piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak zniszczyć państwo

MILES CLUB



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zniszczyć państwo

he bladzi se szukasz na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zniszczyć państwo

Nie wiem, jak teraz, ale kiedyś kupowałam w sklepie "Epoka" na Al. Legionów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zniszczyć państwo

Ani myślę, tu nie ma regulaminu, więc mogę robić co chcę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zniszczyć państwo

Na brak autorytetu księża i katecheci mocno sobie zapracowali (niektórzy z nich jakoś potrafią przyciągnąć młodzież do religii). Jeżeli kościół głosi, że złem jest seks przedmałżeński, niedopuszczalna antykoncepcja, a Maryja była wieczną dziewicą pomimo tego, że urodziła syna, którego z kolei zmajstrował sam bóg przyprawiając rogi jej mężowi Józefowi.... to oczywiste jest, że myśląca młodzież nie tylko ma w tyle te anachroniczne zakazy i nakazy ale niepoważnie traktuje cały kościół Rzymski. Tak więc główną przyczyną niepoważnego traktowania przez uczniów religii jest jej śmieszność z powodu anachroniczności i gdyby szkoła nie stosowała, żądanego przez księży, przymusu to zarówno na religię jak i na same modły chodziłoby znacznie mniej młodzieży. Oto przyczyna stosowania przymusu religijnego w szkołach.
Uznajemy całkowitą swobodę działalności kościoła/ów i nie bronimy nikomu uczestnictwa w praktykach religijnych, ale na zasadach wolnego wyboru. Natomiast stanowczo przeciwstawiamy się takim patologiom towarzyszącym działalności kościoła jak elementy przymusu do praktyk, przemycanie do prawa świeckiego religijnych nakazów i zakazów, zagrabianie majątków i państwowej kasy. Życie kleru w luksusach i praca w świątyniach ociekających złotem też daje myślącej młodzieży wiele do myślenia o aferach typu pedofilia z udziałem księży nawet nie wspomnę.
Kobieto z instynktem albo bez: nie miej zatem pretensji do nikogo tylko do swych pasterzy, w których naiwnie wierzysz.



Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zniszczyć państwo

Dokładnie to jest tak - poszukują znajomych z Łomży - kolegi albo koleżanki ktora nawet jest i bez doświadczenia na w/w stanowisku zamiast osobę która ma kwalifikacje i umiejętności na w/w stanowisko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zniszczyć państwo

kobietki czy są duże kolejki do tej pani?
chciałabym się zapisać na fundusz i nie wiem czy dzwonić,czy warto ,czy poszukać kogoś innego?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zniszczyć państwo

Autor: SpearHead (---.cdma.centertel.pl)
Data: 17-02-12 16:50

Mr_Andrzej - nareszcie odezwała się osoba, do której był zwrócony temat. To raz, po drugie gratuluję wypowiedzi - było to mistrzowskie - 20 słów w temacie reszta to jakaś agitacja i teoria spiskowa która nie powinna mieć miejsca w dziale ogólnym.


Oczywiście post o waszym zwycięstwie wciąż obowiązuje.
Moim marzeniem jeszcze jest wypowiedź paplik-a...
___________________________________________________________

To już nie jest ani temat religijny ani temat polityczny
To jest temat ogólnie mówiąc stricto społeczny

Głos JPII w Łomży jest nadal aktualny


Szukałem Was a teraz Wy przyszliście do mnie !
Poco przyszliście ?
Przyjacielu po coś przyszedł ?

Ojciec Święty pytał w Łomży
Co stało się z szóstym przykazaniem ?
i napominał (przypominał)- nawracał duchownych do ich autentycznego dusz pasterskiego posłannictwa.

Co nam pozostało - Czy tylko wspomnienia ?
Jakie są owoce jego nauczania w naszych sercach ?
Jakie są owoce tego nauczania w naszym życiu ?
Jakie są owoce życia społecznego w którym uczestniczymy ?

np:

Zwiększyła się liczba Świątyń !
i spadła liczba autentycznie wiernych !

Co trzecie nowo zawarte małżeństwo - rodzina - formalnie się rozpada !
Ziemia Łomżyńska w tej niechlubnej czołówce !

Jaka duchowość materializuje taką rzeczywistość ?
Jaka była duchowość ojców duchownych tego Kościoła skoro jej owocem jest zmaterializowany nieład społeczny na ziemi Łomżyńskiej ?
O czym to świadczy ?
Kim są Ludzie odpowiedzialni za fałszywą duchowość materializującą zdradliwą - zło - dziejską rzeczywistość która jest powszechnie oczywista ?

w odpowiedzi na te pytania
przedstawiam zdjęcie z 1991r kiedy to co nas otacza zaczęło się na "nowo" duchowo formować i blisko 20 lat materializować


>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tam w pierwszym rzędzie przy Janie P.II stoi:
pedofilia, homoseksualizm, mania wyższości, arogancja, ignorancja, kumoterstwo fałszywości Kapłańskich interesów i zmowa milczenia celebrytów, hipokrytów, obłudników oraz....i cała pokorna (upokorzona) reszta
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Na zdjęciu brakuje Biskupa Łomżyńskiego S.S.
no cóż dołączył w czasie rozkwitu tej
społeczności "podrzucony jak koło ratunkowe" które się nie sprawdziło.
Choć nie był ON fundamentem duchowości na którym zmaterializowały się jej owoce
to jednak Biskup Stanisław Stefanek pozostaje współudziałowcem ich wspólnego "arcy" kapłańskiego siewu i żniwa





Ciało Chrystusa .... Pan z Wami ... Jak z Żydami ...

Uważajcie aby jedynie słuszna Wiara Rzymskokatolicka nie stała się równie bandycka...

Ślepo posłusznej Wiary wam nie brakuje tak samo jak Żydom na początku Naszej Ery

Ciało Chrystusa .... Pan z Wami ... Jak z Żydami ...

... O czym to świadczy ...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zniszczyć państwo

Jak w temacie, może znacie jakieś przyjemne kluby w łomży, w których można sobie potańczyć jutro??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak zniszczyć państwo

Autor: SpearHead (---.cdma.centertel.pl)
Data: 17-02-12 17:36
Mr_Andrzej

nie chcę mi się cytować twojego postu. Wytłumacz mi czemu podkreśliłeś te słowa

20 słów w temacie reszta to jakaś agitacja i teoria spiskowa która nie powinna mieć miejsca w dziale ogólnym.

I czemu znowu dałeś pier.doloną agitację?
____________________________________________________________

Szanowny przedmówco
To już nie jest ani temat religijny ani temat polityczny
To jest temat ogólnie mówiąc stricto społeczny
Tu niema agitacji i teorii spiskowej którą sobie roisz (chyba ?)

Będzie około 20 słów wybierz te które ci pasują
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Tam w pierwszym rzędzie przy Janie P.II stoi:
pedofilia, homoseksualizm, mania wyższości, arogancja, ignorancja, kumoterstwo fałszywości Kapłańskich interesów i zmowa milczenia celebrytów, hipokrytów, obłudników oraz....i cała pokorna (upokorzona) reszta
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<




Uważajcie aby Wiara Rzymsko Katolicka nie okazała się równie bandycka jak ta która legła u podstaw Naszej Ery kiedy wierzący działając w dobrej Wierze z Wielka Wiarą i w imię Boże zaszczuli zapierdolili zajebali życie Boże ja bym się na tym religijnym krzyżu zesrał z bólu

Ewangelia jest podobno nadal aktualna - aktualnie Kapłani są tacy jacy - jakie były ich Ewangeliczne pierwowzory ...

O czym to świadczy ...
O czym to świadczy ...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org