzeniu Oni byli przy Bożym ukrzyżowaniu które zorganizowali z władzą cywilną w dobrej Wierze z troski o religijne interesy - własne interesy świątynne (kościelne)

Pytasz co sądzę o utworach sądzę że jeden Karnawał się kończy i zaraz zacznie się drugi karnawał religijnych lamentacji...

... muzyka dopóki nie zabija łagodzi obyczaje w przeciwieństwie do konfliktów społecznych na tle pieśni religijnych.

Ja zesrał bym się na ten krzyż
z bólu na szczęście w naszej części świata obecnie są humanitarne metody religijnego zaszczuwania przyzwoitych ludzi




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier Krzywousty łaskawie prosi nikczemnika...

Mrauuu coś tam szukam w życiu sama wiesz czego. Nie ma takich słów żeby określić jak bardzo Cie lubię;)

GHOSTLIGHT / MORNING LIGHTS

http://www.youtube.com/watch?v=Z_0G47fmr8I

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: premier Krzywousty łaskawie prosi nikczemnika...

Szczęść Boże Ojcze, a gdzie ta msza będzie bo chętnie na nią przyjdę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org