czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ojciec, glowa rodziny...

Ja słyszałem ,że ten cipbut to bankrut.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

Moja żona poszła do taj doktor prywatnie jak zaszła w ciąże na badania i powiedziała że chce na fundusz zdrowia i nie było żadnego problemu. Jest już w 8 miesiącu i jest bardzo zadowolona z tej Pani.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

Niech żyje zezowate szczęście !!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

cholera jasna. Wspolczuje. Nie zatrudniaja a zwalniaja caly styczen 450 osob. To jest prosze ciebie ten wzrost gospodarczy co ogladasz w tv. w % im chyba rosnie moj komentarz. Wpadnij tez na strone PUP a sama zrozumiesz. Urzadzili sie na posadkach i walke bezrobociu wydali. Teraz społdzienoie socjalne beda tworzyc a kiedys je likwidowali. To agonia tego panstwa. Wartosci. Szmaciarze jedniJesli masz mozliwosc to spieprzaj stad poki jeszcze mozna. do Norwegii ogolnoe skandynawi wielkiej brytani czy na wyspe jersej. Tam emryture bedziesz miala za kazdy przepracowany rok. 900 funtow bez zadnej łaski zusu. Albo że im kasy zabraknie po 30 przepracownych twoich latach. U nas banda darmozjadów ktora do niczego sie nie nadaje. Sama chyba to widzisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

Autor: Andy C (---.org)
Data: 17-02-12 17:39

SpearHead ja do Ciebie nic nie mam tylko stwierdziłem fakt że popierasz poglądy człeka dla którego muszę mieć szacunek tylko że względu że jest człowiekiem.

Na forum internetowych jestem jedynie zwolennikiem porządku, a przeciwnikiem anarchii, wszelkiej agitacji i botów reklamowo-agitacyjnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

500 :) a najlepiej samsunga ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

sprzedam 52 tabletki leku zelixa 15mg łódź , cena do ustalenia. kontakt : zelixa.2012@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

ZASADĄ JEST TO, ŻE NIE MA ZASAD !

FORUM 4 LOMZA JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU !

I TO MA SWÓJ UROK !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

Tylko,że u mnie nie ma pracy bo to że mamy urząd gminy,bank,pocztę i parę sklepów nie znaczy,że są wolne jakieś miejsca pracy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

masz rację je.bać pier.dolone zasady, tylko frajerzy się ich słuchają




urbi et orbi !






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

I nie krzycz na mnie, zrozumiałem ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

powtarzasz się zezowata ruro wymyśl coś nowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

Sorry zapomniałam mamy jeszcze szkołę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

z psiego napleta to cię karmią na melinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

Ja też bym chętnie skorzystała z tego numeru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

W pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:
- Jak tam Twój wczorajszy sex?
- Beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie?
- No u mnie rewelacja, mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszna romantyczną kolację. Później przez godzinę wracaliśmy do domu spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina przecudownej gry wstępnej. Następnie godzina nieziemskiego sexu a na koniec wyobraź sobie, ze przez godzinę rozmawialiśmy czule ze sobą. Bajka po prostu!
W tym samym czasie rozmawia ze sobą dwóch kolegów:
- Jak tam Twój wczorajszy sex?
- No za-je-biś-cie! Przychodzę do domu, obiad na stole, zjadłem, pobzykałem i zasnąłem! A u Ciebie?
- U mnie? K*rwa, u mnie beznadzieja. Przychodzę - nie ma prądu, bo zapomniałem zapłacić za rachunek, zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie było beznadziejne i takie drogie, że nie starczyło mi na taksówkę i musiałem zap**rdalać do domu na piechotę. Przychodzimy, k*rwa
przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece. Byłem tak wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem przez godzinę nie mogłem się spuścić. Na to wszystko tak się wk*rwiłem, że przez godzinę jeszcze usnąć nie mogłem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

mala Ty podobno masz robić u siebie na wiosce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

czesiu,

Jesteś taka kur.wa, jak wózek w TESCO wkładasz 2 zł i pchasz ile chcesz..::..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

Ogłaszam wszem i wobec,że jestem ze wsi i jest mi z tym dobrze. Proszę również o powstrzymanie się od zgryźliwych komentarzy na ten temat bo ludzie z miasta i ze wsi niczym się nie różnią. Dziękuję za uwagę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

mala,to ,ze masz grzybicę ci...y nie znaczy że zatrudnią Cie przy pieczarkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

Tylko chyba go mieć nie będziemy.. hmm skąd mogę wziąć ten nr ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

tylko mie mtu banda cwaniakow i nierobow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

Postaram się coś wymyśleć. A wiesz w jakim mieście jest te biuro?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ojciec, glowa rodziny...

SpearHead hehe.. korn pewnie się wypalił:))

http://www.youtube.com/watch?v=1kvC9fwqDYY&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org